bg

Międzynarodowe Mistrzostwa PSKO

Sezon 2019

Logo OPTIMIST A Logo OPTIMIST B x

Strona regat

13 - 15 WRZ 2019
Dziwnów
PSKO
Arek Lenkowski
kontakt@psko.pl
Logo OPTIMIST A 118 Logo OPTIMIST B 57 175

Nazwa klasy Nr na żaglu Imie i Nazwisko Klub Data zgłoszenia
Logo OPTIMIST A POL 2058 Piotr Grabski YC Zefir Drakkar Poraj 20.08.2019 21:21:46
Logo OPTIMIST A SWE 4814 Levi Bernhardtz Röss 20.08.2019 20:54:47
Logo OPTIMIST A SWE 4769 Noah Bernhardtz Röss 20.08.2019 20:52:41
Logo OPTIMIST A POL 2019 Danuta Grudzień UKS Silesia - Opty Chełm Śląski 20.08.2019 19:36:27
Logo OPTIMIST A GER 1421 Bastian Weber Chiemsee Yacht Club 20.08.2019 17:56:46
Logo OPTIMIST A CZE 8 Barbora Valenova JK Olomouc 20.08.2019 15:25:43
Logo OPTIMIST B POL 2026 PATRYCJA CHINIEWICZ M.U.K.Ż BAŁTYK MIELNO 18.08.2019 19:55:03
Logo OPTIMIST B POL 2028 INKA KOZA M.U.K.Ż BAŁTYK MIELNO 18.08.2019 19:55:03
Logo OPTIMIST B POL 336 MICHAŁ KOZŁOWSKI M.U.K.Ż BAŁTYK MIELNO 18.08.2019 19:55:03
Logo OPTIMIST B POL 1007 HANNA KOZŁOWSKA M.U.K.Ż BAŁTYK MIELNO 18.08.2019 19:55:03
Logo OPTIMIST B 935 TOMASZ MIESZCZANKIN M.U.K.Ż BAŁTYK MIELNO 18.08.2019 19:55:03
Logo OPTIMIST A GER 1484 Theodor Schwanebeck RSVM 18.08.2019 17:39:05
Logo OPTIMIST A GER 1169 Emma Mahnke Rsvm 18.08.2019 15:18:54
Logo OPTIMIST A GER 1318 Leif Thorns Mühlenberger Segel Club 17.08.2019 20:33:17
Logo OPTIMIST B CZE 833 Tatiana Bělunková YC Jezero Hlučín 17.08.2019 15:25:59
Logo OPTIMIST A GER 13602 Joris Leiskau RSVM 16.08.2019 09:06:41
Logo OPTIMIST A GER 1397 Liska Keim SVS/VSaW 15.08.2019 21:16:08
Logo OPTIMIST A GER 13407 Noel Jonas Theiner SSV von 1894 15.08.2019 13:34:35
Logo OPTIMIST A GER 1103 Reamonn Theiner SSV von 1894 15.08.2019 13:33:28
Logo OPTIMIST B POL 3425 Maksymilian Malec OPTI CWM Gdynia 14.08.2019 21:37:11
Logo OPTIMIST B POL 2035 Piotr Muchlado OPTI CWM Gdynia 14.08.2019 21:37:11
Logo OPTIMIST B POL 2244 Igor Kawałko OPTI CWM Gdynia 14.08.2019 21:37:11
Logo OPTIMIST B POL 1541 Jakub Porębski OPTI CWM Gdynia 14.08.2019 21:37:11
Logo OPTIMIST A POL 2031 Fabian Kocięda OPTI CWM Gdynia 14.08.2019 21:37:11
Logo OPTIMIST B POL 3333 Maja Komorowska OPTI CWM Gdynia 14.08.2019 21:37:11
Logo OPTIMIST A POL 2034 Natasha Anolik OPTI CWM Gdynia 14.08.2019 21:37:11
Logo OPTIMIST B POL 2037 Paweł Łoboda OPTI CWM Gdynia 14.08.2019 21:37:11
Logo OPTIMIST B POL 1221 Julia Padzik OPTI CWM Gdynia 14.08.2019 21:37:11
Logo OPTIMIST B POL 1943 Wiktor Łasak OPTI CWM Gdynia 14.08.2019 21:37:11
Logo OPTIMIST B POL 2081 Zofia Glaza OPTI CWM Gdynia 14.08.2019 21:37:11
Logo OPTIMIST B POL 2086 Tobiasz Zabiegałowski OPTI CWM Gdynia 14.08.2019 21:37:11
Logo OPTIMIST A POL 2219 Aleksander Bury OPTI CWM Gdynia 14.08.2019 21:37:11
Logo OPTIMIST A SWE 4624 TEA ZEEBERG LDSS 14.08.2019 17:33:30
Logo OPTIMIST A GER 1418 Fiene Arp Warnemünder Segel-Club 14.08.2019 15:52:22
Logo OPTIMIST A POL 2122 Kajetan Stein UKS YACHT CLUB SŁAWA 14.08.2019 10:33:02
Logo OPTIMIST A GER 1498 Hans Haberland Segel Club Ahoi Berlin 14.08.2019 09:47:50
Logo OPTIMIST B POL 151 Mikołaj Mataczyński AZS Poznań 13.08.2019 22:02:58
Logo OPTIMIST B POL 1427 Anna Gąsiorek AZS Poznań 13.08.2019 22:02:58
Logo OPTIMIST A NOR 4046 Vetle Stoen Nesodden Seilforening 13.08.2019 20:17:20
Logo OPTIMIST A NOR 4047 Philip Forslund Nesodden Seilforening 13.08.2019 20:15:45
Logo OPTIMIST A SWE 4806 Malcolm Graner KSSS 12.08.2019 19:22:55
Logo OPTIMIST A POL 1883 Aleksandra Bobrowska UKS BARNIM GOLENIÓW 12.08.2019 15:52:23
Logo OPTIMIST A POL 1745 Adrian Majdosz UKS BARNIM GOLENIÓW 12.08.2019 15:52:23
Logo OPTIMIST A POL 1881 Maciej Cymerman UKS BARNIM GOLENIÓW 12.08.2019 15:52:23
Logo OPTIMIST A POL 1882 Filip Oleszczyk UKS BARNIM GOLENIÓW 12.08.2019 15:52:23
Logo OPTIMIST A POL 1888 Stanisław Maik UKS BARNIM GOLENIÓW 12.08.2019 15:52:23
Logo OPTIMIST A POL 1884 Oskar Sawicki UKS BARNIM GOLENIÓW 12.08.2019 15:52:23
Logo OPTIMIST A POL 1885 Anna Chomont UKS BARNIM GOLENIÓW 12.08.2019 15:52:23
Logo OPTIMIST A POL 1868 Joanna Cymerman UKS BARNIM GOLENIÓW 12.08.2019 15:52:23
Logo OPTIMIST A POL 1889 Jeremi Dąbrowski UKS BARNIM GOLENIÓW 12.08.2019 15:52:23
Logo OPTIMIST B POL 186 Kamil Nadolny UKS BARNIM GOLENIÓW 12.08.2019 15:52:23
Logo OPTIMIST A GER 1090 Mathilda Schäfer Münchner Yacht Club 12.08.2019 13:09:05
Logo OPTIMIST A SWE 4700 Max Zetterström LDSS 12.08.2019 10:11:53
Logo OPTIMIST A GER 1139 Max Jasper Jahn SCA 1921 e.V. 11.08.2019 14:07:16
Logo OPTIMIST A GER 1477 Philipp Riedel Berliner Yacht Club 11.08.2019 12:41:38
Logo OPTIMIST A GER 13638 Maximilian Pinck Fürstenberger Yachtclub, BG006 10.08.2019 11:13:39
Logo OPTIMIST A GER 1007 Levian Buescher DSCU 10.08.2019 10:16:08
Logo OPTIMIST A POL 1224 Piotr Jakubowski ŻMKS Poznań 09.08.2019 20:29:13
Logo OPTIMIST A POL 1460 Aleksandra Jakubowska ŻMKS Poznań 09.08.2019 20:29:13
Logo OPTIMIST A POL 1049 Teresa Zawal ŻMKS Poznań 09.08.2019 20:29:13
Logo OPTIMIST B POL 1739 Daniel Śmiałowski ŻMKS Poznań 09.08.2019 20:29:13
Logo OPTIMIST A POL 1050 Szymon Rossa ŻMKS Poznań 09.08.2019 20:29:13
Logo OPTIMIST A POL 1283 Adam Cwojdziński ŻMKS Poznań 09.08.2019 20:29:13
Logo OPTIMIST A POL 1871 Wojciech Stefaniak ŻMKS Poznań 09.08.2019 20:29:13
Logo OPTIMIST A GER 1014 Skipp Frahm Berliner Yachtclub 09.08.2019 15:34:41
Logo OPTIMIST A SWE 4755 Cornelia Widestam KKKK 09.08.2019 15:20:50
Logo OPTIMIST B POL 927 Hubert Marciniak JKW Poznań 09.08.2019 06:15:15
Logo OPTIMIST B POL 2201 Jan Sawicki JKW Poznań 09.08.2019 06:15:15
Logo OPTIMIST B POL 1438 Zuzanna Borucka JKW Poznań 09.08.2019 06:15:15
Logo OPTIMIST B POL 965 Laura Urbańska JKW Poznań 09.08.2019 06:15:15
Logo OPTIMIST B POL 39 Maria Nycz JKW Poznań 09.08.2019 06:15:15
Logo OPTIMIST A GER 1450 Eleonora Röpke SGS Schwielochsee 08.08.2019 12:53:34
Logo OPTIMIST A SWE 4659 Selma Hård KKKK 08.08.2019 12:04:57
Logo OPTIMIST A CZE 858 Adam Jaroš MYK 07.08.2019 20:40:42
Logo OPTIMIST A SVK 12 Sara Hruskova YC Slovan Bratislava 07.08.2019 16:54:02
Logo OPTIMIST A SWE 4798 Annie Hinton RÖSS 07.08.2019 15:37:15
Logo OPTIMIST A POL 1084 Julia Maziarz KS Energetyk 07.08.2019 12:25:57
Logo OPTIMIST A SWE 4803 Erik Norlén KSSS 07.08.2019 09:17:58
Logo OPTIMIST A SWE 4630 Lukas Wolfgang HjBK 06.08.2019 21:33:23
Logo OPTIMIST A POL 1151 Alicja Przybyłek AZS Poznań 05.08.2019 22:19:07
Logo OPTIMIST A POL 1574 Zofia Pospieszna AZS Poznań 05.08.2019 22:19:07
Logo OPTIMIST A POL 1390 Kacper Młodzianowski AZS Poznań 05.08.2019 22:19:07
Logo OPTIMIST A POL 920 Maksymilian Kruczyński AZS Poznań 05.08.2019 22:19:07
Logo OPTIMIST A POL 1133 Aleksandra Borucka AZS Poznań 05.08.2019 22:19:07
Logo OPTIMIST A POL 2148 Jakub Modzelewski AZS Poznań 05.08.2019 22:19:07
Logo OPTIMIST A GER 1415 Bo Berthold PWV 05.08.2019 21:33:22
Logo OPTIMIST A GER 1413 Mic Mohr PWV 05.08.2019 21:30:49
Logo OPTIMIST A GER 1221 Franz Krause RSC92 05.08.2019 21:24:43
Logo OPTIMIST A GER 1416 Carl Krause RSC92 05.08.2019 21:23:48
Logo OPTIMIST A GER 1287 Lysander Winter NRV 05.08.2019 13:36:10
Logo OPTIMIST A GER 1277 Moritz Wagner DTYC 05.08.2019 10:13:29
Logo OPTIMIST A SWE 4669 Victor Isdahl Hjuviks Båtklubb 31.07.2019 06:54:46
Logo OPTIMIST A SWE 4877 Sebastian Delgado Malmö Segelsällskap (MSS) 26.07.2019 09:18:16
Logo OPTIMIST A GER 1417 Severin Gericke CYC 24.07.2019 20:04:24
Logo OPTIMIST A SWE 4799 Jonatan Röijer LDSS 20.07.2019 23:20:14
Logo OPTIMIST B POL 8114 Piotr Wójcik SEJK Pogoń Szczecin 18.07.2019 07:41:38
Logo OPTIMIST B POL 7 Karol Rak SEJK Pogoń Szczecin 18.07.2019 07:41:38
Logo OPTIMIST B POL 2070 Zofia Wołosz SEJK Pogoń Szczecin 18.07.2019 07:41:38
Logo OPTIMIST B POL 1374 Maksymilian Wróbel SEJK Pogoń Szczecin 18.07.2019 07:41:38
Logo OPTIMIST B POL 2041 Bartosz Pluta SEJK Pogoń Szczecin 18.07.2019 07:41:38
Logo OPTIMIST B POL 4030 Paweł Matuszak SEJK Pogoń Szczecin 18.07.2019 07:41:38
Logo OPTIMIST B POL 1525 Józef Krasowski KS SPÓJNIA WARSZAWA 17.07.2019 14:54:52
Logo OPTIMIST B POL 1766 Jan Muszyński KS SPÓJNIA WARSZAWA 17.07.2019 14:54:52
Logo OPTIMIST B POL 951 Wojciech Henryk Komenda KS SPÓJNIA WARSZAWA 17.07.2019 14:54:52
Logo OPTIMIST B POL 1570 Antoni Brzozowski KS SPÓJNIA WARSZAWA 17.07.2019 14:54:52
Logo OPTIMIST B POL 1910 Pola Wdowiak KS SPÓJNIA WARSZAWA 17.07.2019 14:54:52
Logo OPTIMIST A SWE 4801 Leo Birgersson MSS 16.07.2019 17:21:50
Logo OPTIMIST A GER 1414 Caspar ILGENSTEIN Muehlenberger Segel-Club 15.07.2019 12:43:11
Logo OPTIMIST A SWE 4816 Julia Werton LDSS 07.07.2019 12:25:54
Logo OPTIMIST A POL 51 Hubert Adamów KS Dobra Marina 06.07.2019 23:54:52
Logo OPTIMIST A POL 1754 Jan Borowiak KS Dobra Marina 06.07.2019 23:54:52
Logo OPTIMIST B POL 1111 Aleksander Nowakowski KS Dobra Marina 06.07.2019 23:54:52
Logo OPTIMIST B POL 173 Oliwia Pietkiewicz Klub Sportowy Dobra Marina 06.07.2019 23:54:52
Logo OPTIMIST A POL 1644 Nina Janowicz KS AZS AWFIS GDAŃSK 06.07.2019 20:45:36
Logo OPTIMIST A POL 1917 Filip Marjański KS AZS AWFIS GDAŃSK 06.07.2019 20:45:36
Logo OPTIMIST B POL 2042 Tymon Sochaj KS AZS AWFIS GDAŃSK 06.07.2019 20:45:36
Logo OPTIMIST A POL 1753 Michał Jankowski KS AZS AWFIS GDAŃSK 06.07.2019 20:45:36
Logo OPTIMIST B POL 910 Wojciech Jankowski KS AZS AWFIS GDAŃSK 06.07.2019 20:45:36
Logo OPTIMIST A POL 1757 Rafał Górski KS AZS AWFIS GDAŃSK 06.07.2019 20:45:36
Logo OPTIMIST A POL 1827 Ewa Lewandowska KS AZS AWFIS GDAŃSK 06.07.2019 20:45:36
Logo OPTIMIST A POL 2043 Lila Sochaj KS AZS AWFIS GDAŃSK 06.07.2019 20:45:36
Logo OPTIMIST A POL 2057 Natalia Kilar YK Stal Gdynia 06.07.2019 20:45:36
Logo OPTIMIST A POL 2032 Fabian Kocięda OPTI CWM Gdynia 06.07.2019 20:45:36
Logo OPTIMIST A POL 2034 Natasha Anolik OPTI CWM Gdynia 06.07.2019 20:45:36
Logo OPTIMIST A POL 2219 Aleksander Bury OPTI CWM Gdynia 06.07.2019 20:45:36
Logo OPTIMIST B POL 1880 Mikołaj Bujalski Nauticus Yacht Club Olsztyn 05.07.2019 22:38:45
Logo OPTIMIST B POL 1927 Mikołaj Czałbowski Nauticus Yacht Club Olsztyn 05.07.2019 22:38:45
Logo OPTIMIST B POL 1989 Mikołaj Głąb Nauticus Yacht Club Olsztyn 05.07.2019 22:38:45
Logo OPTIMIST B POL 1941 Marcin Krawczyk Nauticus Yacht Club Olsztyn 05.07.2019 22:38:45
Logo OPTIMIST B POL 2120 Maksymilian Luto Nauticus Yacht Club Olsztyn 05.07.2019 22:38:45
Logo OPTIMIST B POL 1942 Alicja Żuber Nauticus Yacht Club Olsztyn 05.07.2019 22:38:45
Logo OPTIMIST A SWE 4800 Philip Bjorkman MSS 05.07.2019 13:36:12
Logo OPTIMIST A POL 1950 Jeremi Szczukowski CHKŻ Chojnice 01.07.2019 18:08:26
Logo OPTIMIST A POL 926 Zofia Prądzyńska CHKŻ Chojnice 01.07.2019 18:08:26
Logo OPTIMIST B POL 1758 January Szczukowski CHKŻ Chojnice 01.07.2019 18:08:26
Logo OPTIMIST A POL 2111 Krzysztof Szczodrowski CHKŻ Chojnice 01.07.2019 18:08:26
Logo OPTIMIST A POL 1949 Maksymilian Kabat CHKŻ Chojnice 01.07.2019 18:08:26
Logo OPTIMIST A POL 1593 Rafał Balicki CHKŻ Chojnice 01.07.2019 18:08:26
Logo OPTIMIST A POL 1018 Antoni Lipiński CHKŻ Chojnice 01.07.2019 18:08:26
Logo OPTIMIST A POL 1751 Jacek Kalinowski CHKŻ Chojnice 01.07.2019 18:08:26
Logo OPTIMIST A POL 2010 Jakub Gil CHKŻ Chojnice 01.07.2019 18:08:26
Logo OPTIMIST A POL 2114 Tymon Wiatrowski CHKŻ Chojnice 01.07.2019 18:08:26
Logo OPTIMIST A POL 2403 Pola Schmidt CHKŻ Chojnice 01.07.2019 18:08:26
Logo OPTIMIST A POL 1750 Filip Nosol CHKŻ Chojnice 01.07.2019 18:08:26
Logo OPTIMIST B POL 1175 Alicja Dampc CHKŻ Chojnice 01.07.2019 18:08:26
Logo OPTIMIST B POL 2150 Makary Gałka UKS NAVIGO Sopot 30.06.2019 19:01:45
Logo OPTIMIST B POL 1775 Wiktor Mois UKS NAVIGO Sopot 30.06.2019 19:01:45
Logo OPTIMIST B POL 1916 Konrad Ksionek UKS NAVIGO Sopot 30.06.2019 19:01:45
Logo OPTIMIST B POL 1704 Franciszek Wołyniec Uks Navigo Sopot 30.06.2019 19:01:45
Logo OPTIMIST B RUS 1185 Vsevolod Nazarov UKS NAVIGO SOPOT 30.06.2019 19:01:45
Logo OPTIMIST B POL 1672 Oliwier Kozłowski UKS NAVIGO SOPOT 30.06.2019 19:01:45
Logo OPTIMIST A SWE 4775 Erik Bengtsson BKSS 26.06.2019 08:30:28
Logo OPTIMIST A CZE 844 Frantisek Burda Jacht klub Ceska Lipa 25.06.2019 16:01:13
Logo OPTIMIST A POL 2101 Mikołaj Bazyli KSW BALTIC Dziwnów 21.06.2019 22:23:51
Logo OPTIMIST A POL 2024 Michał Jaroszek KSW BALTIC Dziwnów 21.06.2019 22:23:51
Logo OPTIMIST A POL 2152 Filip Lenart KSW BALTIC Dziwnów 21.06.2019 22:23:51
Logo OPTIMIST B POL 2023 Jakub Szurko KSW BALTIC Dziwnów 21.06.2019 22:23:51
Logo OPTIMIST B POL 2036 Maja Wójcik KSW BALTIC Dziwnów 21.06.2019 22:23:51
Logo OPTIMIST A POL 2153 Szymon Wójcik KSW BALTIC Dziwnów 21.06.2019 22:23:51
Logo OPTIMIST A CZE 836 Adela Rabasova YC Jezero Hlucin 07.06.2019 19:58:39
Logo OPTIMIST B CZE 828 Patrick Štafa Moravský Yacht Klub 06.06.2019 19:55:10
Logo OPTIMIST A POL 1645 Michał Biedalak JKW Poznań 04.06.2019 13:02:47
Logo OPTIMIST A POL 2142 Hanna Wiszniowska JKW Poznań 04.06.2019 13:02:47
Logo OPTIMIST A POL 3553 Antoni Nazimek JKW Poznań 04.06.2019 13:02:47
Logo OPTIMIST A POL 1622 Stanisław Cholewicki JKW Poznań 04.06.2019 13:02:47
Logo OPTIMIST A POL 1728 Jan Kamieński JKW Poznań 04.06.2019 13:02:47
Logo OPTIMIST A POL 1829 Stanisław Wojda JKW Poznań 04.06.2019 13:02:47
Logo OPTIMIST A POL 1645 Andrzej Nycz JKW Poznań 04.06.2019 13:02:47
Logo OPTIMIST A POL 1492 Paweł Romanowicz JKW Poznań 04.06.2019 13:02:47
Logo OPTIMIST A POL 2210 Kacper Warywoda Nauticus Yacht Club Olsztyn 04.06.2019 09:23:13
Logo OPTIMIST A POL 2205 Jakub Rusiniak Nauticus Yacht Club Olsztyn 04.06.2019 09:23:13
Logo OPTIMIST A POL 2203 Michał Karnacewicz Nauticus Yacht Club Olsztyn 04.06.2019 09:23:13
Logo OPTIMIST A POL 2209 Filip Rostek Nauticus Yacht Club Olsztyn 04.06.2019 09:23:13
Logo OPTIMIST A POL 2194 Maciej Dudek Nauticus Yacht Club Olsztyn 04.06.2019 09:23:13
Logo OPTIMIST A POL 2204 Aleksandra Zybert Nauticus Yacht Club Olsztyn 04.06.2019 09:23:13
kompas.pl
rippercovers.com
OPTIPARTS.PL
© 2019 sailingnet All rights reserved.