Kalendarz Sezon 2018

Międzynarodowe Mistrzostwa PSKO

14.09.2018 - 16.09.2018 Dziwnów
PSKO Arek Lenkowski

Klasy


Logo OPTIMIST A Logo OPTIMIST B

Dodatkowe informacje


x

Liczba zgłoszeń Logo OPTIMIST A 149 Logo OPTIMIST B 43 192 Wyślij zgłoszenie


Nazwa klasy Nr na żaglu Imie i Nazwisko Klub Data zgłoszenia
Logo OPTIMIST B POL 2121 Joanna Michalska UKS YC Sława 21.08.2018 08:36:11
Logo OPTIMIST A POL 51 Hubert Adamów KS Dobra Marina 20.08.2018 22:39:08
Logo OPTIMIST A POL 13 Michał Szklarz KS Dobra Marina 20.08.2018 22:39:08
Logo OPTIMIST A POL 1754 Jan Borowiak KS Dobra Marina 20.08.2018 22:39:08
Logo OPTIMIST B 1111 Aleksander Nowakowski KS Dobra Marina 20.08.2018 22:39:08
Logo OPTIMIST A CZE 788 Michal Rais YC SK Štětí 20.08.2018 18:41:05
Logo OPTIMIST A CZE 827 Vojtěch Tlapák YC SK Štětí 20.08.2018 18:41:05
Logo OPTIMIST A CZE 784 Zuzana Tlapáková YC SK Štětí 20.08.2018 18:41:05
Logo OPTIMIST A POL 1889 Jeremi Dąbrowski UKS BARNIM GOLENIÓW 20.08.2018 14:54:26
Logo OPTIMIST A POL 2121 Joanna Cymerman UKS BARNIM GOLENIÓW 20.08.2018 14:54:26
Logo OPTIMIST A POL 1842 Maciej Cymerman UKS BARNIM GOLENIÓW 20.08.2018 14:54:26
Logo OPTIMIST A POL 1922 Krzysztof Olejnik UKS BARNIM GOLENIÓW 20.08.2018 14:54:26
Logo OPTIMIST A 2005 Artem Krupacev UKS Pionerskij Kaliningrad region 20.08.2018 14:08:26
Logo OPTIMIST B 1301 Sergei Parfenov UKS Pionerskij Kaliningrad region 20.08.2018 14:08:26
Logo OPTIMIST B 1790 Ilia Haritonov UKS Pionerskij Kaliningrad region 20.08.2018 14:08:26
Logo OPTIMIST A 1149 Igor Kamalov UKS Pionerskij Kaliningrad region 20.08.2018 14:08:26
Logo OPTIMIST A IRL 1537 Ciara O’Regan Royal Saint George Yacht Club 20.08.2018 12:52:10
Logo OPTIMIST A IRL 1600 LAUREN O’callaghan Royal Saint George Yacht Club 20.08.2018 12:50:51
Logo OPTIMIST A NATIONALITY 1600 Lauren O’callaghan Royal Saint George Yacht Club 20.08.2018 12:49:48
Logo OPTIMIST A IRL 1537 O’Regan O’Regan Royal Saint George Yacht Club 20.08.2018 12:48:33
Logo OPTIMIST B POL 1801 Oskar Wielczyk SSW MOS IŁAWA 20.08.2018 10:40:32
Logo OPTIMIST B POL 1669 Natalia Chojnowska SSW MOS IŁAWA 20.08.2018 10:40:32
Logo OPTIMIST B POL 1482 Roch Dmuchowski SSW MOS IŁAWA 20.08.2018 10:40:32
Logo OPTIMIST B POL 2007 Alicja Michalewska SSW MOS IŁAWA 20.08.2018 10:40:32
Logo OPTIMIST B POL 2008 Maciej Kasprzak SSW MOS IŁAWA 20.08.2018 10:40:32
Logo OPTIMIST B POL 1853 Kinga Furmanek SSW MOS IŁAWA 20.08.2018 10:40:32
Logo OPTIMIST B POL 1867 Jan Klinicki SSW MOS IŁAWA 20.08.2018 10:40:32
Logo OPTIMIST A POL 1923 Jakub Dąbek SSW MOS IŁAWA 20.08.2018 09:45:04
Logo OPTIMIST A POL 1763 Julian Podwalski SSW MOS IŁAWA 20.08.2018 09:45:04
Logo OPTIMIST A POL 1614 Iga Wielczyk SSW MOS IŁAWA 20.08.2018 09:45:04
Logo OPTIMIST A GER 1317 Lea Adolph Deutscher Touring Yacht Club 19.08.2018 21:33:18
Logo OPTIMIST A SWE 4749 Filippa Boman HjBK 19.08.2018 07:32:57
Logo OPTIMIST A POL 1960 Miłosz Samek Klub Sportowy Centrum Żeglarskie 19.08.2018 03:07:37
Logo OPTIMIST A POL 1957 Wanda Szylińska Klub Sportowy Centrum Żeglarskie 19.08.2018 03:07:37
Logo OPTIMIST B POL 5119 Kajetan Kaska Klub Sportowy Centrum Żeglarskie 19.08.2018 03:07:37
Logo OPTIMIST B POL 922 Jakub Podgórny Klub Sportowy Centrum Żeglarskie 19.08.2018 03:07:37
Logo OPTIMIST A CZE 809 Kristýna Eva Flosmanová TJ Jiskra Třeboň 18.08.2018 22:00:19
Logo OPTIMIST A ITA 8913 MOSE' BELLOMI FRAGLIA VELA RIVA 18.08.2018 21:43:54
Logo OPTIMIST A ITA 8118 MALIKA BELLOMI FRAGLIA VELA RIVA 18.08.2018 21:41:47
Logo OPTIMIST A SWE 4634 Rasmus Wannfors BooSS 18.08.2018 20:31:25
Logo OPTIMIST A CZE 8 Barbora Valenová JK Olomouc 17.08.2018 21:35:14
Logo OPTIMIST A SWE 4735 Malcolm Graner Boo SS 17.08.2018 21:27:35
Logo OPTIMIST A IRL 1611 Richard Mc Sweeney ROYAL CORK YACHT CLUB 16.08.2018 22:30:57
Logo OPTIMIST A IRL 1570 Jamie Venner ROYAL CORK YACHT CLUB 16.08.2018 22:29:42
Logo OPTIMIST A IRL 1614 Ben O Shaughnessy ROYAL CORK YACHT CLUB 16.08.2018 22:28:20
Logo OPTIMIST A ITA 9101 Lorenzo Ghirotti Fraglia Vela Malcesine 16.08.2018 14:48:54
Logo OPTIMIST A ITA 8937 Manuel Henk Vos Fraglia Vela Malcesine 16.08.2018 14:45:54
Logo OPTIMIST A ITA 8163 Gabriele De Noe Fraglia Vela Malcesine 16.08.2018 14:44:15
Logo OPTIMIST A ITA 8802 Matteo Ciaglia Fraglia Vela Malcesine 16.08.2018 14:42:46
Logo OPTIMIST A ITA 8801 Mia Benamati Fraglia Vela Malcesine 16.08.2018 14:41:26
Logo OPTIMIST A POL 1427 Stefan Marciniak AZS POZNAŃ 15.08.2018 22:50:44
Logo OPTIMIST A POL 1151 Alicja Przybyłek AZS Poznań 15.08.2018 22:50:44
Logo OPTIMIST B POL 1228 Olga Kanikowska AZS Poznań 15.08.2018 22:50:44
Logo OPTIMIST B POL 229 Ignacy Pospieszny AZS Poznań 15.08.2018 22:50:44
Logo OPTIMIST A POL 2125 Michał Koczorowski AZS Poznań 15.08.2018 22:50:44
Logo OPTIMIST B POL 1230 Alicja Koczorowska AZS Poznań 15.08.2018 22:50:44
Logo OPTIMIST B POL 958 Lena Gaweł AZS Poznań 15.08.2018 22:50:44
Logo OPTIMIST A POL 212 Karolina Gajdzińska AZS Poznań 15.08.2018 22:50:44
Logo OPTIMIST B POL 390 Matylda Młodzianowska AZS Poznań 15.08.2018 22:50:44
Logo OPTIMIST A POL 1576 Antoni Sopata AZS Poznań 15.08.2018 22:50:44
Logo OPTIMIST B POL 1229 Zofia Pospieszna AZS Poznań 15.08.2018 22:50:44
Logo OPTIMIST B POL 1380 Emilia Siekierczak AZS Poznań 15.08.2018 22:50:44
Logo OPTIMIST A POL 1390 Kacper Młodzianowski AZS Poznań 15.08.2018 22:50:44
Logo OPTIMIST B POL 157 Mikołaj Mataczyński AZS Poznań 15.08.2018 22:50:44
Logo OPTIMIST A POL 920 Maksymilian Kruczyński AZS Poznań 15.08.2018 22:50:44
Logo OPTIMIST A POL 1140 Aleksandra Borucka AZS Poznań 15.08.2018 22:50:44
Logo OPTIMIST B POL 991 Marta Gajdzińska AZS Poznań 15.08.2018 22:50:44
Logo OPTIMIST A POL 90 Marcel Montrymowicz CHKŻ Chojnice 15.08.2018 15:46:24
Logo OPTIMIST A POL 1950 Jeremi Szczukowski CHKŻ Chojnice 15.08.2018 15:46:24
Logo OPTIMIST A POL 1947 Agnieszka Pawłowska CHKŻ Chojnice 15.08.2018 15:46:24
Logo OPTIMIST A POL 926 Zofia Prądzyńska CHKŻ Chojnice 15.08.2018 15:46:24
Logo OPTIMIST B POL 1758 January Szczukowski CHKŻ Chojnice 15.08.2018 15:46:24
Logo OPTIMIST B POL 1018 August Sobczak CHKŻ Chojnice 15.08.2018 15:46:24
Logo OPTIMIST A POL 2111 Krzysztof Szczodrowski CHKŻ Chojnice 15.08.2018 15:46:24
Logo OPTIMIST A POL 1070 Maksymilian Kabat CHKŻ Chojnice 15.08.2018 15:46:24
Logo OPTIMIST B POL 1593 Rafał Balicki CHKŻ Chojnice 15.08.2018 15:46:24
Logo OPTIMIST A POL 1018 Antoni Lipiński CHKŻ Chojnice 15.08.2018 15:46:24
Logo OPTIMIST A POL 1751 Jacek Kalinowski CHKŻ Chojnice 15.08.2018 15:46:24
Logo OPTIMIST A POL 1985 Korneliusz Dębiak CHKŻ Chojnice 15.08.2018 15:46:24
Logo OPTIMIST A POL 1943 Rafał Pogorzelski CHKŻ Chojnice 15.08.2018 15:46:24
Logo OPTIMIST A ITA 8917 Alex Demurtas Fraglia Vela Riva 15.08.2018 14:26:27
Logo OPTIMIST A SWE 4715 Simon Hardner KKKK 15.08.2018 12:55:16
Logo OPTIMIST A SWE 4426 Levi Bernhardtz RÖSS 15.08.2018 09:03:56
Logo OPTIMIST A SWE 4632 Leo Fagerberg KKKK 14.08.2018 22:19:14
Logo OPTIMIST A SWE 4659 SELMA HÅRD KKKK 14.08.2018 20:25:28
Logo OPTIMIST A GER 1250 Roepke Eleonora SGS Scwielochsee e.V. 14.08.2018 14:26:55
Logo OPTIMIST A SWE 4628 Erik Norlén KSSS 14.08.2018 11:37:20
Logo OPTIMIST A GER 13083 Henrik Kulik Eisenbahner Segelverein Kirchmöser 13.08.2018 23:10:52
Logo OPTIMIST A SWE 4764 Ida Elfving KSSS 13.08.2018 21:40:20
Logo OPTIMIST A CZE 4456 324 234 tgm 13.08.2018 20:56:02
Logo OPTIMIST A GER 13649 Hannes Braune Segelclub Märkischer Adler e.V. 13.08.2018 09:48:49
Logo OPTIMIST A SWE 4507 Julius Balkfors Skanörs Båtklubb 12.08.2018 21:08:39
Logo OPTIMIST A SWE 4610 Hanna Gaskell-Brown Råå Jolleklubb 11.08.2018 20:34:10
Logo OPTIMIST A GER 13612 Theodor Schwanebeck RSVM 09.08.2018 08:19:51
Logo OPTIMIST A SWE 4772 Jakob Graner KSSS 08.08.2018 19:22:07
Logo OPTIMIST A SWE 4788 Sebastian Delgado MSS 08.08.2018 09:49:49
Logo OPTIMIST A SWE 4686 Alice Bergelin LerSS 07.08.2018 22:01:56
Logo OPTIMIST A SWE 4744 Leo Birgersson MSS 07.08.2018 11:36:50
Logo OPTIMIST A SWE 4633 Julia Leuckfeld Royal Swedish Yacht Club 07.08.2018 10:55:20
Logo OPTIMIST A SWE 4781 Lukas Lindström KKKK 06.08.2018 20:53:50
Logo OPTIMIST B POL 4112 Jan Zamojski UKS Żeglarz Wrocław 06.08.2018 20:21:46
Logo OPTIMIST B POL 396 Paweł Romanowicz UKS Żeglarz Wrocław 06.08.2018 20:21:46
Logo OPTIMIST B POL 1750 Filip Nosol UKS Żeglarz Wrocław 06.08.2018 20:21:46
Logo OPTIMIST A SWE 4763 Philip Bjorkman MSS 06.08.2018 17:12:52
Logo OPTIMIST A GER 1221 Franz Krause RSC92 05.08.2018 22:59:51
Logo OPTIMIST A GER 1314 Carl Krause RSC92 05.08.2018 22:58:26
Logo OPTIMIST A GER 1333 Luna Von Weidenbach Bayerischer Yacht Club 05.08.2018 15:54:00
Logo OPTIMIST A SWE 4461 Annie Hinton Röss 04.08.2018 18:39:45
Logo OPTIMIST B POL 133 Wojtek Wójcik Ts Kuźnia Rybnik 04.08.2018 13:59:09
Logo OPTIMIST B POL 7 Janek Psiuk Ts Kuźnia Rybnik 04.08.2018 13:59:09
Logo OPTIMIST A SWE 4624 TEA ZEEBERG LDSS 03.08.2018 18:00:04
Logo OPTIMIST B POL 1750 Filip Nosol UKS Żeglarz Wrocław 03.08.2018 09:37:58
Logo OPTIMIST A SWE 4605 Julia Werton LDSS 03.08.2018 09:33:08
Logo OPTIMIST A SWE 4700 Max Zetterström BoSS 03.08.2018 08:33:18
Logo OPTIMIST A SWE 4658 Maxine Hjort KSSS 02.08.2018 18:11:33
Logo OPTIMIST A GER 1232 Valentina Steinlein Bayerischer Yacht-Club 30.07.2018 12:35:51
Logo OPTIMIST A GER 12211 Annabelle Maxima Knoop Potsdamer Yacht Club 30.07.2018 08:47:55
Logo OPTIMIST A GER 1005 Samuel Tolckmitt Potsdamer Yacht Club 29.07.2018 12:36:12
Logo OPTIMIST A GER 1173 Clara Held PYC 29.07.2018 12:23:10
Logo OPTIMIST A GER 1059 Moritz Peschke Potsdamer Yacht Club 29.07.2018 10:35:59
Logo OPTIMIST A GER 1102 Martin Erdmann WSC 1925 28.07.2018 21:07:44
Logo OPTIMIST A GER 12414 Marit Krüger Segel-Club "AHOI" (SCA) 28.07.2018 18:47:53
Logo OPTIMIST A GER 1169 Emma Mahnke RSVM 27.07.2018 12:55:26
Logo OPTIMIST A GER 1261 Philipp Riedel Potsdamer Yacht Club 22.07.2018 09:33:34
Logo OPTIMIST A POL 2023 Jakub Marciniak KSW BALTIC DZIWNÓW 15.07.2018 22:28:19
Logo OPTIMIST A POL 2136 Filip Lenart KSW BALTIC DZIWNÓW 15.07.2018 22:28:19
Logo OPTIMIST A POL 2154 Hanna Burdziej KSW BALTIC DZIWNÓW 15.07.2018 22:28:19
Logo OPTIMIST A POL 2152 Wiktoria Hałabaty KSW BALTIC DZIWNÓW 15.07.2018 22:28:19
Logo OPTIMIST A POL 2153 Zuzanna Dominikowska KSW BALTIC DZIWNÓW 15.07.2018 22:28:19
Logo OPTIMIST A POL 2101 Mikołaj Bazyli KSW BALTIC DZIWNÓW 15.07.2018 22:28:19
Logo OPTIMIST A POL 2024 Michał Jaroszek KSW BALTIC DZIWNÓW 15.07.2018 22:28:19
Logo OPTIMIST A GER 1259 Theodor Eddy Von Bülow PYC 14.07.2018 13:23:11
Logo OPTIMIST A GER 1001 Hannah Lanzinger Chiemsee Yacht Club 10.07.2018 21:31:09
Logo OPTIMIST A SWE 4099 Jonatan Roijer LDSS 10.07.2018 11:25:09
Logo OPTIMIST A GER 1300 Constantin Bötsch Bayerischer Yachtclub 05.07.2018 17:50:42
Logo OPTIMIST A GER 1310 Anna Barth MSC 02.07.2018 13:39:55
Logo OPTIMIST A SWE 4636 Jakob Back LBSK 27.06.2018 22:02:41
Logo OPTIMIST A GER 1103 Reamonn Theiner Segelverein Schwanenhalbinsel 27.06.2018 08:33:00
Logo OPTIMIST A GER 1090 Mathilda Schäfer Münchner Yacht Club 25.06.2018 21:01:18
Logo OPTIMIST A POL 1645 Michał Biedalak JKW Poznań 22.06.2018 11:34:44
Logo OPTIMIST A POL 2142 Hanna Wiszniowska JKW Poznań 22.06.2018 11:34:44
Logo OPTIMIST A POL 1611 Antoni Nazimek JKW Poznań 22.06.2018 11:34:44
Logo OPTIMIST A POL 1622 Stanisław Cholewicki JKW Poznań 22.06.2018 11:34:44
Logo OPTIMIST B POL 1422 Krzysztof Junczyk UKS FIR WARSZAWA 22.06.2018 09:20:11
Logo OPTIMIST B POL 1424 Jakub Wegiera UKS FIR WARSZAWA 22.06.2018 09:20:11
Logo OPTIMIST A GER 1233 Johann Emmer Verein Seglerhaus am Wannsee 21.06.2018 12:42:30
Logo OPTIMIST A SWE 4775 Erik Bengtsson BKSS 20.06.2018 14:36:27
Logo OPTIMIST A GER 1325 Celine Möbius HSC 19.06.2018 11:49:42
Logo OPTIMIST B POL 1344 Nina Janowicz KS AZS AWFIS GDAŃSK 19.06.2018 00:25:13
Logo OPTIMIST B POL 1917 Filip Marjański KS AZS AWFIS GDAŃSK 19.06.2018 00:25:13
Logo OPTIMIST B POL 3 Tymon Sochaj KS AZS AWFIS GDAŃSK 19.06.2018 00:25:13
Logo OPTIMIST B POL 1753 Michał Jankowski KS AZS AWFIS GDAŃSK 19.06.2018 00:25:13
Logo OPTIMIST A POL 1657 Maria Konarzewska KS AZS AWFIS GDAŃSK 19.06.2018 00:25:13
Logo OPTIMIST B POL 1359 Wojciech Jankowski KS AZS AWFIS GDAŃSK 19.06.2018 00:25:13
Logo OPTIMIST A POL 1757 Rafał Górski KS AZS AWFIS GDAŃSK 19.06.2018 00:25:13
Logo OPTIMIST A POL 1827 Ewa Lewandowska KS AZS AWFIS GDAŃSK 19.06.2018 00:25:13
Logo OPTIMIST B POL 511 Liliana Sochaj KS AZS AWFIS GDAŃSK 19.06.2018 00:25:13
Logo OPTIMIST A POL 1352 Ignacy Rojek KS AZS AWFIS GDAŃSK 19.06.2018 00:25:13
Logo OPTIMIST A THA 18 M.L.Weka Bhanubandh Thailand 18.06.2018 13:42:38
Logo OPTIMIST A GER 1231 Julius Steiner MYC 18.06.2018 11:34:31
Logo OPTIMIST A GER 1320 Severin Gericke YCaT 17.06.2018 21:20:42
Logo OPTIMIST A GER 11776 Max Meindl Berliner Yacht-Club 16.06.2018 20:58:32
Logo OPTIMIST A GER 1164 Benedikt Knapp YCSS 16.06.2018 18:49:02
Logo OPTIMIST A GER 1301 Louisa Müller BYC 16.06.2018 15:59:43
Logo OPTIMIST B POL 959 Maciej Placzke UKS FIR WARSZAWA 16.06.2018 09:47:38
Logo OPTIMIST B POL 1470 Alexandre Vidal UKS FIR WARSZAWA 16.06.2018 09:47:38
Logo OPTIMIST B POL 1451 Witold Onisk UKS FIR WARSZAWA 16.06.2018 09:47:38
Logo OPTIMIST B POL 1800 Jakub Kosowski UKS FIR WARSZAWA 16.06.2018 09:47:38
Logo OPTIMIST A GER 13132 Vincenzo Reuter MYC 15.06.2018 12:13:13
Logo OPTIMIST A POL 2025 Mikołaj ŁANGOWSKI BRE MANAGEMENT SP. Z O.O. - Klub Żeglarski 15.06.2018 10:20:31
Logo OPTIMIST A GER 13428 Johanna Von Lepel Berliner Yacht-Club 15.06.2018 08:06:26
Logo OPTIMIST A GER 1011 Xaver Schwarz CYC 14.06.2018 16:52:22
Logo OPTIMIST A GER 1311 Caspar ILGENSTEIN Mühlenberger Segel-Club 14.06.2018 15:53:08
Logo OPTIMIST A GER 12877 Hannes Schuetze Berliner Yacht Club 14.06.2018 15:38:54
Logo OPTIMIST A GER 1232 Valentina Steinlein Bayer YC 14.06.2018 15:19:10
Logo OPTIMIST A GER 1014 David Buchler Berliner Yacht-Club 14.06.2018 15:16:02
Logo OPTIMIST A GER 1009 Frederik Steuerer ASC 14.06.2018 15:07:21
Logo OPTIMIST A GER 1277 Moritz Wagner DTYC 14.06.2018 15:00:35
Logo OPTIMIST A GER 1317 Lea Adolph DTYC 14.06.2018 14:57:19
Logo OPTIMIST A GER 1210 Henrik Peters Mühlenberger Segel-Club e.V. 14.06.2018 14:56:39
Logo OPTIMIST A POL 1559 Jan Suchocki MKŻ ARKA Gdynia 12.06.2018 08:47:34
Logo OPTIMIST A POL 1603 Krzysztof Bruski MKŻ ARKA Gdynia 12.06.2018 08:47:34
Logo OPTIMIST A POL 1939 Igor Rudek MKŻ ARKA Gdynia 12.06.2018 08:47:34
Logo OPTIMIST A POL 1703 Janina Dmochowska MKŻ ARKA Gdynia 12.06.2018 08:47:34
Logo OPTIMIST A POL 2082 Piotr Flieger MKŻ ARKA Gdynia 12.06.2018 08:47:34
Logo OPTIMIST A POL 2041 Filip Jarosiewicz MKŻ ARKA Gdynia 12.06.2018 08:47:34
Logo OPTIMIST A POL 2090 Maria Suchocka MKŻ ARKA Gdynia 12.06.2018 08:47:34
Logo OPTIMIST A POL 1878 Mateusz Narloch MKŻ ARKA Gdynia 12.06.2018 08:47:34
Logo OPTIMIST A POL 1578 Marta Richert MKŻ ARKA Gdynia 12.06.2018 08:47:34
Logo OPTIMIST A POL 1292 Jakub Pietrzak MKŻ ARKA Gdynia 12.06.2018 08:47:34
Logo OPTIMIST A POL 2119 Aleksander Bury MKŻ ARKA Gdynia 12.06.2018 08:47:34
Logo OPTIMIST A POL 1778 Michał Maziara MKŻ ARKA Gdynia 12.06.2018 08:47:34
kontakt | polityka prywatności | © 2018 sailingnet All rights reserved.