Kalendarz Sezon 2018

Puchar Trenerów

28.06.2018 - 30.06.2018 Gdynia
YKP Gdynia Sebastian Wójcikowski
586201701
biuro@ykp.gdynia.pl

Klasy


Logo OPTIMIST B

Dodatkowe informacje


1,6

Wyniki regat


Liczba zgłoszeń Logo OPTIMIST B 277 277


Nazwa klasy Nr na żaglu Imie i Nazwisko Klub Data zgłoszenia
Logo OPTIMIST B POL 51 Zofia Glaza OPTI CWM Gdynia 27.06.2018 17:47:24
Logo OPTIMIST B POL 4701 Olga Krasowska Gdański Klub Żeglarski 27.06.2018 14:02:44
Logo OPTIMIST B POL 1300 Maciej Kryspin Gdański Klub Żeglarski 27.06.2018 13:59:13
Logo OPTIMIST B POL 4708 Kamil Roman Gdański Klub Żeglarski 27.06.2018 13:54:02
Logo OPTIMIST B POL 1231 Igor Michalczyk KS Omega Kraków 27.06.2018 12:50:05
Logo OPTIMIST B POL 44 Mateusz Kundzier Gdański Klub Żeglarski 25.06.2018 20:11:40
Logo OPTIMIST B POL 1200 Piotr Sołtysiak TKŻ TORUŃ 25.06.2018 12:27:40
Logo OPTIMIST B POL 1530 Adelina Wietki YKP Kraków 25.06.2018 07:51:25
Logo OPTIMIST B POL 2036 Lidia Łukasik UKS ŻEGLUJ LUBLIN 25.06.2018 06:44:20
Logo OPTIMIST B POL 9801 Marcin Krawczyk NAUTICUS Yacht Club Olsztyn 24.06.2018 19:51:26
Logo OPTIMIST B POL 111 Jakub Lipowski KN Lider Kraków 23.06.2018 21:10:37
Logo OPTIMIST B POL 1644 Nina Janowicz KS AZS AWFIS GDAŃSK 23.06.2018 13:38:03
Logo OPTIMIST B POL 2042 Tymon Sochaj KS AZS AWFIS GDAŃSK 23.06.2018 13:38:03
Logo OPTIMIST B POL 1753 Michał Jankowski KS AZS AWFIS GDAŃSK 23.06.2018 13:38:03
Logo OPTIMIST B POL 910 Wojciech Jankowski KS AZS AWFIS GDAŃSK 23.06.2018 13:38:03
Logo OPTIMIST B POL 2043 Lila Sochaj KS AZS AWFIS GDAŃSK 23.06.2018 13:38:03
Logo OPTIMIST B POL 1356 Wiktor Weselak KS AZS AWFIS GDAŃSK 23.06.2018 13:38:03
Logo OPTIMIST B POL 1351 Lena Murach KS AZS AWFIS GDAŃSK 23.06.2018 13:38:03
Logo OPTIMIST B POL 1817 Emilia Paszek KS AZS AWFIS GDAŃSK 23.06.2018 13:38:03
Logo OPTIMIST B POL 182 Kacper Janowicz KS AZS AWFIS GDAŃSK 23.06.2018 13:38:03
Logo OPTIMIST B POL 2144 Wiktor Radziej KS AZS AWFIS GDAŃSK 23.06.2018 13:38:03
Logo OPTIMIST B POL 139 Maria Nycz Pkm Lok Poznań 22.06.2018 10:03:07
Logo OPTIMIST B POL 143 Magdalena Laskowska Pkm Lok Poznań 22.06.2018 10:03:07
Logo OPTIMIST B POL 989 Anna Gąsiorek Pkm Lok Poznań 22.06.2018 10:03:07
Logo OPTIMIST B POL 360 Patryk Ulaczyk UKŻ Lamelka 21.06.2018 15:31:10
Logo OPTIMIST B POL 5 Igor Foltyn UKŻ Lamelka 21.06.2018 15:31:10
Logo OPTIMIST B POL 364 Maksymilian Konkel UKŻ Lamelka 21.06.2018 15:31:10
Logo OPTIMIST B POL 363 Artur Mielewczyk UKŻ Lamelka 21.06.2018 15:31:10
Logo OPTIMIST B POL 362 Paweł Skrzypkowski UKŻ Lamelka 21.06.2018 15:31:10
Logo OPTIMIST B POL 2055 Maksymilian Betlejewski MKŻ ARKA Gdynia 21.06.2018 13:15:16
Logo OPTIMIST B POL 1876 Maja Reszka MKŻ ARKA Gdynia 21.06.2018 12:43:34
Logo OPTIMIST B POL 17 Szymon Łysik MKŻ ARKA Gdynia 21.06.2018 12:43:34
Logo OPTIMIST B POL 2070 Jacek Dyguś MKŻ ARKA Gdynia 21.06.2018 12:43:34
Logo OPTIMIST B POL 1802 Piotr Trella MKŻ ARKA Gdynia 21.06.2018 12:43:34
Logo OPTIMIST B POL 704 Krzysztof Łucyk MKŻ ARKA Gdynia 21.06.2018 12:43:34
Logo OPTIMIST B POL 12 Aleksander Paczos MKŻ ARKA Gdynia 21.06.2018 12:43:34
Logo OPTIMIST B POL 1118 Alicja Żuber KS AZS UWM Olsztyn 21.06.2018 09:45:15
Logo OPTIMIST B POL 934 Aleksander Kolman KS AZS UWM Olsztyn 21.06.2018 09:45:15
Logo OPTIMIST B POL 863 Zuzanna Siemińska KS AZS UWM Olsztyn 21.06.2018 09:45:15
Logo OPTIMIST B POL 1439 Szymon Wójcik WKŻ Wolsztyn 20.06.2018 23:23:02
Logo OPTIMIST B POL 1150 Maja Wójcik WKŻ Wolsztyn 20.06.2018 23:23:02
Logo OPTIMIST B POL 61 Jakub Wąsikowski Gdański Klub Żeglarski 20.06.2018 22:14:18
Logo OPTIMIST B POL 2 Kacper Wąsikowski Gdański Klub Żeglarski 20.06.2018 22:14:18
Logo OPTIMIST B POL 1979 Hubert Nowicki Gdański Klub Żeglarski 20.06.2018 22:14:18
Logo OPTIMIST B POL 10 Orest Trembacz Gdański Klub Żeglarski 20.06.2018 22:14:18
Logo OPTIMIST B POL 11 Tobiasz Zabiegałowski OPTI CWM Gdynia 20.06.2018 22:14:18
Logo OPTIMIST B POL 1281 Klara Malec OPTI CWM Gdynia 20.06.2018 21:38:00
Logo OPTIMIST B POL 3333 Maja Komorowska OPTI CWM Gdynia 20.06.2018 21:13:23
Logo OPTIMIST B POL 2035 Aniela Frąckowiak OPTI CWM Gdynia 20.06.2018 21:13:23
Logo OPTIMIST B POL 1889 Franciszek Wodkowski OPTI CWM Gdynia 20.06.2018 21:13:23
Logo OPTIMIST B POL 1290 Ida Kocięda OPTI CWM Gdynia 20.06.2018 21:13:23
Logo OPTIMIST B POL 2150 Makary Gałka UKS NAVIGO Sopot 20.06.2018 11:01:56
Logo OPTIMIST B POL 1775 Wiktor Mois UKS NAVIGO Sopot 20.06.2018 11:01:56
Logo OPTIMIST B POL 19161 Konrad Ksionek UKS NAVIGO Sopot 20.06.2018 11:01:56
Logo OPTIMIST B POL 4112 Jan Zamojski UKS Żeglarz Wrocław 18.06.2018 23:48:47
Logo OPTIMIST B POL 825 JAN WIŚNIEWSKI MKS "Dwójka" Warszawa 18.06.2018 22:40:17
Logo OPTIMIST B POL 2222 Karol Stachowski Gdański Klub Żeglarski 18.06.2018 14:00:14
Logo OPTIMIST B POL 1234 Wiktor Wierzbowski K.S. Omega Kraków 15.06.2018 20:51:12
Logo OPTIMIST B POL 1235 Franek Ostrowski K.S. Omega Kraków 15.06.2018 20:51:12
Logo OPTIMIST B POL 123 Miłosz Orszulak Y.C. PTTK Beskid Nowy Sącz 15.06.2018 20:51:12
Logo OPTIMIST B POL 1993 Michał Roman Gdański Klub Żeglarski 15.06.2018 20:33:43
Logo OPTIMIST B POL 966 Lena Cituk MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 14.06.2018 21:22:13
Logo OPTIMIST B POL 1570 Michał Ciechanowicz MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 14.06.2018 21:22:13
Logo OPTIMIST B POL 1364 Jan Fuk MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 14.06.2018 21:22:13
Logo OPTIMIST B POL 1167 Maja Szwejk MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 14.06.2018 21:22:13
Logo OPTIMIST B POL 1363 Hanna Borkowska MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 14.06.2018 21:22:13
Logo OPTIMIST B POL 1887 Mikołaj Strupiński MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 14.06.2018 21:22:13
Logo OPTIMIST B POL 1361 Weronika Grala MBSW/UKŻR Niegocin GIŻYCKO 14.06.2018 21:22:13
Logo OPTIMIST B RUS 3399 Ivan Mikhalev MBSW/UKŻR Niegocin GIŻYCKO 14.06.2018 21:22:13
Logo OPTIMIST B POL 1284 Kacper Wojczulanis MBSW/UKŻR Niegocin GIŻYCKO 14.06.2018 21:22:13
Logo OPTIMIST B POL 1811 Franciszek Zając Gdański Klub Żeglarski 14.06.2018 09:14:47
Logo OPTIMIST B POL 829 Anna Geyer KŻ Horn Kraków 13.06.2018 16:38:11
Logo OPTIMIST B POL 1330 Dawid Pachuta KŻ Horn Kraków 13.06.2018 16:38:11
Logo OPTIMIST B POL 1997 Tymoteusz Mika KŻ Horn Kraków 13.06.2018 16:06:21
Logo OPTIMIST B POL 1 Aleksandra Geyer KŻ Horn Kraków 13.06.2018 16:06:21
Logo OPTIMIST B POL 1329 Gita van der Voort KŻ Horn Kraków 13.06.2018 16:06:21
Logo OPTIMIST B POL 1011 Kajetan Poziemski KŻ Horn Kraków 13.06.2018 16:06:21
Logo OPTIMIST B POL 2066 Maciej Obarski KŻ Horn Kraków 13.06.2018 16:06:21
Logo OPTIMIST B POL 2062 Jakub Trojnar KŻ Horn Kraków 13.06.2018 16:06:21
Logo OPTIMIST B POL 1912 Jakub Kuraś KŻ Horn Kraków 13.06.2018 16:06:21
Logo OPTIMIST B POL 191 Hubert Staroń KŻ Horn Kraków 13.06.2018 16:06:21
Logo OPTIMIST B POL 2096 Liwia Liszkiewicz Olsztyński Klub Żeglarski 12.06.2018 17:23:15
Logo OPTIMIST B POL 1334 Kacper Hodun KS Spójnia Warszawa 12.06.2018 00:08:59
Logo OPTIMIST B POL 26 Gabriela Fajdasz KS Spójnia Warszawa 12.06.2018 00:08:59
Logo OPTIMIST B POL 1721 Franciszek Siwek KS Spójnia Warszawa 12.06.2018 00:08:59
Logo OPTIMIST B POL 2200 Kaja Śledzińska KS Spójnia Warszawa 12.06.2018 00:08:59
Logo OPTIMIST B POL 1892 Jan Karnowski KS Spójnia Warszawa 12.06.2018 00:08:59
Logo OPTIMIST B POL 1929 Sonia Dobrzyńska K.S Spójnia Warszawa 12.06.2018 00:08:59
Logo OPTIMIST B POL 1244 Aleksander Główka K.S Spójnia Warszawa 12.06.2018 00:08:59
Logo OPTIMIST B POL 2102 Krzysztof Maksymowicz K.S Spójnia Warszawa 12.06.2018 00:08:59
Logo OPTIMIST B POL 888 Weronika Przeździecka K.S Spójnia Warszawa 12.06.2018 00:08:59
Logo OPTIMIST B POL 333 Michał Skawiński K.S Spójnia Warszawa 12.06.2018 00:08:59
Logo OPTIMIST B POL 1424 Jakub Wegiera UKS FIR WARSZAWA 11.06.2018 11:49:07
Logo OPTIMIST B POL 1529 Alexander Nowak UKS FIR WARSZAWA 11.06.2018 11:49:07
Logo OPTIMIST B POL 959 Maciej Placzke UKS FIR WARSZAWA 11.06.2018 11:49:07
Logo OPTIMIST B POL 1075 Ignacy Moritz UKS FIR WARSZAWA 11.06.2018 11:49:07
Logo OPTIMIST B POL 424 Helena Moritz UKS FIR WARSZAWA 11.06.2018 11:49:07
Logo OPTIMIST B POL 1470 Alexandre Vidal UKS FIR WARSZAWA 11.06.2018 11:49:07
Logo OPTIMIST B POL 1076 Nathan Vidal UKS FIR WARSZAWA 11.06.2018 11:49:07
Logo OPTIMIST B POL 120 Bartosz Nurowski UKS FIR WARSZAWA 11.06.2018 11:49:07
Logo OPTIMIST B POL 1429 Maksymilian Kajdy UKS FIR WARSZAWA 11.06.2018 11:49:07
Logo OPTIMIST B POL 1658 Adam Onisk UKS FIR WARSZAWA 11.06.2018 11:49:07
Logo OPTIMIST B POL 1451 Witold Onisk UKS FIR WARSZAWA 11.06.2018 11:49:07
Logo OPTIMIST B POL 1800 Jakub Kosowski UKS FIR WARSZAWA 11.06.2018 11:49:07
Logo OPTIMIST B POL 1138 Michał Kuchtyn UKS Bryg Wrocław 11.06.2018 11:43:23
Logo OPTIMIST B POL 1760 Max Niziałkowski UKS Bryg Wrocław 11.06.2018 11:43:23
Logo OPTIMIST B POL 1312 Michalina Maciejak UKS Bryg Wrocław 11.06.2018 11:43:23
Logo OPTIMIST B POL 11138 Przemysław Żukowski UKS Bryg Wrocław 11.06.2018 11:43:23
Logo OPTIMIST B POL 2076 Ignacy Kalinowski UKS Bryg Wrocław 11.06.2018 11:43:23
Logo OPTIMIST B POL 779 Paweł Koliński LKS Carzykowy 08.06.2018 23:27:41
Logo OPTIMIST B POL 1779 Marcel Wieliński LKS Charzykowy 08.06.2018 23:27:41
Logo OPTIMIST B POL 723 Jakub Szczepański LKS Charzykowy 08.06.2018 23:27:41
Logo OPTIMIST B POL 1550 Antoni Szyca LKS Charzykowy 08.06.2018 23:27:41
Logo OPTIMIST B POL 1585 Mateusz Grabowski LKS Carzykowy 08.06.2018 23:27:41
Logo OPTIMIST B POL 1587 Oskar Skóra YKP Kraków 08.06.2018 16:45:14
Logo OPTIMIST B POL 836 Antonina Skóra YKP Kraków 08.06.2018 16:45:14
Logo OPTIMIST B POL 2010 Jakub Gil TKŻ TORUŃ 08.06.2018 10:55:36
Logo OPTIMIST B POL 1671 Hanna Rogowska TKŻ TORUŃ 08.06.2018 10:55:36
Logo OPTIMIST B POL 1141 Tola Szukaj TKŻ TORUŃ 08.06.2018 10:55:36
Logo OPTIMIST B POL 67 Hieronim Hendler TKŻ TORUŃ 08.06.2018 10:55:36
Logo OPTIMIST B POL 1225 Jan Lemański TKŻ TORUŃ 08.06.2018 10:55:36
Logo OPTIMIST B POL 1226 Teresa Masztalerz TKŻ TORUŃ 08.06.2018 10:55:36
Logo OPTIMIST B POL 1823 Gustaw Zalewski TKŻ TORUŃ 08.06.2018 10:55:36
Logo OPTIMIST B POL 2067 Piotr Kuźniarski KŻ Horn Kraków 08.06.2018 08:47:30
Logo OPTIMIST B POL 1756 Konrad Ciernia KŻ Horn Kraków 08.06.2018 08:47:30
Logo OPTIMIST B POL 2065 Aleksander Szczepara KŻ Horn Kraków 08.06.2018 08:47:30
Logo OPTIMIST B POL 980 Igor Mazurkiewicz KŻ Horn Kraków 08.06.2018 08:47:30
Logo OPTIMIST B POL 101 Jan Pacheco KŻ Horn Kraków 08.06.2018 08:47:30
Logo OPTIMIST B POL 1916 Andrzej Pochopień KŻ Horn Kraków 08.06.2018 08:47:30
Logo OPTIMIST B POL 124 Alicja Maciąg KŻ Horn Kraków 08.06.2018 08:47:30
Logo OPTIMIST B POL 1914 Antonina Liro KŻ Horn Kraków 08.06.2018 08:47:30
Logo OPTIMIST B POL 1004 Adam Fengler KŻ Horn Kraków 08.06.2018 08:47:30
Logo OPTIMIST B POL 6 Magda Winiarska YKP Kraków 08.06.2018 08:47:30
Logo OPTIMIST B POL 1403 Kacper Kibiersza UKS NAVIGO SOPOT 07.06.2018 20:08:58
Logo OPTIMIST B POL 1672 Kacper Barszczyk UKS NAVIGO SOPOT 07.06.2018 20:08:58
Logo OPTIMIST B POL 1596 Zuzia Tomaszewska UKS NAVIGO SOPOT 07.06.2018 20:08:58
Logo OPTIMIST B POL 2918 Piotr Rodzewicz UKS NAVIGO SOPOT 07.06.2018 20:08:58
Logo OPTIMIST B POL 3002 Marysia Retecka UKS NAVIGO SOPOT 07.06.2018 20:08:58
Logo OPTIMIST B POL 1185 Aleksander Daniszewski UKS NAVIGO SOPOT 07.06.2018 20:08:58
Logo OPTIMIST B POL 1548 Andrzej Thomas UKS NAVIGO SOPOT 07.06.2018 20:08:58
Logo OPTIMIST B POL 1254 Franciszek Thomas UKS NAVIGO SOPOT 07.06.2018 20:08:58
Logo OPTIMIST B POL 1704 Franiszek Wołyniec UKS NAVIGO SOPOT 07.06.2018 20:08:58
Logo OPTIMIST B POL 18 Borys Podumis UKS NAVIGO SOPOT 07.06.2018 20:08:58
Logo OPTIMIST B POL 1310 Jan Kubiak CHKŻ Chojnice 07.06.2018 15:06:37
Logo OPTIMIST B POL 1071 Adam Cieminski CHKŻ Chojnice 07.06.2018 15:06:37
Logo OPTIMIST B POL 13 Borys Matysiak CHKŻ Chojnice 07.06.2018 15:06:37
Logo OPTIMIST B POL 2079 Maurycy Odejewski CHKŻ Chojnice 07.06.2018 15:06:37
Logo OPTIMIST B POL 757 Tadeusz Wiatrowski CHKŻ Chojnice 07.06.2018 15:06:37
Logo OPTIMIST B POL 158 Igor Pawlowski CHKŻ Chojnice 07.06.2018 15:06:37
Logo OPTIMIST B POL 2114 Tymon Wiatrowski CHKŻ Chojnice 07.06.2018 15:06:37
Logo OPTIMIST B POL 2113 Wiktor Pawłowski CHKŻ Chojnice 07.06.2018 15:06:37
Logo OPTIMIST B POL 758 January Szczukowski CHKŻ Chojnice 07.06.2018 15:06:37
Logo OPTIMIST B POL 1549 Antoni Kniter CHKŻ Chojnice 07.06.2018 15:06:37
Logo OPTIMIST B POL 1066 Franciszek Kosecki CHKŻ Chojnice 07.06.2018 15:06:37
Logo OPTIMIST B POL 1175 Alicja Dampc CHKŻ Chojnice 07.06.2018 15:06:37
Logo OPTIMIST B POL 165 Stanisław Chilewski KS Zjednoczeni Bydgoszcz 06.06.2018 21:42:11
Logo OPTIMIST B POL 1657 Zofia Szcześniak KS Zjednoczeni Bydgoszcz 06.06.2018 21:42:11
Logo OPTIMIST B POL 1051 Leon Jankowski KS Zjednoczeni Bydgoszcz 06.06.2018 21:42:11
Logo OPTIMIST B POL 228 Nina Gaweł AZS Poznań 05.06.2018 18:15:32
Logo OPTIMIST B POL 1228 Olga Kanikowska AZS Poznań 05.06.2018 18:15:32
Logo OPTIMIST B POL 427 Ada Wilińska AZS Poznań 05.06.2018 18:15:32
Logo OPTIMIST B POL 1230 Alicja Koczorowska AZS Poznań 05.06.2018 18:15:32
Logo OPTIMIST B POL 920 Lena Gaweł AZS Poznań 05.06.2018 18:15:32
Logo OPTIMIST B POL 390 Matylda Młodzianowska AZS Poznań 05.06.2018 18:15:32
Logo OPTIMIST B POL 1229 Zofia Pospieszna AZS Poznań 05.06.2018 18:15:32
Logo OPTIMIST B POL 1428 Emilia Siekierczak AZS Poznań 05.06.2018 18:15:32
Logo OPTIMIST B POL 157 Mikołaj Mataczyński AZS Poznań 05.06.2018 18:15:32
Logo OPTIMIST B POL 312 Maksymilian Czarnecki AZS Poznań 05.06.2018 18:15:32
Logo OPTIMIST B POL 991 Marta Gajdzińska AZS Poznań 05.06.2018 18:15:32
Logo OPTIMIST B POL 1201 Krzysztof Ciborowski WTW WARSZAWA 05.06.2018 14:40:31
Logo OPTIMIST B POL 131 Zofia Jachymska Ts 'Kuźnia" Rybnik 05.06.2018 12:07:43
Logo OPTIMIST B POL 1784 Jasiek Pifczyk Ts Kuźnia Rybnik 05.06.2018 12:07:43
Logo OPTIMIST B POL 976 Jakub Szafarczyk Ts 'Kuźnia" Rybnik 05.06.2018 12:07:43
Logo OPTIMIST B POL 246 Wiktoria Grima Ts 'Kuźnia" Rybnik 05.06.2018 12:07:43
Logo OPTIMIST B POL 133 Wojtek Wójcik Ts 'Kuźnia" Rybnik 05.06.2018 12:07:43
Logo OPTIMIST B POL 1852 Igor Tomczyk Ts 'Kuźnia" Rybnik 05.06.2018 12:07:43
Logo OPTIMIST B POL 222 Wiktoria Harnasz TS Kuźnia Rybnik 05.06.2018 12:07:43
Logo OPTIMIST B POL 1023 Jakub Oblonk Ts 'Kuźnia" Rybnik 05.06.2018 12:07:43
Logo OPTIMIST B POL 91 Piotr Grendziak Ts 'Kuźnia" Rybnik 05.06.2018 12:07:43
Logo OPTIMIST B POL 12841 Janek Psiuk Ts 'Kuźnia" Rybnik 05.06.2018 12:07:43
Logo OPTIMIST B POL 1204 Matylda Ferenc Ts 'Kuźnia" Rybnik 05.06.2018 12:07:43
Logo OPTIMIST B POL 174 Marta Orlińska Ts 'Kuźnia" Rybnik 05.06.2018 12:07:43
Logo OPTIMIST B POL 2124 Agata Koropecka YK Stal Gdynia 01.06.2018 22:30:30
Logo OPTIMIST B POL 2117 Alicja Tutkowska YK Stal Gdynia 01.06.2018 22:30:30
Logo OPTIMIST B POL 1523 Olga Wietek YK Stal Gdynia 01.06.2018 22:30:30
Logo OPTIMIST B POL 1940 Filip Bil YK Stal Gdynia 01.06.2018 22:30:30
Logo OPTIMIST B POL 1396 Mateusz Gąsiorowski YK Stal Gdynia 01.06.2018 22:30:30
Logo OPTIMIST B POL 1187 Maja Filipska YK Stal Gdynia 01.06.2018 22:30:30
Logo OPTIMIST B POL 2057 Natalia Kilar YK Stal Gdynia 01.06.2018 22:30:30
Logo OPTIMIST B POL 1897 Michał Trafalski YK Stal Gdynia 01.06.2018 22:30:30
Logo OPTIMIST B POL 1904 Norbert Herba YK Stal Gdynia 01.06.2018 22:30:30
Logo OPTIMIST B POL 1985 Konrad Kunc YK Stal Gdynia 01.06.2018 22:30:30
Logo OPTIMIST B POL 27 Antonina Puchowska YK Stal Gdynia 01.06.2018 22:30:30
Logo OPTIMIST B POL 2116 Alicja Saj YK Stal Gdynia 01.06.2018 22:30:30
Logo OPTIMIST B POL 2089 Małgorzata Wyrębska YK Stal Gdynia 01.06.2018 22:30:30
Logo OPTIMIST B POL 1648 Jakub Zakrzewski JKW Poznań 01.06.2018 20:18:08
Logo OPTIMIST B POL 927 Hubert Marciniak JKW Poznań 01.06.2018 20:18:08
Logo OPTIMIST B POL 1829 Stanisław Wojda JKW Poznań 01.06.2018 20:18:08
Logo OPTIMIST B POL 2555 Jan Sawicki JKW Poznań 01.06.2018 20:18:08
Logo OPTIMIST B POL 163 Jan Kamieński JKW Poznań 01.06.2018 20:18:08
Logo OPTIMIST B POL 2551 Jerzy Gałęza JKW Poznań 01.06.2018 20:18:08
Logo OPTIMIST B POL 1438 Zuzanna Borucka JKW Poznań 01.06.2018 20:18:08
Logo OPTIMIST B POL 978 Grzegorz Janicki JKW Poznań 01.06.2018 20:18:08
Logo OPTIMIST B POL 1586 Maksymilian Malec OPTI CWM Gdynia 31.05.2018 21:24:37
Logo OPTIMIST B POL 1594 Szymon Janiak OPTI CWM Gdynia 31.05.2018 21:24:37
Logo OPTIMIST B POL 1288 Piotr Muchlado OPTI CWM Gdynia 31.05.2018 21:24:37
Logo OPTIMIST B POL 1472 Igor Kawałko OPTI CWM Gdynia 31.05.2018 21:24:37
Logo OPTIMIST B POL 1541 Jakub Porębski OPTI CWM Gdynia 31.05.2018 21:24:37
Logo OPTIMIST B POL 2031 Fabian Kocięda OPTI CWM Gdynia 31.05.2018 21:24:37
Logo OPTIMIST B POL 1595 Jakub Targowski OPTI CWM Gdynia 31.05.2018 21:24:37
Logo OPTIMIST B POL 2034 Natasha Anolik OPTI CWM Gdynia 31.05.2018 21:24:37
Logo OPTIMIST B POL 2083 Natasza Tarnawska OPTI CWM Gdynia 31.05.2018 21:24:37
Logo OPTIMIST B POL 2037 Paweł Łoboda OPTI CWM Gdynia 31.05.2018 21:24:37
Logo OPTIMIST B POL 1221 Julia Padzik OPTI CWM Gdynia 31.05.2018 21:24:37
Logo OPTIMIST B POL 1943 Wiktor Łasak OPTI CWM Gdynia 31.05.2018 21:24:37
Logo OPTIMIST B POL 2139 Paweł Piankowski YKP GDYNIA 31.05.2018 11:51:33
Logo OPTIMIST B POL 2138 Max Berliński YKP GDYNIA 31.05.2018 11:51:33
Logo OPTIMIST B POL 2118 Maciej Maćkowiak YKP GDYNIA 31.05.2018 11:51:33
Logo OPTIMIST B POL 1602 Jakub Szmagliński YKP GDYNIA 31.05.2018 11:51:33
Logo OPTIMIST B POL 1932 Konrad Wlazłowski YKP GDYNIA 31.05.2018 11:51:33
Logo OPTIMIST B POL 1862 Zuzanna Zielińska YKP GDYNIA 31.05.2018 11:51:33
Logo OPTIMIST B POL 2040 Zofia Kucharska YKP GDYNIA 31.05.2018 11:51:33
Logo OPTIMIST B POL 1561 Krzysztof Ołowiak YKP GDYNIA 31.05.2018 11:51:33
Logo OPTIMIST B POL 2108 Julia Wróblewska YKP GDYNIA 31.05.2018 11:51:33
Logo OPTIMIST B POL 1835 Magdalena Ziółkowska YKP GDYNIA 31.05.2018 11:51:33
Logo OPTIMIST B POL 1927 Mikołaj Czałbowski YKP GDYNIA 31.05.2018 11:51:33
Logo OPTIMIST B POL 1925 Alicja Wróblewska YKP GDYNIA 31.05.2018 11:51:33
Logo OPTIMIST B POL 2141 Natalia Ziółkowska YKP GDYNIA 31.05.2018 11:51:33
Logo OPTIMIST B POL 1818 Nadia Burghard YKP GDYNIA 31.05.2018 11:51:33
Logo OPTIMIST B POL 1812 Matteo Rastelli YKP GDYNIA 31.05.2018 11:51:33
Logo OPTIMIST B POL 2022 Iwo Dudek YKP GDYNIA 31.05.2018 11:51:33
Logo OPTIMIST B POL 2140 Maja Józkowicz YKP GDYNIA 31.05.2018 11:51:33
Logo OPTIMIST B POL 1665 Mateusz Kluczka YKP GDYNIA 31.05.2018 11:51:33
Logo OPTIMIST B POL 1780 Szymon Kolka YKP GDYNIA 31.05.2018 11:51:33
Logo OPTIMIST B POL 2135 Tymon Kosobucki YKP GDYNIA 31.05.2018 11:51:33
Logo OPTIMIST B POL 1970 Aleksander Kosowski YKP GDYNIA 31.05.2018 11:51:33
Logo OPTIMIST B POL 4 Piotr Kosowski YKP GDYNIA 31.05.2018 11:51:33
Logo OPTIMIST B POL 2134 Jakub Matwiejczyk YKP GDYNIA 31.05.2018 11:51:33
Logo OPTIMIST B POL 2136 Kajetan Matwiejczyk YKP GDYNIA 31.05.2018 11:51:33
Logo OPTIMIST B POL 1813 Mikołaj Mierzwicki YKP GDYNIA 31.05.2018 11:51:33
Logo OPTIMIST B POL 2133 Aleksander Mucharski YKP GDYNIA 31.05.2018 11:51:33
Logo OPTIMIST B POL 1159 Rafał Ołowiak YKP GDYNIA 31.05.2018 11:51:33
Logo OPTIMIST B POL 2002 Bartosz Osowski YKP GDYNIA 31.05.2018 11:51:33
Logo OPTIMIST B POL 1551 Maciej Streubel YKP GDYNIA 31.05.2018 11:51:33
Logo OPTIMIST B POL 2001 Oskar Sylka YKP GDYNIA 31.05.2018 11:51:33
Logo OPTIMIST B POL 2137 Piotr Toczek YKP GDYNIA 31.05.2018 11:51:33
Logo OPTIMIST B POL 1446 Gustaw Trybek YKP GDYNIA 31.05.2018 11:51:33
Logo OPTIMIST B POL 9 Aleksandra Zastawna YKP GDYNIA 31.05.2018 11:51:33
Logo OPTIMIST B POL 1 Natasza Micewicz YKP GDYNIA 31.05.2018 11:51:33
Logo OPTIMIST B POL 1891 Kacper Warywoda Nauticus Yacht Club Olsztyn 31.05.2018 11:07:09
Logo OPTIMIST B POL 932 Jakub Rusiniak Nauticus Yacht Club Olsztyn 31.05.2018 11:07:09
Logo OPTIMIST B POL 2120 Michał Karnacewicz Nauticus Yacht Club Olsztyn 31.05.2018 11:07:09
Logo OPTIMIST B POL 1227 Mikołaj Głąb Nauticus Yacht Club Olsztyn 31.05.2018 11:07:09
Logo OPTIMIST B POL 1941 Eliza Kołtak Nauticus Yacht Club Olsztyn 31.05.2018 11:07:09
Logo OPTIMIST B POL 2104 Maksymilian Luto Nauticus Yacht Club Olsztyn 31.05.2018 11:07:09
Logo OPTIMIST B POL 941 Maciek Dudek Nauticus Yacht Club Olsztyn 31.05.2018 11:07:09
Logo OPTIMIST B POL 1880 Mikołaj Bujalski Nauticus Yacht Club Olsztyn 31.05.2018 11:07:09
Logo OPTIMIST B POL 921 Marta Chomik Nauticus Yacht Club Olsztyn 31.05.2018 11:07:09
Logo OPTIMIST B POL 88 Hanna Duda Klub Port Mechelinki 30.05.2018 09:00:28
Logo OPTIMIST B POL 936 maurycy kosmowski Klub Port Mechelinki 30.05.2018 09:00:28
Logo OPTIMIST B POL 1007 Wiktor Pawelczyk Klub Port Mechelinki 30.05.2018 09:00:28
Logo OPTIMIST B POL 100 Marcel Styba Klub Port Mechelinki 30.05.2018 09:00:28
Logo OPTIMIST B POL 49 Maja Molik Klub Port Mechelinki 30.05.2018 09:00:28
Logo OPTIMIST B POL 1801 Oskar Wielczyk SSW MOS IŁAWA 29.05.2018 13:55:37
Logo OPTIMIST B POL 1669 Natalia Chojnowska SSW MOS IŁAWA 29.05.2018 13:55:37
Logo OPTIMIST B POL 1482 Roch Dmuchowski SSW MOS IŁAWA 29.05.2018 13:55:37
Logo OPTIMIST B POL 1969 Hubert Szulczewski SSW MOS IŁAWA 29.05.2018 13:55:37
Logo OPTIMIST B POL 2007 Alicja Michalewska SSW MOS IŁAWA 29.05.2018 13:55:37
Logo OPTIMIST B POL 1319 Nikodem Różański SSW MOS IŁAWA 29.05.2018 13:55:37
Logo OPTIMIST B POL 1001 Wit Dmuchowski SSW MOS IŁAWA 29.05.2018 13:55:37
Logo OPTIMIST B POL 2008 Maciej Kasprzak SSW MOS IŁAWA 29.05.2018 13:55:37
Logo OPTIMIST B POL 2151 Jan Rohde SSW MOS IŁAWA 29.05.2018 13:55:37
Logo OPTIMIST B POL 985 Jakub Darkowski SSW MOS IŁAWA 29.05.2018 13:55:37
Logo OPTIMIST B POL 1853 Kinga Furmanek SSW MOS IŁAWA 29.05.2018 13:55:37
Logo OPTIMIST B POL 1867 Jan Klinicki SSW MOS IŁAWA 29.05.2018 13:55:37
Logo OPTIMIST B POL 943 Bartosz Bilicki SSW MOS IŁAWA 29.05.2018 13:55:37
Logo OPTIMIST B POL 969 Zuzanna Liedtke SSW MOS IŁAWA 29.05.2018 13:55:37
kontakt | polityka prywatności | © 2018 sailingnet All rights reserved.