Mistrzostwa Polski w klasie DN Jun i Ice-Optimist

15.02.2018 - 16.02.2018 Giżycko
SFPDN - Jerzy Sukow Jerzy Sukow
601 949 616
pobierz

Współczynnik


1.2

Kategorie


J IO

Wyniki regat


Mc Nr na żaglu Zawodnik Klub Pkt R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8
1 P 65 Piotr, Bernat KS BAZA MRĄGOWO 10,00 [4] 1 4 1 1 1 1 1
2 P 224 Wojciech, Klimaszewski MBSW/UKŻR GIŻYCKO 26,00 3 7 3 6 2 2 3 [8]
3 P 192 Jakub, Krynicki UKŻ GROT SUWAŁKI 28,00 5 4 5 [8] 6 4 2 2
4 P 32 Paweł, Roszkowski Olsztyński Klub Żeglarski 30,00 2 3 7 [9] 3 7 4 4
5 P 119 Zuzanna, Rybicka CHKŻ Chojnice 34,00 1 6 2 3 [11] 9 10 3
6 P 186 Maciej, Chmielewski UKŻ GROT SUWAŁKI 39,00 8 [10] 1 7 4 3 9 7
7 P 12 Sara Natasza, Piasecka Olsztyński Klub Żeglarski 48,00 6 5 10 2 9 [12] 11 5
8 P 136 Bartłomiej, Waszkiewicz UKŻ GROT SUWAŁKI 48,00 7 8 8 4 7 [11] 8 6
9 P 90 Cezary, Sternicki KS BAZA Mrągowo 56,00 [11] 11 6 5 10 10 5 9
10 P 59 Mikołaj, Mickiewicz MKŻ Mikołajki 59,00 9 2 15 14 5 8 6 [19/DNS]
11 P 288 Jędrzej, Wissuwa Olsztyński Klub Żeglarski 59,00 10 9 9 [11] 8 6 7 10
12 P 211 Borys, Michniewicz UKŻ ''Wiking" Toruń 86,00 13 12 [18] 18 12 5 13 13
13 P 264 Weronika, Martynowska Olsztyński Klub Żeglarski 92,00 12 13 11 [17] 15 15 15 11
14 P 102 Laura, Banach MKŻ Mikołajki 94,00 14 14 13 [15] 13 14 14 12
15 P 352 Patryk, Winiarczyk Olsztyński Klub Żeglarski 95,00 15 15 16 10 14 13 12 [17]
16 P 113 Wiktoria , Roman KS WARMIA 104,00 [17] 17 12 13 16 16 16 14
17 P 372 Grzegorz, Macoch Olsztyński Klub Żeglarski 110,00 16 16 14 12 18 18 [19/DNS] 16
18 P 377 Filip, Olszewski Olsztyński Klub Żeglarski 117,00 [18] 18 17 16 17 17 17 15

Liczba zgłoszeń 34


Nazwa klasy Nr na żaglu Imie i Nazwisko Klub Data zgłoszenia
Logo DN POL 224 Wojciech Klimaszewski MBSW/UKZR NIEGOCIN GIZYCKO 14.02.2018 16:33:46
Logo DN P 288 Jędrzej Wissuwa OKŻ Olsztyn 14.02.2018 16:04:41
Logo DN P 119 Zuzanna Rybicka CHKŻ Chojnice 14.02.2018 11:36:08
Logo DN P 32 Paweł Roszkowski OKŻ Olsztyn 14.02.2018 11:24:44
Logo ICE-OPTIMIST P 307 Jakub Adamski Mazurski Klub Żeglarski Mikołajki 14.02.2018 11:18:40
Logo ICE-OPTIMIST P 160 Jakub Drozdowski Mazurski Klub Żeglarski Mikołajki 14.02.2018 11:13:07
Logo ICE-OPTIMIST P 137 Jakub Śliwiński Mazurski Klub Żeglarski Mikołajki 14.02.2018 11:08:40
Logo ICE-OPTIMIST P 161 Łukasz Śliwiński Mazurski Klub Żeglarski Mikołajki 14.02.2018 10:57:23
Logo DN P 102 Laura Banach Mazurski Klub Żeglarski Mikołajki 14.02.2018 10:48:15
Logo DN P 59 Mikołaj Mickiewicz Mazurski Klub Żeglarski Mikołajki 14.02.2018 10:28:34
Logo ICE-OPTIMIST P 374 Radosław Parzych Baza Mrągowo 14.02.2018 09:44:05
Logo ICE-OPTIMIST P 546 Franciszek Niesiobędzki SFPDN 14.02.2018 06:57:56
Logo ICE-OPTIMIST P 339 Michał "KORNIK" Skawiński Yacht Klub Polski Warszawa 13.02.2018 22:52:01
Logo ICE-OPTIMIST POL 1655 Bartosz Andrzejak Nauticus YC Olsztyn 13.02.2018 22:51:56
Logo ICE-OPTIMIST P 332 Tymon Sochaj KS AZS AWFIS Gdańsk 13.02.2018 22:47:16
Logo ICE-OPTIMIST P 331 Lila Sochaj KS AZS AWFIS Gdańsk 13.02.2018 22:40:35
Logo ICE-OPTIMIST P 285 Jakub Kluk MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 13.02.2018 21:16:54
Logo ICE-OPTIMIST P 89 Mateusz Gigielewicz MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 13.02.2018 20:35:33
Logo ICE-OPTIMIST POL 219 Amelia Potejko MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 13.02.2018 20:30:18
Logo DN P 211 Borys Michniewicz UKŻ ''Wiking" Toruń 13.02.2018 20:14:46
Logo ICE-OPTIMIST POL 1557 Mikołaj Strupiński MBSW/UKŻR Niegocin GIŻYCKO 13.02.2018 20:02:33
Logo DN P 90 Cezary Sternicki Klub Sportowy "BAZA" Mrągowo 13.02.2018 19:50:47
Logo ICE-OPTIMIST P 142 Kacper Worek YK Stal Gdynia 13.02.2018 19:44:58
Logo ICE-OPTIMIST POL 966 Patryk CHEŁKOWSKI MBSW/UKŻR "NIEGOCIN" GIŻYCKO 13.02.2018 19:21:45
Logo ICE-OPTIMIST P 346 Jerzy Sukow YKP Gdynia 13.02.2018 19:03:23
Logo ICE-OPTIMIST P 1924 Maria Konarzewska MBSW/UKŻR 13.02.2018 18:38:34
Logo ICE-OPTIMIST P 1817 Stanisław Konarzewski MBSW/UKŻR Giżycko 13.02.2018 18:37:23
Logo ICE-OPTIMIST POL 608 KACPER Karbownik MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 13.02.2018 18:28:08
Logo ICE-OPTIMIST P 280 Jakub Kamiński MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 13.02.2018 18:07:00
Logo ICE-OPTIMIST P 291 Joanna Fabisiak MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 13.02.2018 17:54:37
Logo ICE-OPTIMIST P 22 Mikołaj Wojciechowski KKS Warmia Olsztyn 13.02.2018 17:21:59
Logo ICE-OPTIMIST P 163 Gustaw Miciński KKS Warmia Olsztyn 01.01.1 00:00:00
Logo DN P 165 Piotr Bernat KS BAZA MRĄGOWO 01.01.1 00:00:00
Logo ICE-OPTIMIST P 153 Natalia Burczyńska SFPDN 01.01.1 00:00:00
kontakt | polityka prywatności | © 2018 sailingnet All rights reserved.