Mistrzostwa Flotylli Wschodniej

10.02.2018 - 11.02.2018 jez. Niegocin
SFPDN - Jerzy Henke Jerzy Henke

pobierz

Współczynnik


0.75

Kategorie


S

Wyniki regat


Mc Nr na żaglu Zawodnik Klub
1 P 55 Tomasz Zakrzewski MKŻ Mikołajki
2 P 114 Michał Burczynski AZS UWM Olsztyn
3 P 155 Łukasz Zakrzewski MKŻ Mikołajki
4 P 36 Karol Jabłoński OKŻ Olsztyn
5 P 13 Darek Kardas AZS UWM Olsztyn
6 P 254 Rafał Sielicki MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko
7 P 104 Wojciech Baranowski MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko
8 P 31 Robert Graczyk MKŻ Mikołajki
9 P 431 Jarosław Radzki KKS WARMIA Olsztyn
10 P 243 Adam Szczęsny KKS Warmia Olsztyn
11 P 65 Marek Bernat KKS Warmia Olsztyn
12 P 164 Paweł Burczyński AZS UWM Olsztyn
13 P 74 Jerzy Taber YKP Warszawa
14 P 59 Mikołaj- Mickiewicz MKŻ Mikołajki
15 P 107 MareK Stefaniuk MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko
16 P 341 Rafał Ługowski YKP Warszawa
17 P 200 Roman Morgas MKŻ Mikołajki
18 P 15 Andrzej Wojtkiewicz YKP Warszawa
19 P 146 Andrzej Jojko YKP Warszawa
20 P 14 Michał Jaworski YKP Warszawa
21 P 34 Grzegorz Pieczko Baza Mrągowo
22 P 2 Zdzisław Prot AZS UWM OLSZTYN
23 P 32 Paweł Roszkowski OKŻ Olsztyn
24 P 242 Mariusz Prot AZS UWM OLSZTYN
25 P 90 Cezary Sternicki Baza Mrągowo
26 P 451 Robert Kozioł SFPDN
27 P 364 Bartosz Michałkiewicz YKP Warszawa
28 P 451 Robert Kozioł SFPDN
29 P 24 Jerzy Najdrowski SFPDN
30 P 96 Piotr Szafranek KS Polonez
31 P 58 Jerzy Henke MKŻ Mikołajki

Liczba zgłoszeń 28


Nazwa klasy Nr na żaglu Imie i Nazwisko Klub Data zgłoszenia
Logo DN P 31 Robert Graczyk MKŻ Mikołajki 10.02.2018 08:32:31
Logo DN P 14 Michał Jaworski YKP WARSZAWA 10.02.2018 01:24:46
Logo DN P 55 Tomasz Zakrzewski MKŻ Mikołajki 09.02.2018 21:06:40
Logo DN P 90 Cezary Sternicki Klub Sportowy "BAZA" Mrągowo 09.02.2018 19:59:40
Logo DN P 341 Rafał Ługowski YKP WARSZAWA 09.02.2018 19:45:11
Logo DN P 36 Karol Jabłoński Olsztyński Klub Żeglarski 09.02.2018 19:34:58
Logo DN P 32 Paweł Roszkowski OKŻ Olsztyn 09.02.2018 19:33:05
Logo DN P 65 Marek Bernat KKS Warmia Olsztyn 09.02.2018 19:28:29
Logo DN P 364 Bartosz Michałkiewicz YKP WARSZAWA 09.02.2018 19:02:01
Logo DN P 243 Adam Szczęsny KKS Warmia 09.02.2018 16:48:21
Logo DN P 451 Robert Kozioł SFPDN 09.02.2018 16:28:32
Logo DN P 431 Jarosław Radzki KKS WARMIA Olsztyn 09.02.2018 16:05:01
Logo DN P 146 Andrzej Jojko YKP WARSZAWA 09.02.2018 16:00:05
Logo DN P 96 Piotr Szafranek KS Polonez 09.02.2018 15:47:31
Logo DN P 15 Andrzej Wojtkiewicz YKP WARSZAWA 09.02.2018 15:27:03
Logo DN P 254 Rafał Sielicki MBSW Giżycko 09.02.2018 14:19:36
Logo DN P 34 Grzegorz Pieczko Baza Mragowo 01.01.1 00:00:00
Logo DN P 58 Jerzy Henke MKŻ Mikołajki 01.01.1 00:00:00
Logo DN P 107 MareK Stefaniuk MBSW Giżycko 01.01.1 00:00:00
Logo DN P 155 Łukasz Zakrzewski MKŻ mikolajki 01.01.1 00:00:00
Logo DN P 13 Darek Kardaś AZS-UWM Olsztyn 01.01.1 00:00:00
Logo DN P 114 Michał Burczynski AZS UWM OLSZTYN 01.01.1 00:00:00
Logo DN P 154 Piotr Burczyński AZS UWM OLSZTYN 01.01.1 00:00:00
Logo DN P 200 Roman Morgaś MKŻ Mikołajki 01.01.1 00:00:00
Logo DN POL200 200 roman morgas mkz mikolajki 01.01.1 00:00:00
Logo DN P 242 Mariusz Prot AZS UWM OLSZTYN 01.01.1 00:00:00
Logo DN P 2 Zdzisław Prot AZS UWM OLSZTYN 01.01.1 00:00:00
Logo DN P 59 Mikołaj Mickiewicz MKŻ MIKOŁAJKI 01.01.1 00:00:00
kontakt | polityka prywatności | © 2018 sailingnet All rights reserved.