Puchar Caliguli

17.03.2018 - 18.03.2018 MSR Okartowo
Jerzy Zakrzewski 512 258 080

pobierz

Współczynnik


1.0

Kategorie


S

Wyniki regat


Mc Nr na żaglu Zawodnik Klub Pkt R1 R2 R3 R4 R5
1 P 114 Michał Burczyński AZS UWM Olsztyn 4,00 1 1 1 8* 1
2 P 13 Darek Kardaś AZS UWM Olsztyn 10,00 2 3 2 6* 3
3 P 31 Robert Graczyk MKŻ Mikołajki 11,00 3 2 4 2 4*
4 P 104 Wojciech Baranowski MBSW Giżycko 13,00 5 9* 3 3 2
5 P 431 Jarosław Radzki KKS Warmia 18,00 7* 6 5 1 6
6 P 65 Marek Bernat KKS Warmia 28,00 8 7 8 5 9*
7 P 247 Maciej Brosz SFPDN 37,00 6 12 10 9 13*
8 P 235 Adam Baranowski SFPDN 37,00 11 8 23* 10 8
9 P 146 Andrzej Jojko YKP WARSZAWA 38,00 14* 13 7 13 5
10 P 119 Zuzanna Rybicka CHKŻ Chojnice 39,00 15 15* 6 4 14
11 P 288 Jędrzej Wissuwa OKŻ Olsztyn 43,00 13 4 11 16* 15
12 P 59 Mikołaj Mickiewicz MKŻ Mikołajki 44,00 9 16 9 24* 10
13 P 74 Jerzy Taber YKP WARSZAWA 45,00 10 11 24* 17 7
14 P 34 Grzegorz Pieczko BAZA Mrągowo 46,00 19* 14 14 7 11
15 P 24 Jerzy Najdrowski SFPDN 54,00 17 10 15 18* 12
16 P 54 Paweł Matejak YKP WARSZAWA 60,00 DSQ* 17 12 15 16
17 P 200 Roman Morgaś MKŻ Mikołajki 61,00 12 20* 16 14 19
18 P 451 Robert Kozioł SFPDN 64,00 18 19* 17 12 17
19 P 211 Borys Michniewicz UKŻ Wiking 65,00 16 18 13 20* 18
20 P 55 Tomasz Zakrzewski MKŻ Mikołajki 69,00 4 5 DNS DNS DNS*
21 P 295 Krzysztof Galica YKP WARSZAWA 71,00 20 22* 20 11 20
22 P 378 Marcin Tejszerski SFPDN 79,00 21 21 18 19 21*
23 P 380 Stefan Kalinowski KŻ VI King 84,00 22 24* 19 21 22
24 P 24. Jarosław Krasicki SFPDN 89,00 23 23 21 22 24*
25 P 289 Artur Wissuwa OKŻ Olsztyn 92,00 24 25* 22 23 23
26 P 311 Wojciech Worek UKS Navigo Sopot 115,00 25 DNS DNS DNS DNS*

Liczba zgłoszeń 22


Nazwa klasy Nr na żaglu Imie i Nazwisko Klub Data zgłoszenia
Logo DN POL 295 Krzysztof Galica YKP Warszawa 16.03.2018 21:42:58
Logo DN P 378 Marcin Tejszerski SFPDN 16.03.2018 21:02:29
Logo DN P 74 Jerzy Taber YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA 16.03.2018 19:17:37
Logo DN P 58 Jerzy Henke MKŻ Mikołajki 16.03.2018 16:51:21
Logo DN POL 200 roman morgas mkz mikolajki 16.03.2018 16:16:44
Logo DN P 431 Jarosław Radzki KKS WARMIA Olsztyn 16.03.2018 15:39:17
Logo DN P 451 Robert Kozioł SFPDN 16.03.2018 13:02:00
Logo DN P 20 Paweł Kalota YKP WARSZAWA 16.03.2018 10:37:18
Logo DN P 119 Zuzanna Rybicka CHKŻ Chojnice 16.03.2018 10:28:44
Logo ICE-OPTIMIST P 374 Radosław Parzych Baza Mrągowo 16.03.2018 08:34:39
Logo DN P 211 Borys Michniewicz UKŻ ''Wiking" Toruń 15.03.2018 22:59:09
Logo DN P 59 Mikołaj- Mickiewicz MKŻ MIKOŁAJKI 15.03.2018 20:25:09
Logo DN P 24 Jerzy Najdrowski SFPDN 15.03.2018 20:08:18
Logo DN P 208 Mirosław Kisły YKP Warszawa 15.03.2018 19:36:42
Logo DN P 235 adam Baranowski SFPDN 15.03.2018 19:30:37
Logo DN P 34 Grzegorz Pieczko Baza Mragowo 15.03.2018 18:13:22
Logo DN P 65 Marek Bernat KKS Warmia Olsztyn 15.03.2018 17:10:25
Logo DN P 311 Wojciech Worek UKS Navigo Sopot 15.03.2018 14:49:58
Logo DN P 247 Maciej Brosz SFPDN 15.03.2018 14:30:33
Logo DN 289 Artur Wissuwa Olsztyński Klub Zeglarski 15.03.2018 13:47:54
Logo DN P 55 Tomasz Zakrzewski MKŻ Mikołajki 15.03.2018 12:23:42
Logo DN P 380 Stefan Kalinowski VI-KING Człuchów 15.03.2018 12:12:08
kontakt | polityka prywatności | © 2018 sailingnet All rights reserved.