Memoriał H.Aniołkowskiego i J Nowickiego

10.03.2018 - 11.03.2018 Giżycko
SFPDN - JANUSZ ANIOŁKOWSKI JANUSZ ANIOŁKOWSKI
512054684
pobierz

Współczynnik


1.0

Kategorie


S J IO

Wyniki regat


Mc Nr na żaglu Zawodnik Klub Pkt R1 R2 R3 R4 R5
1 P 114 Michał Burczyński AZS UWM Olsztyn 6,00 1 1 3 1 DNS*
2 P 13 Dariusz Kardaś ASZ UWM 8,00 2 5* 2 2 2
3 P 55 Tomasz Zakrzewski MKŻ Mikołajki 15,00 3 7* 1 7 4
4 P 104 Wojciech Baranowski MBSW Giżycko 15,00 4 3 4 4 5*
5 P 31 Robert Graczyk MKŻ Mikołajki 17,00 7* 4 7 5 1
6 P 154 Piotr Burczyński ASZ UWM 19,00 5 8 25* 3 3
7 P 431 Jarosław Radzki KKS Warmia Olsztyn 19,00 6 2 5 6 7*
8 P 341 Rafał Ługowski YKP Warszawa 29,00 8 9* 6 9 6
9 P 311 Wojciech Worek UKS Navigo Sopot 37,00 12 6 8 11 DNF*
10 P 355 Jarosław Miarczyński SFPDN 43,00 9 13 11 10 DNF*
11 P 119 Zuzanna Rybicka CHKŻ Chojnice 45,00 17* 17 12 8 8
12 P 65 Marek Bernat KKS Warmia Olsztyn 45,00 10 12 15* 13 10
13 P 125 Dariusz Kosecki LKS Chażykowy 45,00 14 10 9 15* 12
14 P 242 Mariusz Prot UWM AZS Olsztyn 49,00 18 19* 10 12 9
15 P 235 Adam Baranowski SFPDN 49,00 13 11 14 17* 11
16 P 148 Paweł Macugowski KŻ VI-KING Człuchów 55,00 11 15 13 18* 16
17 P 15 Andrzej Wojtkiewicz YKP Warszawa 63,00 16 14 18* 16 17
18 P 2 Zdzisław Prot UWM AZS Olsztyn 70,00 DNC* 21 16 19 14
19 P 451 Robert Kozioł SFPDN 70,00 DNC* 18 17 14 21
20 P 224 Wojciech Klimaszewski MBSW Giżycko 75,00 19 16 28* 27 13
21 P 58 Jerzy Henke MKŻ Mikołajki 77,00 15 20 26* 24 18
22 P 54 Paweł Matejak YKP Warszawa 82,00 22 23* 22 23 15
23 P 378 Marcin Tejszerski SFPDN 84,00 23 25* 19 22 20
24 P 24 Jerzy Najdrowski SFPDN 86,00 21 22 27* 21 22
25 P 59 Mikołaj Mickiewicz MKŻ Mikołajki 90,00 26 24 20 20 DNS*
26 P 200 Morgaś Roman MKŻ Mikołajki 92,00 25 26* 23 25 19
27 P 380 Stefan Kalinowski KŻ VI-KING Człuchów 94,00 24 27* 21 26 23
28 P 34 Grzegorz Pieczko Baza Mrągowo 96,00 20 28 24 29* 24
29 P 61 Jan Leszczyński MKŻ Mikołajki 111,00 DNC* 29 29 28 25
30 P 373 Jarosław Krasicki SFPDN 123,00 27 30 DNS* DNS DNS

Liczba zgłoszeń 24


Nazwa klasy Nr na żaglu Imie i Nazwisko Klub Data zgłoszenia
Logo DN P 31 Robert Graczyk MKŻ Mikołajki 09.03.2018 22:11:39
Logo DN P 55 Tomasz Zakrzewski MKŻ Mikołajki 09.03.2018 22:10:08
Logo DN P 59 Mikołaj- Mickiewicz MKŻ MIKOŁAJKI 09.03.2018 21:07:12
Logo ICE-OPTIMIST POL 1655 Bartosz Andrzejak Nauticus YC Olsztyn 09.03.2018 20:21:17
Logo DN P 431 Jarosław Radzki KKS WARMIA Olsztyn 09.03.2018 20:16:37
Logo DN POL 125 Dariusz Kosecki Lks Charzykowy 09.03.2018 19:30:48
Logo ICE-OPTIMIST P 339 Michał "KORNIK" Skawiński Yacht Klub Polski Warszawa 09.03.2018 12:59:55
Logo DN P 119 Zuzanna Rybicka CHKŻ Chojnice 09.03.2018 12:52:06
Logo DN P 380 Stefan Kalinowski VI-KING Człuchów 09.03.2018 10:47:55
Logo DN P 451 Robert Kozioł SFPDN 09.03.2018 10:17:35
Logo DN P 235 adam Baranowski SFPDN 09.03.2018 09:47:48
Logo ICE-OPTIMIST P 374 Radosław Parzych Baza Mrągowo 09.03.2018 09:12:53
Logo DN P 58 Jerzy Henke MKŻ Mikołajki 08.03.2018 23:18:43
Logo ICE-OPTIMIST P 22 Mikołaj Wojciechowski KKS Warmia Olsztyn 08.03.2018 22:21:16
Logo DN P207 207 Piotr Kozioł SFPDN 08.03.2018 22:21:05
Logo DN P 148 Paweł Macugowski KŻ-VIKING Człuchów 08.03.2018 22:20:53
Logo DN P 24 Jerzy Najdrowski SFPDN 08.03.2018 21:52:14
Logo DN P 311 Wojciech Worek UKS Navigo Sopot 08.03.2018 20:47:52
Logo DN POL 355 Jarosław Miarczyński SFPDN 08.03.2018 19:59:52
Logo DN P 34 Grzegorz Pieczko Baza Mragowo 08.03.2018 19:43:08
Logo DN P 36 Karol Jabłoński Olsztyński Klub Żeglarski 08.03.2018 19:29:53
Logo DN P 20 Paweł Kalota YKP WARSZAWA 08.03.2018 19:09:27
Logo DN P 114 michał burczynski azs uwm olsztyn 08.03.2018 19:03:08
Logo DN P 65 Marek Bernat KKS Warmia Olsztyn 08.03.2018 18:53:44
kontakt | polityka prywatności | © 2018 sailingnet All rights reserved.