Mc Nr Zawodnik Klub Pkt
1 POL 1943 Rafał Pogorzelski CHKŻ Chojnice 86,00
2 POL 2070 Gustaw Micinski YKP GDYNIA 82,00
3 POL 2177 Patryk Chełkowski MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 77,00
4 POL 1751 Jacek Kalinowski CHKŻ Chojnice 72,00
5 POL 1947 Agnieszka Pawłowska CHKŻ Chojnice 70,00
6 POL 1444 Oskar Ponto YKP GDYNIA 69,00
7 POL 1865 Paulina Rutkowska YKP GDYNIA 68,00
8 POL 1982 Jan Witkowiak YKP GDYNIA 66,00
9 POL 2072 Gracjan Grzech YKP GDYNIA 64,00
10 POL 2071 Mateusz Gwóźdź YKP GDYNIA 64,00
11 POL 2000 Ignacy Oźminkowski KS Spójnia Warszawa 64,00
12 POL 1879 Ludwik Grzelak KS Spójnia Warszawa 63,00
13 POL 1674 Szczepan Damasiewicz YKP GDYNIA 61,00
14 POL 1867 Pola Dzik YKP GDYNIA 60,00
15 POL 1661 Jan Gierzynski KS ZATOKA Puck 58,00
16 POL 1 Jeremi Dąbrowski UKS BARNIM GOLENIÓW 57,00
17 POL 1764 Dominika Ołowiak YKP GDYNIA 56,00
18 POL 1758 Jeremi Szczukowski CHKŻ Chojnice 55,00
19 POL 188 Joanna Cymerman UKS BARNIM GOLENIÓW 53,00
20 POL 2552 Maciej Ilinski YKP GDYNIA 52,00
21 POL 1915 Filip Fajfer KŻ Horn Kraków 51,00
22 POL 1827 Ewa Lewandowska KS AZS AWFIS GDAŃSK 48,00
23 POL 1903 Tomasz Bendlewski YKP GDYNIA 43,00
24 POL 2068 Kacper Bąk KŻ Horn Kraków 40,00
25 POL 1906 Gustaw Kwiek KS Spójnia Warszawa 34,00
26 POL 1576 Antoni Sopata AZS Poznań 33,00
27 POL 2020 Emila Roszkowska KS Spójnia Warszawa 31,00
28 ---
---
---
31,00
29 ---
---
---
27,00
30 POL 1937 Mikołaj Merkler YKP GDYNIA 22,00
31 POL 2044 Wiktor Robaczewski SSW MOS IŁAWA 20,00
32 POL 1390 Kacper Młodzianowski AZS Poznań 19,00
33 POL 1626 Alexander Ponto YKP GDYNIA 17,00
34 POL 1981 Joanna Fabisiak MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 16,00
35 POL 2024 Michał Jaroszek KSW BALTIC DZIWNÓW 16,00
36 POL 1348 Maria Konarzewska KS AZS AWFIS GDAŃSK 16,00
37 ---
---
---
15,00
38 POL 2090 Maria Suchocka MKŻ ARKA Gdynia 14,00
39 ---
---
---
13,00
40 POL 1452 Antonina Ołowiak YKP GDYNIA 13,00
41 ---
---
---
11,00
42 POL 1018 Antoni Lipinski LKS Charzykowy 11,00
43 POL 1608 Jakub Kaminski MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 11,00
44 ---
---
---
10,00
45 POL 1712 Jakub Kluk MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 10,00
46 POL 1936 Mateusz Gigielewicz MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 10,00
47 POL 1660 Zuzanna Figel OPTI CWM Gdynia 9,00
48 POL 2101 Mikołaj Bazyli KSW BALTIC DZIWNÓW 8,00
49 POL 1799 Iwo Reński YKP GDYNIA 7,00
50 POL 2074 Karolina Gała KS Spójnia Warszawa 6,00
51 POL 1443 Hubert Łobaczewski YKP GDYNIA 6,00
52 POL 1804 Hanna Burdziej KSW BALTIC DZIWNÓW 6,00
53 POL 1923 Krzysztof Olejnik UKS BARNIM GOLENIÓW 3,00
54 POL 186 Maciej Cymerman UKS BARNIM GOLENIÓW 1,00

Informacje

Ranking PSKO tworzony jest na podstawie wyników przesłanych przez organizatorów. Aby zawodnik znalazł się w rankingu musi posiadać opłacona składkę członkowska i posiadać nr licencji PZŻ

Wszelkie uwagi odnośnie rankingu należy zgłaszać na adres biuro@sailingnet.pl.

kontakt | polityka prywatności | © 2018 sailingnet All rights reserved.