Kalendarz Sezon 2018

Memoriał Krzysztofa Zawalskiego

20.10.2018 - 21.10.2018
Górki Zachodnie
pobierz
KS AZS AWFiS Gdańsk
Piotr Kamola

piotrkamola@wp.pl

Klasy


Logo OPTIMIST A Logo OPTIMIST B

Dodatkowe informacje


1

Zgłoszenia do regat Wyślij zgłoszenie

Logo OPTIMIST A 2 Logo OPTIMIST B 40 53
Nazwa klasy Nr na żaglu Imie i Nazwisko Klub Data zgłoszenia
Logo OPTIMIST B POL 5 Sonia Zagórska Gdański Klub Żeglarski 16.10.2018 20:57:46
Logo OPTIMIST B POL 6 Antonina Zagórska Gdański Klub Żeglarski 16.10.2018 20:57:46
Logo OPTIMIST B POL 61 Jakub Wąsikowski Gdański Klub Żeglarski 16.10.2018 20:57:46
Logo OPTIMIST B POL 2 Kacper Wąsikowski Gdański Klub Żeglarski 16.10.2018 20:57:46
Logo OPTIMIST B POL 1979 Hubert Nowicki Gdański Klub Żeglarski 16.10.2018 20:57:46
Logo OPTIMIST B POL 10 Orest Trembacz Gdański Klub Żeglarski 16.10.2018 20:57:46
Logo Laser Radial POL 186233 Paweł Ortmann KS AZS AWFIS GDAŃSK 16.10.2018 20:40:37
Logo OPTIMIST B POL 2150 Makary Gałka UKS NAVIGO Sopot 16.10.2018 13:37:23
Logo OPTIMIST B POL 1775 Wiktor Mois UKS NAVIGO Sopot 16.10.2018 13:37:23
Logo OPTIMIST B POL 1916 Konrad Ksionek UKS NAVIGO Sopot 16.10.2018 13:37:23
Logo OPTIMIST B POL 1704 Franciszek Wołyniec Uks Navigo Sopot 16.10.2018 13:37:23
Logo Laser 4.7 POL 203072 Stanisław Janowicz KS AZS AWFIS GDAŃSK 16.10.2018 12:40:22
Logo OPTIMIST B POL 1300 Maciej Kryspin Gdański Klub Żeglarski 16.10.2018 09:09:40
Logo OPTIMIST B POL 4707 Franciszek Zając Gdański Klub Żeglarski 16.10.2018 09:09:40
Logo OPTIMIST B POL 2222 Karol Stachowski Gdański Klub Żeglarski 16.10.2018 09:09:40
Logo OPTIMIST B POL 1993 Michał Roman Gdański Klub Żeglarski 16.10.2018 09:09:40
Logo OPTIMIST B POL 4701 Olga Krasowska Gdański Klub Żeglarski 16.10.2018 09:09:40
Logo OPTIMIST B POL 4708 Kamil Roman Gdański Klub Żeglarski 16.10.2018 09:09:40
Logo OPTIMIST B POL 5 Mateusz Kundzier Gdański Klub Żeglarski 16.10.2018 09:09:40
Logo Laser 4.7 POL 2043 Jakub Piesiewicz AZS AWFiS Gdańsk 16.10.2018 08:47:54
Logo Laser 4.7 POL 182212 Nikola Krzosek KS AZS AWFIS GDAŃSK 15.10.2018 20:49:34
Logo Laser Standard POL 7667 Tomasz Dąbrowski KS AZS AWFiS 15.10.2018 20:28:39
Logo OPTIMIST B POL 88 Hanna Duda Klub Port Mechelinki 15.10.2018 10:04:22
Logo OPTIMIST B POL 936 maurycy kosmowski Klub Port Mechelinki 15.10.2018 10:04:22
Logo OPTIMIST B POL 1007 Wiktor Pawelczyk Klub Port Mechelinki 15.10.2018 10:04:22
Logo OPTIMIST B POL 100 Marcel Styba Klub Port Mechelinki 15.10.2018 10:04:22
Logo OPTIMIST B POL 49 Maja Molik Klub Port Mechelinki 15.10.2018 10:04:22
Logo OPTIMIST B 1158 Maksymilian Stanko Stowarzyszenie Port Mechelinki 15.10.2018 10:04:22
Logo OPTIMIST B POL 93 Szymon Mocarski Klub Port Mechelinki 15.10.2018 10:04:22
Logo Laser Radial EST 206437 Dominik Śliwiński KS AZS AWFIS GDAŃSK 14.10.2018 10:15:54
Logo Laser 4.7 POL 0 Maria Konarzewska MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 13.10.2018 15:18:16
Logo Laser 4.7 POL 186218 Stanisław Konarzewski KS AZS AWFIS GDAŃSK 13.10.2018 15:15:07
Logo Laser Radial POL 209035 Tytus Butowski KS AZS AWFiS 12.10.2018 19:40:08
Logo Laser Radial POL 321 Michał Krasodomski AZS Gdańsk 11.10.2018 18:36:06
Logo Laser Radial POL 212212 Mateusz Hanke KS AZS AWFIS GDAŃSK 11.10.2018 18:18:37
Logo OPTIMIST B POL 2026 PATRYCJA CHINIEWICZ M.U.K.Ż BAŁTYK MIELNO 26.09.2018 21:52:22
Logo OPTIMIST B POL 15 INKA KOZA M.U.K.Ż BAŁTYK MIELNO 26.09.2018 21:52:22
Logo OPTIMIST B POL 8 AGATA GOLEC M.U.K.Ż BAŁTYK MIELNO 26.09.2018 21:52:22
Logo OPTIMIST B POL 336 MICHAŁ KOZŁOWSKI M.U.K.Ż BAŁTYK MIELNO 26.09.2018 21:52:22
Logo OPTIMIST B POL 935 HANNA KOZŁOWSKA M.U.K.Ż BAŁTYK MIELNO 26.09.2018 21:52:22
Logo OPTIMIST B POL 1644 Nina Janowicz KS AZS AWFIS GDAŃSK 24.09.2018 09:09:09
Logo OPTIMIST B POL 1917 Filip Marjański KS AZS AWFIS GDAŃSK 24.09.2018 09:09:09
Logo OPTIMIST B POL 2042 Tymon Sochaj KS AZS AWFIS GDAŃSK 24.09.2018 09:09:09
Logo OPTIMIST B POL 1753 Michał Jankowski KS AZS AWFIS GDAŃSK 24.09.2018 09:09:09
Logo OPTIMIST B POL 910 Wojciech Jankowski KS AZS AWFIS GDAŃSK 24.09.2018 09:09:09
Logo OPTIMIST A POL 1757 Rafał Górski KS AZS AWFIS GDAŃSK 24.09.2018 09:09:09
Logo OPTIMIST A POL 1827 Ewa Lewandowska KS AZS AWFIS GDAŃSK 24.09.2018 09:09:09
Logo OPTIMIST B POL 2043 Lila Sochaj KS AZS AWFIS GDAŃSK 24.09.2018 09:09:09
Logo OPTIMIST B POL 1658 Wiktor Weselak KS AZS AWFIS GDAŃSK 24.09.2018 09:09:09
Logo OPTIMIST B POL 1817 Emilia Paszek KS AZS AWFIS GDAŃSK 24.09.2018 09:09:09
Logo OPTIMIST B POL 1921 Jan Marjański KS AZS AWFIS GDAŃSK 24.09.2018 09:09:09
Logo OPTIMIST B POL 182 Kacper Janowicz KS AZS AWFIS GDAŃSK 24.09.2018 09:09:09
Logo OPTIMIST B POL 2144 Wiktor Radziej KS AZS AWFIS GDAŃSK 24.09.2018 09:09:09
kontakt | polityka prywatności | © 2018 sailingnet All rights reserved.