Kalendarz Sezon 2018

Srebrny Żagiel Optimista

03.08.2018 - 05.08.2018 jez. Kiekrz
JKW Tomasz Figlerowicz
500108108
tomasz.figlerowicz@palatyn.pl
pobierz www.kiekrz.sailingnet.pl

Klasy


Logo OPTIMIST A Logo OPTIMIST B

Dodatkowe informacje


1,6 OOM

Wyniki regat


Mc Nr na żaglu Zawodnik Klub Pkt R1 R2 R3 R4 R5 R6
1 POL 1751 Jacek Kalinowski CHKŻ Chojnice 17,00 3 3 2 7 2 (9)
2 POL 1947 Agnieszka Pawłowska CHKŻ Chojnice 28,00 7 9 7 4 1 (18)
3 POL 1865 Paulina Rutkowska YKP GDYNIA 32,00 1 2 (47) 9 5 15
4 POL 1950 Jeremi Szczukowski CHKŻ Chojnice 38,00 (25) 1 1 5 9 22
5 POL 1982 Jan Witkowiak YKP GDYNIA 46,00 16 14 8 (54) 3 5
6 POL 1889 Jeremi Dąbrowski UKS BARNIM GOLENIÓW 50,00 (18) 16 14 1 18 1
7 POL 920 Maksymilian Kruczyński AZS Poznań 62,00 (37) 6 10 13 17 16
8 POL 2071 Mateusz Gwóźdź YKP GDYNIA 75,00 2 19 9 29 16 (ufd)
9 POL 2162 MATEUSZ GIGIELEWICZ MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 78,00 6 (ret) 6 3 4 59
10 POL 2121 Joanna Cymerman UKS BARNIM GOLENIÓW 85,00 21 18 19 10 (55) 17
11 POL 1674 Szczepan Damasiewicz YKP GDYNIA 89,00 4 33 11 (60) 34 7
12 POL 1151 Alicja Przybyłek AZS Poznań 98,00 40 8 (bfd) 8 31 11
13 POL 1626 Aleksander Ponto YKP GDYNIA 100,00 11 20 15 48 (51) 6
14 POL 1576 Antoni Sopata AZS Poznań 103,00 (48) 7 27 28 37 4
15 POL 1922 Krzysztof Olejnik UKS BARNIM GOLENIÓW 103,00 15 28 4 11 45 (64)
16 POL 1427 Stefan Marciniak AZS POZNAŃ 110,00 47 (58) 16 14 7 26
17 POL 1660 Zuzanna Figel OPTI CWM Gdynia 111,00 22 (42) 12 21 20 36
18 POL 1444 Oskar Ponto YKP GDYNIA 115,00 5 4 29 38 39 (ufd)
19 POL 1943 Rafał Pogorzelski CHKŻ Chojnice 117,00 53 31 25 2 6 (58)
20 POL 1764 Dominika Ołowiak YKP GDYNIA 117,00 33 23 32 (50) 21 8
21 POL 1985 Korneliusz Dębiak CHKŻ Chojnice 117,00 12 13 (bfd) 26 26 40
22 POL 2033 Julia Schmidt OPTI CWM Gdynia 118,00 14 (60) 48 12 13 31
23 POL 1018 Antoni Lipiński CHKŻ Chojnice 121,00 46 15 3 (66) 30 27
24 POL 1390 Kacper Młodzianowski AZS Poznań 124,00 10 22 35 18 (66) 39
25 POL 2024 Michał Jaroszek KSW BALTIC DZIWNÓW 127,00 17 12 (bfd) 72 24 2
26 POL 2552 Maciej Iliński YKP GDYNIA 127,00 36 5 58 25 (bfd) 3
27 POL 1561 Zuzanna Ołowiak YKP GDYNIA 140,00 (66) 24 17 22 54 23
28 POL 212 Karolina Gajdzińska AZS Poznań 143,00 41 27 18 27 (71) 30
29 POL 2126 Gustaw Miciński YKP GDYNIA 145,00 9 39 28 (74) 48 21
30 POL 2101 Mikołaj Bazyli KSW BALTIC DZIWNÓW 148,00 20 10 49 24 (58) 45
31 POL 1904 Igor Wójcik YKP GDYNIA 150,00 23 43 43 6 (bfd) 35
32 POL 2112 Jerzy Sukow YKP GDYNIA 150,00 26 44 38 (83) 32 10
33 POL 1611 Antoni Nazimek JKW Poznań 159,00 42 36 33 36 (47) 12
34 POL 1978 Patryk Furmanek SSW MOS IŁAWA 165,00 29 30 (dnf) 46 40 20
35 POL 2160 Jakub Kluk MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 166,00 13 45 (bfd) 23 56 29
36 POL 1114 Szymon Szczech SSW MOS IŁAWA 167,00 35 (49) 34 47 14 37
37 POL 2206 SZYMON ROZUM MKS Dwójka Warszawa 176,00 (64) 57 23 17 28 51
38 POL 2154 Hanna Burdziej KSW BALTIC DZIWNÓW 183,00 43 26 (bfd) 39 15 60
39 POL 1661 Jan Gierzyński KS ZATOKA Puck 185,00 38 37 30 20 60 (61)
40 POL 2177 Patryk Chełkowski MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 186,00 8 21 68 76 (bfd) 13
41 POL 1807 Zuzanna Dominikowska KSW BALTIC DZIWNÓW 189,00 55 (67) 45 19 46 24
42 POL 2036 Filip Lenart KSW BALTIC DZIWNÓW 190,00 (79) 64 37 33 23 33
43 POL 1452 Antonina Ołowiak YKP GDYNIA 192,00 31 (77) 13 32 59 57
44 POL 1106 FRANCISZEK MASSALSKI MKS Dwójka Warszawa 192,00 30 41 (53) 30 42 49
45 POL 1799 Iwo Reński YKP GDYNIA 194,00 68 17 (bfd) 31 10 68
46 POL 1923 Jakub Dąbek SSW MOS IŁAWA 200,00 27 59 62 (70) 11 41
47 POL 1614 Iga Wielczyk SSW MOS IŁAWA 201,00 67 34 21 57 22 (72)
48 POL 926 Zofia Prądzyńska CHKŻ Chojnice 202,00 60 29 (61) 45 25 43
49 POL 2006 Amelia Potejko MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 205,00 (63) 46 22 44 49 44
50 POL 1460 Aleksandra Jakubowska ŻMKS Poznań 205,00 39 52 39 34 41 (74)
51 POL 1763 Julian Podwalski SSW MOS IŁAWA 207,00 59 55 20 35 (72) 38
52 POL 2166 DOMINIKA GRALA MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 214,00 34 56 24 (81) 53 47
53 POL 1868 Maciej Cymerman UKS BARNIM GOLENIÓW 215,00 52 51 5 (59) 57 50
54 POL 1788 ANTONI KILISZEK MKS Dwójka Warszawa 218,00 50 38 26 49 (68) 55
55 POL 1851 PATRYCJA KURPIEWSKA MKS Dwójka Warszawa 227,00 32 (72) 59 15 65 56
56 POL 1645 Michał Biedalak JKW Poznań 230,00 24 65 (bfd) 65 62 14
57 POL 2168 Joanna Fabisiak MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 233,00 51 76 44 16 (bfd) 46
58 POL 1140 Aleksandra Borucka AZS Poznań 235,00 44 75 (bfd) 43 8 65
59 POL 1283 Jan Ptasiński ŻMKS Poznań 236,00 45 (69) 46 62 64 19
60 POL 1754 Jan Borowiak KS Dobra Marina 236,00 57 32 67 55 (bfd) 25
61 POL 1960 Miłosz Samek Klub Sportowy Centrum Żeglarskie 236,00 (69) 61 52 37 52 34
62 POL 1522 Tymoteusz Wysocki YKP GDYNIA 237,00 19 (70) 65 68 33 52
63 POL 2080 Karolina Jałoszyńska Klub Żeglarski Nysa 237,00 61 (62) 60 41 43 32
64 POL 203 Małgorzata Figel OPTI CWM Gdynia 239,00 58 50 51 61 19 (77)
65 RUS 2005 Artem Krupachev Kaliningrad 243,00 54 (71) 36 53 38 62
66 POL 2142 Hanna Wiszniowska JKW Poznań 244,00 (bfd) 40 bfd 40 27 53
67 POL 2605 Magdalena Skórnóg MBSW/UKŻR NIEGOCIN Giżycko 249,00 28 54 57 56 (63) 54
68 POL 51 Hubert Adamów KS Dobra Marina 253,00 49 25 54 52 (73) 73
69 POL 1924 Jakub Kamiński MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 257,00 56 35 66 58 (67) 42
70 POL 1957 Wanda Szylińska Klub Sportowy Centrum Żeglarskie 261,00 (76) 47 64 51 36 63
71 POL 1903 Tomasz Bendlewski YKP GDYNIA 286,00 (bfd) 11 bfd 79 bfd 28
72 POL 39 Andrzej Nycz Pkm Lok Poznań 287,00 65 73 56 64 29 (80)
73 POL 2403 Pola Schmidt OPTI CWM Gdynia 292,00 62 48 42 73 (bfd) 67
74 POL 180 Wiktoria Hałabaty KSW BALTIC DZIWNÓW 293,00 (72) 66 55 71 35 66
75 POL 2148 Jakub Modzelewski ŻMKS Poznań 297,00 73 (78) 41 69 44 70
76 POL 2164 Kamil Stemplewski MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 299,00 78 68 (bfd) 63 12 78
77 POL 2125 Michał Koczorowski AZS Poznań 299,00 70 53 31 (75) 70 75
78 POL 1474 Agnieszka Jankowiak ŻMKS Poznań 299,00 71 (79) 40 67 50 71
79 POL 806 Jakub Marciniak KSW BALTIC DZIWNÓW 320,00 (bfd) 63 63 77 69 48
80 POL 1049 Teresa Zawal ŻMKS Poznań 345,00 77 (80) 50 78 61 79
81 POL 1622 Stanisław Cholewicki JKW Poznań 359,00 75 74 (bfd) 42 bfd dnf
82 POL 1870 Teodor Kasprzyk ŻMKS Poznań 374,00 74 (81) 69 80 75 76
83 POL 1539 Pawel Sikora Pkm Lok Poznań 375,00 80 (82) 70 82 74 69

Liczba zgłoszeń Logo OPTIMIST A 86 Logo OPTIMIST B 283 369


Nazwa klasy Nr na żaglu Imie i Nazwisko Klub Data zgłoszenia
Logo OPTIMIST B POL 3014 Kinga Koniarek UKŻ TRAWERS OSTRÓW WLKP 03.08.2018 09:09:16
Logo OPTIMIST B POL 4112 Jan Zamojski UKS Żeglarz Wrocław 03.08.2018 08:42:57
Logo OPTIMIST B POL 396 Paweł Romanowicz UKS Żeglarz Wrocław 03.08.2018 08:42:57
Logo OPTIMIST B POL 1491 Mateusz Tokarski UKS Żeglarz Wrocław 03.08.2018 08:42:57
Logo OPTIMIST B POL 1493 Marta Sochacka UKS Żeglarz Wrocław 03.08.2018 08:42:57
Logo OPTIMIST B POL 397 Ida Kozło UKS Żeglarz Wrocław 03.08.2018 08:42:57
Logo OPTIMIST B POL 1750 Filip Nosol UKS Żeglarz Wrocław 03.08.2018 08:42:57
Logo OPTIMIST B POL 1370 Maksymilian Kleszcz UKS Żeglarz Wrocław 03.08.2018 08:42:57
Logo OPTIMIST B POL 1751 Antoni Gabryszewski UKS Żeglarz Wrocław 03.08.2018 08:42:57
Logo OPTIMIST B POL 1439 Szymon Wójcik WKŻ WOLSZTYN 03.08.2018 08:29:53
Logo OPTIMIST B POL 1150 Maja Wójcik WKŻ WOLSZTYN 03.08.2018 08:28:15
Logo OPTIMIST B POL 224 Damian Kawiński UKŻ Środa 02.08.2018 21:55:59
Logo OPTIMIST B POL 1502 Maria Wachowiak UKŻ Środa 02.08.2018 21:55:16
Logo OPTIMIST B POL 102 Jan Cwojdziński UKŻ Środa 02.08.2018 21:54:30
Logo OPTIMIST B POL 987 Adam Langner UKŻ Środa 02.08.2018 21:53:19
Logo OPTIMIST B POL 152 Alicja Akulicz JK Orion 02.08.2018 21:52:10
Logo OPTIMIST B POL 17991 Adrianna Stempin JK Orion 02.08.2018 21:51:24
Logo OPTIMIST B POL 1527 Maria Chirowska JK Orion 02.08.2018 21:50:26
Logo OPTIMIST B POL 995 Julia Bochenek YKP Kraków 02.08.2018 21:49:15
Logo OPTIMIST B POL 1368 Klara Matysik YKP Kraków 02.08.2018 21:48:22
Logo OPTIMIST B POL 1407 Kuba Matysik YKP Kraków 02.08.2018 21:47:26
Logo OPTIMIST B POL 1192 Alicja Siputa WKŻ WOLSZTYN 02.08.2018 21:45:19
Logo OPTIMIST B POL 1457 Zofia Jaśniewicz WKŻ WOLSZTYN 02.08.2018 21:44:31
Logo OPTIMIST B POL 1089 Jan Kisielewicz WKŻ WOLSZTYN 02.08.2018 21:43:43
Logo OPTIMIST B POL 745 Nikolas Głowacki WKŻ WOLSZTYN 02.08.2018 21:41:59
Logo OPTIMIST B POL 1989 Filip Pańczyszyn WKŻ WOLSZTYN 02.08.2018 21:40:43
Logo OPTIMIST B POL 2089 Małgorzata Wyrebska YK Stal Gdynia 02.08.2018 21:39:52
Logo OPTIMIST B POL 1284 Aleksander Łukanowski Łukanowski 02.08.2018 20:28:54
Logo OPTIMIST B POL 1187 Maja Filipska YK Stal Gdynia 02.08.2018 19:53:37
Logo OPTIMIST B POL 27 Antonina Puchowska YK Stal Gdynia 02.08.2018 19:52:51
Logo OPTIMIST B POL 1940 Filip Bil YK Stal Gdynia 02.08.2018 19:52:07
Logo OPTIMIST B POL 2124 Agata Koropecka YK Stal Gdynia 02.08.2018 19:51:30
Logo OPTIMIST B POL 1987 Michał Trafalski YK Stal Gdynia 02.08.2018 19:50:41
Logo OPTIMIST B POL 1985 Konrad Kunc YK Stal Gdynia 02.08.2018 19:49:57
Logo OPTIMIST B POL 1735 Bartosz Dynia MKŻ ŻNIN 02.08.2018 19:49:15
Logo OPTIMIST B POL 2057 Natalia Kilar YK Stal Gdynia 02.08.2018 19:33:44
Logo OPTIMIST B POL 1523 Olga Wietek YK Stal Gdynia 02.08.2018 19:32:34
Logo OPTIMIST B POL 2117 Alicja Tutkowska YK Stal Gdynia 02.08.2018 19:31:46
Logo OPTIMIST B POL 1580 Jeremi Ślusarski KŻ MEWA POZNAŃ 02.08.2018 19:12:30
Logo OPTIMIST B POL 2138 Max Berliński YKP GDYNIA 02.08.2018 19:11:32
Logo OPTIMIST B POL 2048 Igor Mirowski AZS UW 02.08.2018 19:09:50
Logo OPTIMIST B POL 1490 Lidia Łagodzińska SEJK Pogoń Szczecin 31.07.2018 21:15:04
Logo OPTIMIST B POL 1374 Piotr Wójcik SEJK Pogoń Szczecin 31.07.2018 21:15:04
Logo OPTIMIST B POL 2072 Karol Rak SEJK Pogoń Szczecin 31.07.2018 21:15:04
Logo OPTIMIST B POL 11883 Zofia Wołosz SEJK Pogoń Szczecin 31.07.2018 21:15:04
Logo OPTIMIST B POL 1130 Maksymilian Wróbel SEJK Pogoń Szczecin 31.07.2018 21:15:04
Logo OPTIMIST B POL 928 Bartek Pluta SEJK Pogoń Szczecin 31.07.2018 21:15:04
Logo OPTIMIST B POL 11891 Szymon Góralski SEJK Pogoń Szczecin 31.07.2018 21:15:04
Logo OPTIMIST B POL 374 Paweł Matuszak SEJK Pogoń Szczecin 31.07.2018 21:15:04
Logo OPTIMIST B POL 1200 Piotr Sołtysiak TKŻ TORUŃ 23.07.2018 23:41:39
Logo OPTIMIST B POL 1066 Franciszek Kosecki CHKŻ Chojnice 23.07.2018 23:40:39
Logo OPTIMIST B POL 158 Igor Pawlowski CHKŻ Chojnice 23.07.2018 23:39:39
Logo OPTIMIST B POL 124 MAKSYMILIAN KOSCHEL ŻLKS POZNAŃ 23.07.2018 23:08:13
Logo OPTIMIST B POL 674 OSKAR OTTO ŻLKS POZNAŃ 23.07.2018 23:08:13
Logo OPTIMIST B POL 20371 JAN WINKLER ŻLKS POZNAŃ 23.07.2018 23:08:13
Logo OPTIMIST B POL 880 MARCEL HAUFA ŻLKS POZNAŃ 23.07.2018 23:08:13
Logo OPTIMIST B POL 671 KRZYSZTOF DZILNE ŻLKS POZNAŃ 23.07.2018 23:08:13
Logo OPTIMIST B POL 17131 Jan Pachla UKŻ "ŚRODA" 23.07.2018 22:23:42
Logo OPTIMIST B POL 2 Bartosz Leżała UKŻ "ŚRODA" 23.07.2018 22:23:42
Logo OPTIMIST B POL 111 Jakub Lipowski KN Lider Kraków 23.07.2018 22:16:31
Logo OPTIMIST B POL 1917 Filip Mendyk KN Lider Kraków 23.07.2018 22:13:53
Logo OPTIMIST B POL 1017 Filip Nowosad KN Lider Kraków 23.07.2018 22:13:53
Logo OPTIMIST B POL 1418 Karolina Mendyk KN Lider Kraków 23.07.2018 22:13:53
Logo OPTIMIST B POL 1662 Jan Pawłowicz KN Lider Kraków 23.07.2018 22:13:53
Logo OPTIMIST B POL 1563 Krzysztof Rysz KN Lider Kraków 23.07.2018 22:13:53
Logo OPTIMIST B POL 1902 Igor Bogusz KN Lider Kraków 23.07.2018 22:13:53
Logo OPTIMIST B POL 182 Mateusz Kolba KN Lider Kraków 23.07.2018 22:13:53
Logo OPTIMIST B POL 1249 Patrycja Jałoszyńska Klub Żeglarski Nysa 23.07.2018 21:41:17
Logo OPTIMIST B POL 1998 Mateusz Chrobak Klub Żeglarski Nysa 23.07.2018 21:41:17
Logo OPTIMIST B POL 2147 Kacper Kulawiak Klub Żeglarski Nysa 23.07.2018 21:41:17
Logo OPTIMIST B POL 1678 Michał Kaczmarek Klub Żeglarski Nysa 23.07.2018 21:41:17
Logo OPTIMIST B POL 226 Natalia Kulawiak Klub Żeglarski Nysa 23.07.2018 21:41:17
Logo OPTIMIST B POL 166 Zofia Prędki Klub Żeglarski Nysa 23.07.2018 21:41:17
Logo OPTIMIST B POL 22 Julia Nosal Klub Żeglarski Nysa 23.07.2018 21:41:17
Logo OPTIMIST A POL 51 Hubert Adamów KS Dobra Marina 23.07.2018 21:32:12
Logo OPTIMIST A POL 1754 Jan Borowiak KS Dobra Marina 23.07.2018 21:32:12
Logo OPTIMIST B POL 53 Aleksander Nowakowski KS Dobra Marina 23.07.2018 21:32:12
Logo OPTIMIST A POL 2080 Karolina Jałoszyńska Klub Żeglarski Nysa 23.07.2018 21:16:14
Logo OPTIMIST B POL 1270 Weronika Maciejczuk UKŻ Siódemka Białystok 23.07.2018 16:12:02
Logo OPTIMIST B POL 1833 Szymon Małachowski UKŻ Siódemka Białystok 23.07.2018 16:12:02
Logo OPTIMIST B POL 1029 Hubert Baranowski UKŻ Siódemka Białystok 23.07.2018 16:12:02
Logo OPTIMIST B POL 1456 Igor Góralczuk UKŻ Siódemka Białystok 23.07.2018 16:12:02
Logo OPTIMIST B POL 143 Weronika Śnieć Pkm Lok Poznań 23.07.2018 12:46:37
Logo OPTIMIST B POL 670 Jeremiasz Konieczny ŻLKS Poznań 23.07.2018 11:10:19
Logo OPTIMIST B POL 1627 LAURA TOMIKOWSKA ŻLKS POZNAŃ 23.07.2018 11:10:19
Logo OPTIMIST B POL 25 Mikołaj Majchrzycki ŻLKS POZNAŃ 23.07.2018 11:10:19
Logo OPTIMIST B POL 1485 ANTONI RACHUTA ŻLKS POZNAŃ 23.07.2018 11:10:19
Logo OPTIMIST B POL 1849 Jacek Lewandowski ŻLKS Poznań 23.07.2018 11:10:19
Logo OPTIMIST B POL 125 ANNA WITCZAK ŻLKS POZNAŃ 23.07.2018 11:10:19
Logo OPTIMIST B POL 673 Martyna Mariak ŻLKS POZNAŃ 23.07.2018 11:10:19
Logo OPTIMIST B POL 12 Klaudia Lipińska JKW Poznań 22.07.2018 22:43:23
Logo OPTIMIST B RUS 3338 Ivan Mikhalev MBSW/UKŻR Niegocin GIŻYCKO 22.07.2018 17:48:34
Logo OPTIMIST B POL 1403 Kacper Kibiersza UKS NAVIGO SOPOT 22.07.2018 12:04:31
Logo OPTIMIST B POL 1672 Kacper Barszczyk UKS NAVIGO SOPOT 22.07.2018 12:04:31
Logo OPTIMIST B POL 1596 Zuzia Tomaszewska UKS NAVIGO SOPOT 22.07.2018 12:04:31
Logo OPTIMIST B POL 2918 Piotr Rodzewicz UKS NAVIGO SOPOT 22.07.2018 12:04:31
Logo OPTIMIST B POL 3002 Marysia Retecka UKS NAVIGO SOPOT 22.07.2018 12:04:31
Logo OPTIMIST B POL 1185 Aleksander Daniszewski UKS NAVIGO SOPOT 22.07.2018 12:04:31
Logo OPTIMIST B POL 1548 Andrzej Thomas UKS NAVIGO SOPOT 22.07.2018 12:04:31
Logo OPTIMIST B POL 1254 Franciszek Thomas UKS NAVIGO SOPOT 22.07.2018 12:04:31
Logo OPTIMIST B POL 1704 Franiszek Wołyniec UKS NAVIGO SOPOT 22.07.2018 12:04:31
Logo OPTIMIST B POL 18 Borys Podumis UKS NAVIGO SOPOT 22.07.2018 12:04:31
Logo OPTIMIST A POL 1539 Pawel Sikora Pkm Lok Poznań 22.07.2018 08:30:40
Logo OPTIMIST A POL 39 Andrzej Nycz Pkm Lok Poznań 22.07.2018 08:30:40
Logo OPTIMIST B POL 401 Maria Nycz Pkm Lok Poznań 22.07.2018 08:30:40
Logo OPTIMIST B POL 1540 Magdalena Laskowska Pkm Lok Poznań 22.07.2018 08:30:40
Logo OPTIMIST B POL 400 Anna Gąsiorek Pkm Lok Poznań 22.07.2018 08:30:40
Logo OPTIMIST B POL 11 Torkil Smółka AZS UW 22.07.2018 08:26:47
Logo OPTIMIST B POL 2075 Iwo Barański AZS UW 22.07.2018 08:26:47
Logo OPTIMIST B POL 1 Jakub Kaszewiak AZS UW 22.07.2018 08:26:47
Logo OPTIMIST B POL 11 Magdalena Ostrowska AZS UW 22.07.2018 08:26:47
Logo OPTIMIST B POL 1525 Józef Krasowski AZS UW 22.07.2018 08:26:47
Logo OPTIMIST A POL 1960 Miłosz Samek Klub Sportowy Centrum Żeglarskie 22.07.2018 08:12:33
Logo OPTIMIST A POL 1957 Wanda Szylińska Klub Sportowy Centrum Żeglarskie 22.07.2018 08:12:33
Logo OPTIMIST B POL 5119 Kajetan Kaska Klub Sportowy Centrum Żeglarskie 22.07.2018 08:12:33
Logo OPTIMIST B POL 1506 Tomasz Obecny Klub Sportowy Centrum Żeglarskie 22.07.2018 08:12:33
Logo OPTIMIST B POL 922 Jakub Podgórny Klub Sportowy Centrum Żeglarskie 22.07.2018 08:12:33
Logo OPTIMIST B POL 1209 Lena Kaczmarek Klub Sportowy Centrum Żeglarskie 22.07.2018 08:12:33
Logo OPTIMIST B POL 1500 Magdalena Luśnia Klub Sportowy Centrum Żeglarskie 22.07.2018 08:12:33
Logo OPTIMIST A RUS 2005 Artem Krupachev Kaliningrad 21.07.2018 23:50:29
Logo OPTIMIST B POL 1648 Jakub Zakrzewski JKW Poznań 21.07.2018 15:10:04
Logo OPTIMIST B POL 927 Hubert Marciniak JKW Poznań 21.07.2018 15:10:04
Logo OPTIMIST B POL 1829 Stanisław Wojda JKW Poznań 21.07.2018 15:10:04
Logo OPTIMIST B POL 2555 Jan Sawicki JKW Poznań 21.07.2018 15:10:04
Logo OPTIMIST B POL 1728 Jan Kamieński JKW Poznań 21.07.2018 15:10:04
Logo OPTIMIST B POL 2551 Jerzy Gałęza JKW Poznań 21.07.2018 15:10:04
Logo OPTIMIST B POL 1438 Zuzanna Borucka JKW Poznań 21.07.2018 15:10:04
Logo OPTIMIST B POL 978 Grzegorz Janicki JKW Poznań 21.07.2018 15:10:04
Logo OPTIMIST B POL 965 Laura Urbańska JKW Poznań 21.07.2018 15:10:04
Logo OPTIMIST B POL 11917 Filip Marjański KS AZS AWFIS GDAŃSK 20.07.2018 11:19:59
Logo OPTIMIST B POL 1921 Jan Marjański KS AZS AWFIS GDAŃSK 20.07.2018 11:19:59
Logo OPTIMIST A POL 2177 Patryk Chełkowski MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 19.07.2018 22:28:34
Logo OPTIMIST A POL 2605 Magdalena Skórnóg MBSW/UKŻR NIEGOCIN Giżycko 19.07.2018 22:28:34
Logo OPTIMIST A POL 2160 Jakub Kluk MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 19.07.2018 22:28:34
Logo OPTIMIST A POL 2164 Kamil Stemplewski MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 19.07.2018 22:28:34
Logo OPTIMIST A POL 2006 Amelia Potejko MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 19.07.2018 22:28:34
Logo OPTIMIST A POL 1924 Jakub Kamiński MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 19.07.2018 22:28:34
Logo OPTIMIST A POL 2168 Joanna Fabisiak MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 19.07.2018 22:28:34
Logo OPTIMIST A POL 2166 DOMINIKA GRALA MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 19.07.2018 22:28:34
Logo OPTIMIST A POL 2162 MATEUSZ GIGIELEWICZ MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 19.07.2018 22:28:34
Logo OPTIMIST B POL 1778 Marcel Rumiński MKŻ Żnin 19.07.2018 20:33:05
Logo OPTIMIST B POL 2634 Angela Zubel MKŻ Żnin 19.07.2018 20:33:05
Logo OPTIMIST B POL 1752 Justyna Jurkowska MKŻ Żnin 19.07.2018 20:33:05
Logo OPTIMIST B POL 1376 Matylda Brelińska MKŻ Żnin 19.07.2018 20:33:05
Logo OPTIMIST B POL 1945 Zuzanna Zielińska MKŻ Żnin 19.07.2018 20:33:05
Logo OPTIMIST B POL 2625 Kornelia Dobaczewska MKŻ Żnin 19.07.2018 20:33:05
Logo OPTIMIST B POL 1307 Bartosz Peczka MKŻ Żnin 19.07.2018 20:33:05
Logo OPTIMIST B POL 421 Bartosz Żmudziński MKŻ Żnin 19.07.2018 20:33:05
Logo OPTIMIST B POL 423 Maciej Kryspin MKŻ Żnin 19.07.2018 20:33:05
Logo OPTIMIST A POL 1427 Stefan Marciniak AZS POZNAŃ 18.07.2018 22:19:58
Logo OPTIMIST A POL 1151 Alicja Przybyłek AZS Poznań 18.07.2018 22:19:58
Logo OPTIMIST B POL 228 Nina Gaweł AZS Poznań 18.07.2018 22:19:58
Logo OPTIMIST B POL 1228 Olga Kanikowska AZS Poznań 18.07.2018 22:19:58
Logo OPTIMIST B POL 229 Ignacy Pospieszny AZS Poznań 18.07.2018 22:19:58
Logo OPTIMIST A POL 2125 Michał Koczorowski AZS Poznań 18.07.2018 22:19:58
Logo OPTIMIST B POL 1230 Alicja Koczorowska AZS Poznań 18.07.2018 22:19:58
Logo OPTIMIST B POL 920 Lena Gaweł AZS Poznań 18.07.2018 22:19:58
Logo OPTIMIST A POL 212 Karolina Gajdzińska AZS Poznań 18.07.2018 22:19:58
Logo OPTIMIST B POL 390 Matylda Młodzianowska AZS Poznań 18.07.2018 22:19:58
Logo OPTIMIST A POL 1576 Antoni Sopata AZS Poznań 18.07.2018 22:19:58
Logo OPTIMIST B POL 1229 Zofia Pospieszna AZS Poznań 18.07.2018 22:19:58
Logo OPTIMIST B POL 1428 Emilia Siekierczak AZS Poznań 18.07.2018 22:19:58
Logo OPTIMIST A POL 1390 Kacper Młodzianowski AZS Poznań 18.07.2018 22:19:58
Logo OPTIMIST B POL 157 Mikołaj Mataczyński AZS Poznań 18.07.2018 22:19:58
Logo OPTIMIST B POL 1767 Maksymilian Czarnecki AZS Poznań 18.07.2018 22:19:58
Logo OPTIMIST A POL 920 Maksymilian Kruczyński AZS Poznań 18.07.2018 22:19:58
Logo OPTIMIST A POL 1140 Aleksandra Borucka AZS Poznań 18.07.2018 22:19:58
Logo OPTIMIST B POL 991 Marta Gajdzińska AZS Poznań 18.07.2018 22:19:58
Logo OPTIMIST B POL 427 Ada Wilińska AZS Poznań 18.07.2018 22:19:58
Logo OPTIMIST B POL 1 Łucja Borkowska AZS Poznań 18.07.2018 22:19:58
Logo OPTIMIST A POL 1661 Jan Gierzyński KS ZATOKA Puck 18.07.2018 19:13:48
Logo OPTIMIST B POL 2002 Tymon Przyjemczak KS ZATOKA Puck 18.07.2018 19:13:48
Logo OPTIMIST B POL 1656 Lidia Jakubowska KS ZATOKA Puck 18.07.2018 19:13:48
Logo OPTIMIST B POL 1670 Zuzanna Zasada KS ZATOKA Puck 18.07.2018 19:13:48
Logo OPTIMIST B POL 1625 Sebastian Schmidt KS ZATOKA Puck 18.07.2018 19:13:48
Logo OPTIMIST A POL 1865 Paulina Rutkowska YKP GDYNIA 18.07.2018 00:49:06
Logo OPTIMIST A POL 1561 Zuzanna Ołowiak YKP GDYNIA 18.07.2018 00:49:06
Logo OPTIMIST A POL 2552 Maciej Iliński YKP GDYNIA 18.07.2018 00:49:06
Logo OPTIMIST A POL 1452 Antonina Ołowiak YKP GDYNIA 18.07.2018 00:49:06
Logo OPTIMIST A POL 1867 Pola Dzik YKP GDYNIA 18.07.2018 00:49:06
Logo OPTIMIST A POL 1764 Dominika Ołowiak YKP GDYNIA 18.07.2018 00:49:06
Logo OPTIMIST A POL 1799 Iwo Reński YKP GDYNIA 18.07.2018 00:49:06
Logo OPTIMIST A POL 2071 Mateusz Gwóźdź YKP GDYNIA 18.07.2018 00:49:06
Logo OPTIMIST A POL 1674 Szczepan Damasiewicz YKP GDYNIA 18.07.2018 00:49:06
Logo OPTIMIST A POL 2072 Gracjan Grzech YKP GDYNIA 18.07.2018 00:49:06
Logo OPTIMIST A POL 2112 Jerzy Sukow YKP GDYNIA 18.07.2018 00:49:06
Logo OPTIMIST A POL 2126 Gustaw Miciński YKP GDYNIA 18.07.2018 00:49:06
Logo OPTIMIST A POL 1522 Tymoteusz Wysocki YKP GDYNIA 18.07.2018 00:49:06
Logo OPTIMIST A POL 1903 Tomasz Bendlewski YKP GDYNIA 18.07.2018 00:49:06
Logo OPTIMIST A POL 1982 Jan Witkowiak YKP GDYNIA 18.07.2018 00:49:06
Logo OPTIMIST A POL 1626 Aleksander Ponto YKP GDYNIA 18.07.2018 00:49:06
Logo OPTIMIST A POL 1444 Oskar Ponto YKP GDYNIA 18.07.2018 00:49:06
Logo OPTIMIST A POL 1904 Igor Wójcik YKP GDYNIA 18.07.2018 00:49:06
Logo OPTIMIST A POL 1950 Jeremi Szczukowski CHKŻ Chojnice 17.07.2018 18:10:28
Logo OPTIMIST A POL 1947 Agnieszka Pawłowska CHKŻ Chojnice 17.07.2018 18:10:28
Logo OPTIMIST A POL 926 Zofia Prądzyńska CHKŻ Chojnice 17.07.2018 18:10:28
Logo OPTIMIST B POL 1758 January Szczukowski CHKŻ Chojnice 17.07.2018 18:10:28
Logo OPTIMIST B POL 1018 August Sobczak CHKŻ Chojnice 17.07.2018 18:10:28
Logo OPTIMIST B POL 2111 Krzysztof Szczodrowski CHKŻ Chojnice 17.07.2018 18:10:28
Logo OPTIMIST B POL 1070 Maksymilian Kabat CHKŻ Chojnice 17.07.2018 18:10:28
Logo OPTIMIST B POL 1593 Rafał Balicki CHKŻ Chojnice 17.07.2018 18:10:28
Logo OPTIMIST A POL 1018 Antoni Lipiński CHKŻ Chojnice 17.07.2018 18:10:28
Logo OPTIMIST A POL 1751 Jacek Kalinowski CHKŻ Chojnice 17.07.2018 18:10:28
Logo OPTIMIST A POL 1985 Korneliusz Dębiak CHKŻ Chojnice 17.07.2018 18:10:28
Logo OPTIMIST A POL 1943 Rafał Pogorzelski CHKŻ Chojnice 17.07.2018 18:10:28
Logo OPTIMIST B POL 938 Alan Kurzawa ŻMKS Poznań 16.07.2018 22:42:02
Logo OPTIMIST A POL 1870 Teodor Kasprzyk ŻMKS Poznań 16.07.2018 22:42:02
Logo OPTIMIST A POL 1474 Agnieszka Jankowiak ŻMKS Poznań 16.07.2018 22:42:02
Logo OPTIMIST B POL 1224 Piotr Jakubowski ŻMKS Poznań 16.07.2018 22:42:02
Logo OPTIMIST A POL 2148 Jakub Modzelewski ŻMKS Poznań 16.07.2018 22:42:02
Logo OPTIMIST A POL 1460 Aleksandra Jakubowska ŻMKS Poznań 16.07.2018 22:42:02
Logo OPTIMIST A POL 1049 Teresa Zawal ŻMKS Poznań 16.07.2018 22:42:02
Logo OPTIMIST B POL 739 Daniel Śmiałowski ŻMKS Poznań 16.07.2018 22:42:02
Logo OPTIMIST B POL 1739 Adrian Johs Kurzawa ŻMKS Poznań 16.07.2018 22:42:02
Logo OPTIMIST B POL 1050 Szymon Rossa ŻMKS Poznań 16.07.2018 22:42:02
Logo OPTIMIST A POL 1283 Jan Ptasiński ŻMKS Poznań 16.07.2018 22:42:02
Logo OPTIMIST B POL 1278 Adam Cwojdziński ŻMKS Poznań 16.07.2018 22:42:02
Logo OPTIMIST B POL 1871 Wojciech Stefaniak ŻMKS Poznań 16.07.2018 22:42:02
Logo OPTIMIST B POL 1459 Mateusz Kuchowicz ŻMKS Poznań 16.07.2018 22:42:02
Logo OPTIMIST B POL 187 Nela Kasprzyk ŻMKS Poznań 16.07.2018 22:42:02
Logo OPTIMIST B POL 1473 Amelia Kałużyńska ŻMKS Poznań 16.07.2018 22:42:02
Logo OPTIMIST B POL 198 Antoni Krzyżaniak ŻMKS Poznań 16.07.2018 22:42:02
Logo OPTIMIST B POL 1676 Piotr Grzesiek ŻMKS Poznań 16.07.2018 22:42:02
Logo OPTIMIST B POL 1240 Adam Jakubowski ŻMKS Poznań 16.07.2018 22:42:02
Logo OPTIMIST A POL 2154 Hanna Burdziej KSW BALTIC DZIWNÓW 15.07.2018 22:26:40
Logo OPTIMIST A POL 180 Wiktoria Hałabaty KSW BALTIC DZIWNÓW 15.07.2018 22:26:40
Logo OPTIMIST A POL 1807 Zuzanna Dominikowska KSW BALTIC DZIWNÓW 15.07.2018 22:26:40
Logo OPTIMIST A POL 2101 Mikołaj Bazyli KSW BALTIC DZIWNÓW 15.07.2018 22:26:40
Logo OPTIMIST A POL 2024 Michał Jaroszek KSW BALTIC DZIWNÓW 15.07.2018 22:26:40
Logo OPTIMIST A POL 806 Jakub Marciniak KSW BALTIC DZIWNÓW 15.07.2018 22:26:40
Logo OPTIMIST A POL 2036 Filip Lenart KSW BALTIC DZIWNÓW 15.07.2018 22:26:40
Logo OPTIMIST B POL 1158 Maksymilian Stanko Klub Port Mechelinki 14.07.2018 19:27:51
Logo OPTIMIST B POL 10 Damian Malcher UKS Yacht Club Sława 14.07.2018 16:02:59
Logo OPTIMIST B POL 2121 Joanna Michalska UKS Yacht Club Sława 14.07.2018 15:50:18
Logo OPTIMIST B POL 2122 Kajetan Stein UKS Yacht Club Sława 14.07.2018 15:50:18
Logo OPTIMIST B POL 1306 Igor Gruszczyński UKS Yacht Club Sława 14.07.2018 15:50:18
Logo OPTIMIST B POL 8 Igor Piechota UKS Yacht Club Sława 14.07.2018 15:50:18
Logo OPTIMIST B POL 10 Aleks Ertel UKS Yacht Club Sława 14.07.2018 15:50:18
Logo OPTIMIST B POL 1257 Oskar Kielnar UKS Yacht Club Sława 14.07.2018 15:50:18
Logo OPTIMIST B POL 1053 Karol Kucharczyk UKS Yacht Club Sława 14.07.2018 15:50:18
Logo OPTIMIST B POL 1405 Zuzanna Rzadkowska UKS Yacht Club Sława 14.07.2018 15:50:18
Logo OPTIMIST B POL 2010 Jakub Gil TKŻ TORUŃ 14.07.2018 13:51:28
Logo OPTIMIST B POL 1671 Hanna Rogowska TKŻ TORUŃ 14.07.2018 13:51:28
Logo OPTIMIST B POL 1141 Tola Szukaj TKŻ TORUŃ 14.07.2018 13:51:28
Logo OPTIMIST B POL 67 Hieronim Hendler TKŻ TORUŃ 14.07.2018 13:51:28
Logo OPTIMIST B POL 1226 Teresa Masztalerz TKŻ TORUŃ 14.07.2018 13:51:28
Logo OPTIMIST B POL 1823 Gustaw Zalewski TKŻ TORUŃ 14.07.2018 13:51:28
Logo OPTIMIST A POL 1923 Jakub Dąbek SSW MOS IŁAWA 13.07.2018 10:08:16
Logo OPTIMIST A POL 1978 Patryk Furmanek SSW MOS IŁAWA 13.07.2018 10:08:16
Logo OPTIMIST A POL 1763 Julian Podwalski SSW MOS IŁAWA 13.07.2018 10:08:16
Logo OPTIMIST A POL 1614 Iga Wielczyk SSW MOS IŁAWA 13.07.2018 10:08:16
Logo OPTIMIST A POL 1114 Szymon Szczech SSW MOS IŁAWA 13.07.2018 10:08:16
Logo OPTIMIST B POL 1422 Krzysztof Junczyk UKS FIR WARSZAWA 12.07.2018 11:42:20
Logo OPTIMIST B POL 1424 Jakub Wegiera UKS FIR WARSZAWA 12.07.2018 11:42:20
Logo OPTIMIST B POL 1529 Alexander Nowak UKS FIR WARSZAWA 12.07.2018 11:42:20
Logo OPTIMIST B POL 959 Maciej Placzke UKS FIR WARSZAWA 12.07.2018 11:42:20
Logo OPTIMIST B POL 1075 Ignacy Moritz UKS FIR WARSZAWA 12.07.2018 11:42:20
Logo OPTIMIST B POL 424 Helena Moritz UKS FIR WARSZAWA 12.07.2018 11:42:20
Logo OPTIMIST B POL 1470 Alexandre Vidal UKS FIR WARSZAWA 12.07.2018 11:42:20
Logo OPTIMIST B POL 1076 Nathan Vidal UKS FIR WARSZAWA 12.07.2018 11:42:20
Logo OPTIMIST B POL 121 Bartosz Nurowski UKS FIR WARSZAWA 12.07.2018 11:42:20
Logo OPTIMIST B POL 1429 Maksymilian Kajdy UKS FIR WARSZAWA 12.07.2018 11:42:20
Logo OPTIMIST B POL 1658 Adam Onisk UKS FIR WARSZAWA 12.07.2018 11:42:20
Logo OPTIMIST B POL 1451 Witold Onisk UKS FIR WARSZAWA 12.07.2018 11:42:20
Logo OPTIMIST B POL 1800 Jakub Kosowski UKS FIR WARSZAWA 12.07.2018 11:42:20
Logo OPTIMIST B POL 1530 Adelina Wietki YKP Kraków 11.07.2018 17:36:35
Logo OPTIMIST B POL 1801 Oskar Wielczyk SSW MOS IŁAWA 11.07.2018 07:13:14
Logo OPTIMIST B POL 1669 Natalia Chojnowska SSW MOS IŁAWA 11.07.2018 07:13:14
Logo OPTIMIST B POL 1482 Roch Dmuchowski SSW MOS IŁAWA 11.07.2018 07:13:14
Logo OPTIMIST B POL 1969 Hubert Szulczewski SSW MOS IŁAWA 11.07.2018 07:13:14
Logo OPTIMIST B POL 2007 Alicja Michalewska SSW MOS IŁAWA 11.07.2018 07:13:14
Logo OPTIMIST B POL 1319 Nikodem Różański SSW MOS IŁAWA 11.07.2018 07:13:14
Logo OPTIMIST B POL 1001 Wit Dmuchowski SSW MOS IŁAWA 11.07.2018 07:13:14
Logo OPTIMIST B POL 2008 Maciej Kasprzak SSW MOS IŁAWA 11.07.2018 07:13:14
Logo OPTIMIST B POL 2151 Jan Rohde SSW MOS IŁAWA 11.07.2018 07:13:14
Logo OPTIMIST B POL 985 Jakub Darkowski SSW MOS IŁAWA 11.07.2018 07:13:14
Logo OPTIMIST B POL 1853 Kinga Furmanek SSW MOS IŁAWA 11.07.2018 07:13:14
Logo OPTIMIST B POL 1867 Jan Klinicki SSW MOS IŁAWA 11.07.2018 07:13:14
Logo OPTIMIST B POL 943 Bartosz Bilicki SSW MOS IŁAWA 11.07.2018 07:13:14
Logo OPTIMIST B POL 969 Zuzanna Liedtke SSW MOS IŁAWA 11.07.2018 07:13:14
Logo OPTIMIST B POL 88 Hanna Duda Klub Port Mechelinki 08.07.2018 20:03:47
Logo OPTIMIST B POL 936 maurycy kosmowski Klub Port Mechelinki 08.07.2018 20:03:47
Logo OPTIMIST B POL 100 Marcel Styba Klub Port Mechelinki 08.07.2018 20:03:47
Logo OPTIMIST B POL 49 Maja Molik Klub Port Mechelinki 08.07.2018 20:03:47
Logo OPTIMIST A POL 1889 Jeremi Dąbrowski UKS BARNIM GOLENIÓW 04.07.2018 10:48:05
Logo OPTIMIST A POL 2121 Joanna Cymerman UKS BARNIM GOLENIÓW 04.07.2018 10:48:05
Logo OPTIMIST A POL 1922 Krzysztof Olejnik UKS BARNIM GOLENIÓW 04.07.2018 10:48:05
Logo OPTIMIST A POL 1664 Antoni Pasich UKS BARNIM GOLENIÓW 04.07.2018 10:48:05
Logo OPTIMIST A POL 1868 Maciej Cymerman UKS BARNIM GOLENIÓW 04.07.2018 10:48:05
Logo OPTIMIST B POL 1883 Aleksandra Bobrowska UKS BARNIM GOLENIÓW 03.07.2018 21:45:16
Logo OPTIMIST B POL 1884 Adrian Majdosz UKS BARNIM GOLENIÓW 03.07.2018 21:45:16
Logo OPTIMIST B POL 188 Filip Oleszczyk UKS BARNIM GOLENIÓW 03.07.2018 21:45:16
Logo OPTIMIST B POL 708 Stanisław Maik UKS BARNIM GOLENIÓW 03.07.2018 21:45:16
Logo OPTIMIST B POL 664 Oskar Sawicki UKS BARNIM GOLENIÓW 03.07.2018 21:45:16
Logo OPTIMIST B POL 1745 Marek Szczepankowski UKS BARNIM GOLENIÓW 03.07.2018 21:45:16
Logo OPTIMIST B POL 5 Anna Chomont UKS BARNIM GOLENIÓW 03.07.2018 21:45:16
Logo OPTIMIST B POL 120 Kacper Stęplowski KW LOK Garland Gliwice 02.07.2018 23:51:45
Logo OPTIMIST B POL 2051 Oliwier Rubinkowski KW LOK Garland Gliwice 02.07.2018 23:51:45
Logo OPTIMIST B POL 2052 Magdalena Otto KW LOK Garland Gliwice 02.07.2018 23:51:45
Logo OPTIMIST B POL 1965 Karol Rusin KW LOK Garland Gliwice 02.07.2018 23:51:45
Logo OPTIMIST B POL 1532 Wojciech Styś KW LOK Garland Gliwice 02.07.2018 23:51:45
Logo OPTIMIST B POL 1077 Jan Styś KW LOK Garland Gliwice 02.07.2018 23:51:45
Logo OPTIMIST B POL 1964 Piotr Hofman KW LOK Garland Gliwice 02.07.2018 23:51:45
Logo OPTIMIST B POL 1716 Bartłomiej Heksel KŻ Horn Kraków 02.07.2018 23:51:45
Logo OPTIMIST B POL 1241 Konstantyn Podwojski KW LOK Garland Gliwice 02.07.2018 23:51:45
Logo OPTIMIST B POL 1891 Kacper Warywoda Nauticus Yacht Club Olsztyn 02.07.2018 14:26:07
Logo OPTIMIST B POL 932 Jakub Rusiniak Nauticus Yacht Club Olsztyn 02.07.2018 14:26:07
Logo OPTIMIST B POL 2120 Michał Karnacewicz Nauticus Yacht Club Olsztyn 02.07.2018 14:26:07
Logo OPTIMIST B POL 1227 Mikołaj Głąb Nauticus Yacht Club Olsztyn 02.07.2018 14:26:07
Logo OPTIMIST B POL 1941 Eliza Kołtak Nauticus Yacht Club Olsztyn 02.07.2018 14:26:07
Logo OPTIMIST B POL 11943 Filip Rostek Nauticus Yacht Club Olsztyn 02.07.2018 14:26:07
Logo OPTIMIST B POL 2104 Maksymilian Luto Nauticus Yacht Club Olsztyn 02.07.2018 14:26:07
Logo OPTIMIST B POL 941 Maciek Dudek Nauticus Yacht Club Olsztyn 02.07.2018 14:26:07
Logo OPTIMIST B POL 1880 Mikołaj Bujalski Nauticus Yacht Club Olsztyn 02.07.2018 14:26:07
Logo OPTIMIST B POL 921 Marta Chomik Nauticus Yacht Club Olsztyn 02.07.2018 14:26:07
Logo OPTIMIST B POL 1084 Julia Maziarz KS Energetyk 02.07.2018 13:03:43
Logo OPTIMIST B POL 1087 Emilia Maziarz KS Energetyk 02.07.2018 13:03:43
Logo OPTIMIST B POL 1085 Kamila Maziarz KS Energetyk 02.07.2018 13:03:43
Logo OPTIMIST B POL 1086 Jan Zaporowski KS Energetyk 02.07.2018 13:03:43
Logo OPTIMIST B POL 1137 Marianna Gębicka MKS "Dwójka" Warszawa 01.07.2018 09:59:29
Logo OPTIMIST B POL 2005 Michał Kuczmarski MKS "Dwójka" Warszawa 01.07.2018 09:59:29
Logo OPTIMIST B POL 1139 Hanna Gębicka MKS "Dwójka" Warszawa 01.07.2018 09:59:29
Logo OPTIMIST B POL 1813 Rozalia Rozum MKS "Dwójka" Warszawa 01.07.2018 09:59:29
Logo OPTIMIST B POL 2816 Tomasz Ruban MKS "Dwójka" Warszawa 01.07.2018 09:59:29
Logo OPTIMIST B POL 1773 Ryszard Ruban MKS "Dwójka" Warszawa 01.07.2018 09:59:29
Logo OPTIMIST B POL 1768 Adam Margasiński MKS "Dwójka" Warszawa 01.07.2018 09:59:29
Logo OPTIMIST A POL 2206 SZYMON ROZUM MKS Dwójka Warszawa 30.06.2018 15:19:32
Logo OPTIMIST A POL 1788 ANTONI KILISZEK MKS Dwójka Warszawa 30.06.2018 15:19:32
Logo OPTIMIST A POL 1851 PATRYCJA KURPIEWSKA MKS Dwójka Warszawa 30.06.2018 15:19:32
Logo OPTIMIST A POL 1106 FRANCISZEK MASSALSKI MKS Dwójka Warszawa 30.06.2018 15:19:32
Logo OPTIMIST A POL 1645 Michał Biedalak JKW Poznań 29.06.2018 08:14:22
Logo OPTIMIST A POL 2142 Hanna Wiszniowska JKW Poznań 29.06.2018 08:14:22
Logo OPTIMIST A POL 1611 Antoni Nazimek JKW Poznań 29.06.2018 08:14:22
Logo OPTIMIST A POL 1622 Stanisław Cholewicki JKW Poznań 29.06.2018 08:14:22
Logo OPTIMIST B POL 1798 Hanna Ługowska WTW WARSZAWA 28.06.2018 18:50:57
Logo OPTIMIST B POL 2078 Stanisław Ługowski WTW WARSZAWA 28.06.2018 18:50:57
Logo OPTIMIST B POL 131 Zofia Jachymska Ts 'Kuźnia" Rybnik 28.06.2018 07:05:07
Logo OPTIMIST B POL 1784 Jan Pifczyk Ts 'Kuźnia" Rybnik 28.06.2018 07:05:07
Logo OPTIMIST B POL 976 Jakub Szafarczyk TS Kuźnia Rybnik 28.06.2018 07:05:07
Logo OPTIMIST B POL 246 Wiktoria Grima Ts 'Kuźnia" Rybnik 28.06.2018 07:05:07
Logo OPTIMIST B POL 133 Wojtek Wójcik Ts 'Kuźnia" Rybnik 28.06.2018 07:05:07
Logo OPTIMIST B POL 1852 Igor Tomczyk Ts 'Kuźnia" Rybnik 28.06.2018 07:05:07
Logo OPTIMIST B POL 222 Wiktoria Harnasz Ts 'Kuźnia" Rybnik 28.06.2018 07:05:07
Logo OPTIMIST B POL 1023 Jakub Oblonk Ts Kuźnia Rybnik 28.06.2018 07:05:07
Logo OPTIMIST B POL 9 Piotr Grendziak TS Kuźnia Rybnik 28.06.2018 07:05:07
Logo OPTIMIST B POL 7 Janek Psiuk Ts 'Kuźnia" Rybnik 28.06.2018 07:05:07
Logo OPTIMIST B POL 603 Matylda Ferenc Ts 'Kuźnia" Rybnik 28.06.2018 07:05:07
Logo OPTIMIST B POL 174 Marta Orlińska Ts 'Kuźnia" Rybnik 28.06.2018 07:05:07
Logo OPTIMIST B POL 698 Marek Mazur UKS Opti Odra Wrocław 27.06.2018 14:42:25
Logo OPTIMIST B POL 1450 Mateusz Smolakowski UKS Opti Odra Wrocław 27.06.2018 14:42:25
Logo OPTIMIST B POL 381 Aleksander Lenart UKS Opti Odra Wrocław 27.06.2018 14:42:25
Logo OPTIMIST B POL 415 Łukasz Smolakowski UKS Opti Odra Wrocław 27.06.2018 14:42:25
Logo OPTIMIST B POL 1861 Sebastian Kaczanowski UKS Opti Odra Wrocław 27.06.2018 14:42:25
Logo OPTIMIST B POL 2081 Zofia Glaza OPTI CWM Gdynia 25.06.2018 23:26:48
Logo OPTIMIST A POL 2403 Pola Schmidt OPTI CWM Gdynia 25.06.2018 23:26:48
Logo OPTIMIST B POL 1288 Piotr Muchlado OPTI CWM Gdynia 25.06.2018 23:26:48
Logo OPTIMIST B POL 2035 Aniela Frąckowiak OPTI CWM Gdynia 25.06.2018 23:26:48
Logo OPTIMIST A POL 2033 Julia Schmidt OPTI CWM Gdynia 25.06.2018 23:26:48
Logo OPTIMIST A POL 1660 Zuzanna Figel OPTI CWM Gdynia 25.06.2018 23:26:48
Logo OPTIMIST B POL 1961 Agata Targowska OPTI CWM Gdynia 25.06.2018 23:26:48
Logo OPTIMIST A POL 203 Małgorzata Figel OPTI CWM Gdynia 25.06.2018 23:26:48
Logo OPTIMIST B POL 2031 Fabian Kocięda OPTI CWM Gdynia 25.06.2018 23:26:48
Logo OPTIMIST B POL 1595 Jakub Targowski OPTI CWM Gdynia 25.06.2018 23:26:48
Logo OPTIMIST B POL 3333 Maja Komorowska OPTI CWM Gdynia 25.06.2018 23:26:48
Logo OPTIMIST B POL 2034 Natasha Anolik OPTI CWM Gdynia 25.06.2018 23:26:48
Logo OPTIMIST B POL 2083 Natasza Tarnawska OPTI CWM Gdynia 25.06.2018 23:26:48
Logo OPTIMIST B POL 2037 Paweł Łoboda OPTI CWM Gdynia 25.06.2018 23:26:48
Logo OPTIMIST B POL 1221 Julia Padzik OPTI CWM Gdynia 25.06.2018 23:26:48
Logo OPTIMIST B POL 1943 Wiktor Łasak OPTI CWM Gdynia 25.06.2018 23:26:48
kontakt | polityka prywatności | © 2018 sailingnet All rights reserved.