Kalendarz Sezon 2018

Puchar Arki

23.06.2018 - 24.06.2018 Gdynia
MKŻ Arka Gdynia Dominik Schutta
602-525-487
teamopti@yahoo.com
pobierz

Klasy


Logo OPTIMIST A Logo OPTIMIST B

Dodatkowe informacje


0,5

Wyniki regat


Mc Nr na żaglu Zawodnik Klub Pkt R1 R2 R3 R4 R5 R6
1 POL 1444 Oskar Ponto YKP Gdynia 13,00 (8) 6 1 2 1 2
2 POL 2071 Mateusz Gwóźdź YKP Gdynia 17,00 3 4 (16) 1 5 1
3 POL 2082 Piotr Flieger MKŻ ARKA Gdynia 23,00 4 1 2 9 4 3
4 POL 120 Maria Suchocka MKŻ ARKA Gdynia 40,00 1 9 10 8 2 10
5 POL 1776 Michał Maziara MKŻ ARKA GDYNIA 40,00 2 8 9 10 (12) 5
6 POL 1292 Jakub Pietrzak MKŻ ARKA Gdynia 41,00 (13) 3 3 4 10 12
7 POL 2552 Maciej Iliński YKP Gdynia 41,00 7 5 4 (11) 11 9
8 POL 1626 Aleksander Ponto YKP Gdynia 42,00 9 11 8 3 9 (ufd)
9 POL 1159 Zuzanna Ołowiak YKP Gdynia 43,00 5 2 11 7 (13) 8
10 POL 2041 Filip Jarosiewicz MKŻ ARKA Gdynia 59,00 16 7 14 (20) 8 7
11 POL 1878 Mateusz Narloch MKŻ ARKA Gdynia 62,00 6 (ufd) 13 12 6 17
12 POL 1939 Igor Rudek MKŻ ARKA Gdynia 63,00 12 15 5 (17) 14 13
13 POL 1764 Dominika Ołowiak YKP Gdynia 69,00 11 (18) 12 16 3 14
14 POL 2112 Jerzy Sukow YKP Gdynia 70,00 (19) 12 15 5 17 6
15 POL 1452 Antonina Ołowiak YKP Gdynia 71,00 10 14 6 14 16 11
16 POL 130 Jan Suchocki MKŻ ARKA Gdynia 79,00 14 13 (18) 18 7 15
17 POL 1578 Marta Richert MKŻ ARKA Gdynia 85,00 17 17 17 13 (18) 4
18 POL 2119 Aleksander Bury MKŻ ARKA GDYNIA 86,00 (20) 10 7 15 19 16
19 POL 1926 Miłosz Michalak YKP Gdynia 99,00 15 16 (20) 19 15 18
20 POL 1522 Tymoteusz Wysocki YKP Gdynia 107,00 18 (ufd) 19 6 20 dnc

Liczba zgłoszeń 135


Nazwa klasy Nr na żaglu Imie i Nazwisko Klub Data zgłoszenia
Logo OPTIMIST B POL 1703 Laura Kwiatkowska MKŻ ARKA Gdynia 24.06.2018 09:32:12
Logo OPTIMIST B POL 1984 23.06.2018 18:02:27
Logo Open Bic POL 6325 NATASZA TARNAWSKA OPTI CWM GDYNIA 23.06.2018 11:12:09
Logo Open Bic POL 7376 JANKA DMOCHOWSKA MKŻ ARKA GDYNIA 23.06.2018 11:11:14
Logo Open Bic POL 7460 ZEUZANNA RESZKA MKŻ ARKA GDYNIA 23.06.2018 11:10:15
Logo Open Bic POL 7547 TYMON GAJDZIŃSKI MKŻ ARKA GDYNIA 23.06.2018 11:09:12
Logo Open Bic POL 9850 GRACJAN KARCZMARCZYK MKŻ ARKA GDYNIA 23.06.2018 11:08:23
Logo Open Bic POL 4533 ERYK RÓZGA MKŻ ARKA GDYNIA 23.06.2018 11:06:39
Logo Open Bic POL 9476 ZUZANNA RODZEŃ MKŻ ARKA GDYNIA 23.06.2018 11:05:04
Logo Open Bic POL 9425 PATRYK STALUSZKA MKŻ ARKA GDYNIA 23.06.2018 11:03:36
Logo Open Bic POL 7523 NATALIA KWAITKOWSKA MKŻ ARKA GDYNIA 23.06.2018 11:02:29
Logo Open Bic POL 5774 STANISŁAW LESNER UKS KOTWICA GDYNIA 23.06.2018 11:01:30
Logo OPTIMIST B POL 1323 Martyna Muller MKŻ ARKA GDYNIA 23.06.2018 09:47:47
Logo OPTIMIST B POL 1300 Maciej Kryspin Gdański Klub Żeglarski 21.06.2018 21:23:18
Logo OPTIMIST B POL 4707 Franciszek Zając Gdański Klub Żeglarski 21.06.2018 21:23:18
Logo OPTIMIST B POL 2222 Karol Stachowski Gdański Klub Żeglarski 21.06.2018 21:23:18
Logo OPTIMIST B POL 1993 Michał Roman Gdański Klub Żeglarski 21.06.2018 21:23:18
Logo OPTIMIST B POL 4701 Olga Krasowska Gdański Klub Żeglarski 21.06.2018 21:23:18
Logo OPTIMIST B POL 4708 Kamil Roman Gdański Klub Żeglarski 21.06.2018 21:23:18
Logo OPTIMIST B POL 1584 Zuzanna Bukowska MKŻ Arka Gdynia 21.06.2018 13:14:31
Logo OPTIMIST B POL 14 Mateusz Sidor MKŻ Arka Gdynia 21.06.2018 13:14:31
Logo OPTIMIST B POL 2090 Juliusz Reszka MKŻ Arka Gdynia 21.06.2018 13:14:31
Logo OPTIMIST B POL 1702 Igor Rózga MKŻ Arka Gdynia 21.06.2018 13:14:31
Logo OPTIMIST B POL 1876 Maja Reszka MKŻ Arka Gdynia 21.06.2018 12:49:56
Logo OPTIMIST B POL 10 Maksymilian Betlejewski MKŻ Arka Gdynia 21.06.2018 12:49:56
Logo OPTIMIST B POL 17 Szymon Łysik MKŻ Arka Gdynia 21.06.2018 12:49:56
Logo OPTIMIST B POL 2070 Jacek Dyguś MKŻ Arka Gdynia 21.06.2018 12:49:56
Logo OPTIMIST B POL 1802 Piotr Trella MKŻ Arka Gdynia 21.06.2018 12:49:56
Logo OPTIMIST B POL 704 Krzysztof Łucyk MKŻ Arka Gdynia 21.06.2018 12:49:56
Logo OPTIMIST B POL 12 Aleksander Paczos MKŻ Arka Gdynia 21.06.2018 12:49:56
Logo OPTIMIST B POL 1281 Klara Malec OPTI CWM Gdynia 20.06.2018 21:38:27
Logo OPTIMIST B POL 2124 Agata Koropecka YK Stal Gdynia 18.06.2018 21:43:38
Logo OPTIMIST B POL 2117 Alicja Tutkowska YK Stal Gdynia 18.06.2018 21:43:38
Logo OPTIMIST A POL 1619 Szymon Gąsiorowski YK Stal Gdynia 18.06.2018 21:43:38
Logo OPTIMIST B POL 1523 Olga Wietek YK Stal Gdynia 18.06.2018 21:43:38
Logo OPTIMIST B POL 1940 Filip Bil YK Stal Gdynia 18.06.2018 21:43:38
Logo OPTIMIST B POL 1396 Mateusz Gąsiorowski YK Stal Gdynia 18.06.2018 21:43:38
Logo OPTIMIST B POL 1187 Maja Filipska YK Stal Gdynia 18.06.2018 21:43:38
Logo OPTIMIST B POL 2057 Natalia Kilar YKl Stal Gdynia 18.06.2018 21:43:38
Logo OPTIMIST B POL 585 Michał Trafalski YK Stal Gdynia 18.06.2018 21:43:38
Logo OPTIMIST B POL 1904 Norbert Herba YK Stal Gdynia 18.06.2018 21:43:38
Logo OPTIMIST B POL 1985 Konrad Kunc YK Stal Gdynia 18.06.2018 21:43:38
Logo OPTIMIST B POL 21 Antonina Puchowska YK Stal Gdynia 18.06.2018 21:43:38
Logo OPTIMIST B POL 692 Marek Filipski YK Stal Gdynia 18.06.2018 21:43:38
Logo OPTIMIST B POL 2089 Małgorzata Wyrębska YK Stal Gdynia 18.06.2018 21:43:38
Logo OPTIMIST A POL 1159 Zuzanna Ołowiak YKP Gdynia 14.06.2018 22:11:16
Logo OPTIMIST A POL 2552 Maciej Iliński YKP Gdynia 14.06.2018 22:11:16
Logo OPTIMIST A POL 1452 Antonina Ołowiak YKP Gdynia 14.06.2018 22:11:16
Logo OPTIMIST A POL 1764 Dominika Ołowiak YKP Gdynia 14.06.2018 22:11:16
Logo OPTIMIST A POL 1799 Iwo Reński YKP Gdynia 14.06.2018 22:11:16
Logo OPTIMIST A POL 2071 Mateusz Gwóźdź YKP Gdynia 14.06.2018 22:11:16
Logo OPTIMIST A POL 1674 Szczepan Damasiewicz YKP GDYNIA 14.06.2018 22:11:16
Logo OPTIMIST A POL 1443 Hubert Łobaczewski YKP Gdynia 14.06.2018 22:11:16
Logo OPTIMIST A POL 1926 Miłosz Michalak YKP Gdynia 14.06.2018 22:11:16
Logo OPTIMIST A POL 1667 Marcel Bisewski YKP Gdynia 14.06.2018 22:11:16
Logo OPTIMIST A POL 2072 Gracjan Grzech YKP Gdynia 14.06.2018 22:11:16
Logo OPTIMIST A POL 2112 Jerzy Sukow YKP Gdynia 14.06.2018 22:11:16
Logo OPTIMIST A POL 1522 Tymoteusz Wysocki YKP Gdynia 14.06.2018 22:11:16
Logo OPTIMIST A POL 1903 Tomasz Bendlewski YKP Gdynia 14.06.2018 22:11:16
Logo OPTIMIST A POL 1982 Jan Witkowiak YKP Gdynia 14.06.2018 22:11:16
Logo OPTIMIST A POL 1626 Aleksander Ponto YKP Gdynia 14.06.2018 22:11:16
Logo OPTIMIST A POL 1444 Oskar Ponto YKP Gdynia 14.06.2018 22:11:16
Logo OPTIMIST A POL 1904 Igor Wójcik YKP Gdynia 14.06.2018 22:11:16
Logo OPTIMIST B POL 1403 Kacper Kibiersza UKS NAVIGO SOPOT 13.06.2018 08:27:53
Logo OPTIMIST B POL 1672 Kacper Barszczyk UKS NAVIGO SOPOT 13.06.2018 08:27:53
Logo OPTIMIST B POL 1596 Zuzia Tomaszewska UKS NAVIGO SOPOT 13.06.2018 08:27:53
Logo OPTIMIST B POL 2918 Piotr Rodzewicz UKS NAVIGO SOPOT 13.06.2018 08:27:53
Logo OPTIMIST B POL 3002 Marysia Retecka UKS NAVIGO SOPOT 13.06.2018 08:27:53
Logo OPTIMIST B POL 1185 Aleksander Daniszewski UKS NAVIGO SOPOT 13.06.2018 08:27:53
Logo OPTIMIST B POL 1548 Andrzej Thomas UKS NAVIGO SOPOT 13.06.2018 08:27:53
Logo OPTIMIST B POL 1254 Franciszek Thomas UKS NAVIGO SOPOT 13.06.2018 08:27:53
Logo OPTIMIST B POL 1704 Franiszek Wołyniec UKS NAVIGO SOPOT 13.06.2018 08:27:53
Logo OPTIMIST B POL 18 Borys Podumis UKS NAVIGO SOPOT 13.06.2018 08:27:53
Logo OPTIMIST B POL 1932 Konrad Wlazłowski YKP Gdynia 12.06.2018 20:33:19
Logo OPTIMIST B POL 1862 Zuzanna Zielińska YKP Gdynia 12.06.2018 20:33:19
Logo OPTIMIST B POL 2040 Zofia Kucharska YKP Gdynia 12.06.2018 20:33:19
Logo OPTIMIST B POL 1561 Krzysztof Ołowiak YKP Gdynia 12.06.2018 20:33:19
Logo OPTIMIST B POL 2108 Julia Wróblewska YKP Gdynia 12.06.2018 20:33:19
Logo OPTIMIST B POL 1835 Magdalena Ziółkowska YKP Gdynia 12.06.2018 20:33:19
Logo OPTIMIST B POL 1927 Mikołaj Czałbowski YKP Gdynia 12.06.2018 20:33:19
Logo OPTIMIST B POL 1925 Alicja Wróblewska YKP Gdynia 12.06.2018 20:33:19
Logo OPTIMIST B POL 2141 Natalia Ziółkowska YKP Gdynia 12.06.2018 20:33:19
Logo OPTIMIST B POL 1818 Nadia Burghard YKP Gdynia 12.06.2018 20:33:19
Logo OPTIMIST B POL 1812 Matteo Rastelli YKP Gdynia 12.06.2018 20:33:19
Logo OPTIMIST B POL 2022 Iwo Dudek YKP Gdynia 12.06.2018 20:33:19
Logo OPTIMIST B POL 1665 Mateusz Kluczka YKP Gdynia 12.06.2018 20:33:19
Logo OPTIMIST B POL 1780 Szymon Kolka YKP Gdynia 12.06.2018 20:33:19
Logo OPTIMIST B POL 2135 Tymon Kosobucki YKP Gdynia 12.06.2018 20:33:19
Logo OPTIMIST B POL 1970 Aleksander Kosowski YKP Gdynia 12.06.2018 20:33:19
Logo OPTIMIST B POL 4 Piotr Kosowski YKP Gdynia 12.06.2018 20:33:19
Logo OPTIMIST B POL 2134 Jakub Matwiejczyk YKP Gdynia 12.06.2018 20:33:19
Logo OPTIMIST B POL 2136 Kajetan Matwiejczyk YKP Gdynia 12.06.2018 20:33:19
Logo OPTIMIST B POL 1813 Mikołaj Mierzwicki YKP Gdynia 12.06.2018 20:33:19
Logo OPTIMIST B POL 2133 Aleksander Mucharski YKP Gdynia 12.06.2018 20:33:19
Logo OPTIMIST B POL 1159 Rafał Ołowiak YKP Gdynia 12.06.2018 20:33:19
Logo OPTIMIST B POL 2002 Bartosz Osowski YKP Gdynia 12.06.2018 20:33:19
Logo OPTIMIST B POL 1551 Maciej Streubel YKP Gdynia 12.06.2018 20:33:19
Logo OPTIMIST B POL 2001 Oskar Sylka YKP Gdynia 12.06.2018 20:33:19
Logo OPTIMIST B POL 2137 Piotr Toczek YKP Gdynia 12.06.2018 20:33:19
Logo OPTIMIST B POL 1446 Gustaw Trybek YKP Gdynia 12.06.2018 20:33:19
Logo OPTIMIST B POL 9 Aleksandra Zastawna YKP Gdynia 12.06.2018 20:33:19
Logo OPTIMIST B POL 1 Natasza Micewicz YKP Gdynia 12.06.2018 20:33:19
Logo OPTIMIST B POL 2139 Paweł Piankowski YKP Gdynia 12.06.2018 20:33:19
Logo OPTIMIST B POL 2138 Max Berliński YKP Gdynia 12.06.2018 20:33:19
Logo OPTIMIST B POL 2118 Maciej Maćkowiak YKP Gdynia 12.06.2018 20:33:19
Logo OPTIMIST B POL 1602 Jakub Szmagliński YKP Gdynia 12.06.2018 20:33:19
Logo OPTIMIST B POL 1586 Maksymilian Malec Opti CWM Gdynia 12.06.2018 16:23:53
Logo OPTIMIST B POL 1594 Szymon Janiak OPTI CWM GDYNIA 12.06.2018 16:23:53
Logo OPTIMIST A POL 2403 Pola Schmidt OPTI CWM GDYNIA 12.06.2018 16:23:53
Logo OPTIMIST B POL 1288 Piotr Muchlado Opti CWM Gdynia 12.06.2018 16:23:53
Logo OPTIMIST B POL 1472 Igor Kawałko OPTI CWM GDYNIA 12.06.2018 16:23:53
Logo OPTIMIST A POL 2033 Julia Schmidt OPTI CWM GDYNIA 12.06.2018 16:23:53
Logo OPTIMIST A POL 1660 Zuzanna Figel OPTI CWM GDYNIA 12.06.2018 16:23:53
Logo OPTIMIST B POL 1541 Jakub Porębski Opti CWM Gdynia 12.06.2018 16:23:53
Logo OPTIMIST A POL 203 Małgorzata Figel OPTI CWM GDYNIA 12.06.2018 16:23:53
Logo OPTIMIST B POL 2031 Fabian Kocięda OPTI CWM GDYNIA 12.06.2018 16:23:53
Logo OPTIMIST B POL 1595 Jakub Targowski Opti CWM Gdynia 12.06.2018 16:23:53
Logo OPTIMIST B POL 3333 Maja Komorowska OPTI CWM Gdynia 12.06.2018 16:23:53
Logo OPTIMIST B POL 2034 Natasha Anolik OPTI CWM GDYNIA 12.06.2018 16:23:53
Logo OPTIMIST B POL 2083 Natasza Tarnawska Opti CWM Gdynia 12.06.2018 16:23:53
Logo OPTIMIST B POL 1221 Julia Padzik OPTI CWM Gdynia 12.06.2018 16:23:53
Logo OPTIMIST B POL 1961 Agata Targowska OPTI CWM Gdynia 12.06.2018 16:23:53
Logo OPTIMIST B POL 1943 Wiktor Łasak Opti CWM Gdynia 12.06.2018 16:23:53
Logo OPTIMIST B POL 2003 Hubert Bruggemann Opti CWM 12.06.2018 16:23:53
Logo OPTIMIST A POL 130 Jan Suchocki MKŻ ARKA Gdynia 12.06.2018 15:24:47
Logo OPTIMIST A POL 1939 Igor Rudek MKŻ ARKA Gdynia 12.06.2018 15:24:47
Logo OPTIMIST A POL 1703 Janina Dmochowska MKŻ ARKA Gdynia 12.06.2018 15:24:47
Logo OPTIMIST A POL 2082 Piotr Flieger MKŻ ARKA Gdynia 12.06.2018 15:24:47
Logo OPTIMIST A POL 2041 Filip Jarosiewicz MKŻ ARKA Gdynia 12.06.2018 15:24:47
Logo OPTIMIST A POL 120 Maria Suchocka MKŻ ARKA Gdynia 12.06.2018 15:24:47
Logo OPTIMIST A POL 1878 Mateusz Narloch MKŻ ARKA Gdynia 12.06.2018 15:24:47
Logo OPTIMIST A POL 1578 Marta Richert MKŻ ARKA Gdynia 12.06.2018 15:24:47
Logo OPTIMIST A POL 1292 Jakub Pietrzak MKŻ ARKA Gdynia 12.06.2018 15:24:47
Logo OPTIMIST A POL 2119 Aleksander Bury MKŻ ARKA GDYNIA 12.06.2018 15:24:47
Logo OPTIMIST A POL 1776 Michał Maziara MKŻ ARKA GDYNIA 12.06.2018 15:24:47
kontakt | polityka prywatności | © 2018 sailingnet All rights reserved.