Kalendarz Sezon 2018

XXII Memoriał Ottona Weilanda

11.05.2018 - 13.05.2018 jez. Charzykowy
CHKŻ Chojnice Krzysztof Pestka
608470069
biuro@chkz.pl
pobierz www.charzykowy.sailingnet.pl

Klasy


Logo OPTIMIST A Logo OPTIMIST B

Dodatkowe informacje


1,6

Wyniki regat


Mc Nr na żaglu Zawodnik Klub Pkt R1 R2 R3 R4 R5
1 POL 1950 Jeremi Szczukowski CHKŻ Chojnice 11,00 4 4 (7) 2 1
2 POL 1947 Agnieszka Pawłowska CHKŻ Chojnice 12,00 1 2 (8) 1 8
3 POL 1751 Jacek Kalinowski CHKŻ Chojnice 18,00 3 (ufd) 5 7 3
4 POL 1943 Rafał Pogorzelski CHKŻ Chojnice 18,00 6 5 3 4 (17)
5 POL 1018 Antoni Lipiński CHKŻ Chojnice 19,00 2 3 11 3 (22)
6 POL 2154 Hanna Burdziej KSW BALTIC DZIWNÓW 21,00 8 1 (16) 8 4
7 POL 2024 Michał Jaroszek KSW BALTIC DZIWNÓW 23,00 5 6 6 (11) 6
8 POL 2025 Mikołaj ŁANGOWSKI BRE MANAGEMENT sp. z o.o. - Klub Żeglarski 31,00 9 7 2 13 (15)
9 POL 2403 Pola Schmidt OPTI CWM GDYNIA 31,00 10 (23) 9 10 2
10 POL 1960 Miłosz Samek Klub Sportowy Centrum Żeglarskie 31,00 13 8 4 6 (16)
11 POL 2101 Mikołaj Bazyli KSW BALTIC DZIWNÓW 38,00 7 9 12 (17) 10
12 POL 90 Marcel Montrymowicz CHKŻ Chojnice 39,00 (18) 12 10 12 5
13 POL 1611 Antoni Nazimek JKW Poznań 47,00 15 16 (22) 5 11
14 POL 1949 Maciej Ilnicki CHKŻ Chojnice 54,00 16 10 14 (21) 14
15 POL 2036 Filip Lenart KSW BALTIC DZIWNÓW 55,00 14 (19) 18 14 9
16 POL 1645 Michał Biedalak JKW Poznań 56,00 11 13 (19) 19 13
17 POL 1904 Igor Wójcik YK Stal Gdynia 57,00 21 15 1 (dnc) 20
18 POL 1957 Wanda Szylińska Klub Sportowy Centrum Żeglarskie 57,00 (22) 17 13 9 18
19 POL 13 Michał Szklarz KS Dobra Marina 58,00 19 (20) 17 15 7
20 POL 51 Jan Borowiak KS Dobra Marina 61,00 (dnc) 11 20 18 12
21 POL 1754 Hubert Adamów KS Dobra Marina 69,00 20 14 15 20 (dnc)
22 POL 2152 Wiktoria Hałabaty KSW BALTIC DZIWNÓW 72,00 12 18 21 (22) 21
23 POL 2142 Hanna Wiszniowska JKW Poznań 73,00 17 21 (24) 16 19
24 POL 2023 Jakub Marciniak KSW BALTIC DZIWNÓW 91,00 (23) 22 23 23 23

Liczba zgłoszeń 289


Nazwa klasy Nr na żaglu Imie i Nazwisko Klub Data zgłoszenia
Logo OPTIMIST A POL 90 Marcel Montrymowicz CHKŻ Chojnice 07.05.2018 22:38:43
Logo OPTIMIST A POL 1950 Jeremi Szczukowski CHKŻ Chojnice 07.05.2018 22:38:43
Logo OPTIMIST A POL 1949 Maciej Ilnicki CHKŻ Chojnice 07.05.2018 22:38:43
Logo OPTIMIST A POL 1947 Agnieszka Pawłowska CHKŻ Chojnice 07.05.2018 22:38:43
Logo OPTIMIST B POL 926 Zofia Prądzyńska CHKŻ Chojnice 07.05.2018 22:38:43
Logo OPTIMIST B POL 1758 January Szczukowski CHKŻ Chojnice 07.05.2018 22:38:43
Logo OPTIMIST B POL 777 August Sobczak CHKŻ Chojnice 07.05.2018 22:38:43
Logo OPTIMIST B POL 2111 Krzysztof Szczodrowski CHKŻ Chojnice 07.05.2018 22:38:43
Logo OPTIMIST B POL 1070 Maksymilian Kabat CHKŻ Chojnice 07.05.2018 22:38:43
Logo OPTIMIST B POL 1593 Rafał Balicki CHKŻ Chojnice 07.05.2018 22:38:43
Logo OPTIMIST A POL 1018 Antoni Lipiński CHKŻ Chojnice 07.05.2018 22:38:43
Logo OPTIMIST A POL 1751 Jacek Kalinowski CHKŻ Chojnice 07.05.2018 22:38:43
Logo OPTIMIST A POL 1985 Korneliusz Dębiak CHKŻ Chojnice 07.05.2018 22:38:43
Logo OPTIMIST A POL 1943 Rafał Pogorzelski CHKŻ Chojnice 07.05.2018 22:38:43
Logo OPTIMIST B POL 360 Patryk Ulaczyk UKŻ Lamelka Kartuzy 06.05.2018 23:03:36
Logo OPTIMIST B POL 105 Igor Foltyn UKŻ Lamelka Kartuzy 06.05.2018 23:03:36
Logo OPTIMIST B POL 364 Maksymilian Konkel UKŻ Lamelka Kartuzy 06.05.2018 23:03:36
Logo OPTIMIST B POL 363 Artur Mielewczyk UKŻ Lamelka Kartuzy 06.05.2018 23:03:36
Logo OPTIMIST B POL 11908 Maria Kurowska UKŻ Lamelka Kartuzy 06.05.2018 23:03:36
Logo OPTIMIST B POL 359 Sara Browarczyk UKŻ Lamelka Kartuzy 06.05.2018 23:03:36
Logo OPTIMIST A POL 2154 Hanna Burdziej KSW BALTIC DZIWNÓW 06.05.2018 22:55:31
Logo OPTIMIST A POL 2152 Wiktoria Hałabaty KSW BALTIC DZIWNÓW 06.05.2018 22:55:31
Logo OPTIMIST A POL 2153 Zuzanna Dominikowska KSW BALTIC DZIWNÓW 06.05.2018 22:55:31
Logo OPTIMIST A POL 2101 Mikołaj Bazyli KSW BALTIC DZIWNÓW 06.05.2018 22:55:31
Logo OPTIMIST A POL 2024 Michał Jaroszek KSW BALTIC DZIWNÓW 06.05.2018 22:55:31
Logo OPTIMIST A POL 2023 Jakub Marciniak KSW BALTIC DZIWNÓW 06.05.2018 22:55:31
Logo OPTIMIST A POL 2036 Filip Lenart KSW BALTIC DZIWNÓW 06.05.2018 22:55:31
Logo OPTIMIST B POL 1892 Jan Karnowski KS Spójnia Warszawa 06.05.2018 22:03:37
Logo OPTIMIST B POL 1929 Sonia Dobrzyńska K.S Spójnia Warszawa 06.05.2018 22:03:37
Logo OPTIMIST B POL 1244 Aleksander Główka K.S Spójnia Warszawa 06.05.2018 22:03:37
Logo OPTIMIST B POL 2102 Krzysztof Maksymowicz K.S Spójnia Warszawa 06.05.2018 22:03:37
Logo OPTIMIST B POL 2158 Weronika Przeździecka K.S Spójnia Warszawa 06.05.2018 22:03:37
Logo OPTIMIST B POL 333 Michał Skawiński K.S Spójnia Warszawa 06.05.2018 22:03:37
Logo OPTIMIST B POL 1332 Gabriela Fajdasz KS Spójnia Warszawa 06.05.2018 22:03:37
Logo OPTIMIST B POL 1721 Franciszek Siwek KS Spójnia Warszawa 06.05.2018 22:03:37
Logo OPTIMIST B POL 2200 Kaja Śledzińska KS Spójnia Warszawa 06.05.2018 22:03:37
Logo OPTIMIST B POL 966 Lena Cituk MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 06.05.2018 21:33:57
Logo OPTIMIST B POL 1570 Michał Ciechanowicz MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 06.05.2018 21:33:57
Logo OPTIMIST B POL 1365 Kacper Karbownik MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 06.05.2018 21:33:57
Logo OPTIMIST B POL 1364 Jan Fuk MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 06.05.2018 21:33:57
Logo OPTIMIST B POL 1362 Maja Szwejk MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 06.05.2018 21:33:57
Logo OPTIMIST B POL 1363 Hanna Borkowska MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 06.05.2018 21:33:57
Logo OPTIMIST B POL 1361 Weronika Grala MBSW/UKŻR Niegocin GIŻYCKO 06.05.2018 21:33:57
Logo OPTIMIST B RUS 3339 Ivan Mikhalev MBSW/UKŻR Niegocin GIŻYCKO 06.05.2018 21:33:57
Logo OPTIMIST B POL 2096 Liwia Liszkiewicz Olsztyński Klub Żeglarski 06.05.2018 21:08:34
Logo OPTIMIST B POL 1581 Aniela Graczyk Olsztyński Klub Żeglarski 06.05.2018 21:08:34
Logo OPTIMIST B POL 1284 Kacper Wojczulanis Olsztyński Klub Żeglarski 06.05.2018 21:08:34
Logo OPTIMIST B POL 441 Masymilian Rybicki Olsztyński Klub Żeglarski 06.05.2018 21:08:34
Logo OPTIMIST B POL 445 Antonina Kiełbik Olsztyński Klub Żeglarski 06.05.2018 21:08:34
Logo OPTIMIST B POL 444 Aleksandra Zybert Olsztyński Klub Żeglarski 06.05.2018 21:08:34
Logo OPTIMIST B POL 443 Dominika Godlewska Olsztyński Klub Żeglarski 06.05.2018 21:08:34
Logo OPTIMIST B POL 447 Amelia Wydra Olsztyński Klub Żeglarski 06.05.2018 21:08:34
Logo OPTIMIST B POL 440 Michał Kluchciński Olsztyński Klub Żeglarski 06.05.2018 21:08:34
Logo OPTIMIST B POL 446 Aleksandra Wrońska Olsztyński Klub Żeglarski 06.05.2018 21:08:34
Logo OPTIMIST B POL 1200 Piotr Sołtysiak TKŻ Toruń 06.05.2018 21:05:37
Logo OPTIMIST B POL 779 Paweł Koliński LKS Carzykowy 06.05.2018 15:47:44
Logo OPTIMIST B POL 1779 Marcel Wieliński LKS Charzykowy 06.05.2018 15:47:44
Logo OPTIMIST B POL 723 Jakub Szczepański LKS Charzykowy 06.05.2018 15:47:44
Logo OPTIMIST B POL 1550 Antoni Szyca LKS Charzykowy 06.05.2018 15:47:44
Logo OPTIMIST B POL 1585 Mateusz Grabowski LKS Carzykowy 06.05.2018 15:47:44
Logo OPTIMIST B POL 1629 Mikołaj Osiowy KŻ-VIKING Człuchów 05.05.2018 22:35:48
Logo OPTIMIST B POL 244 Jan Macugowski KŻ-VIKING Człuchów 05.05.2018 22:35:25
Logo OPTIMIST B POL 951 Jakub Kreft KŻ-VIKING Człuchów 05.05.2018 22:35:25
Logo OPTIMIST A POL 1645 Michał Biedalak JKW Poznań 05.05.2018 22:02:34
Logo OPTIMIST A POL 2142 Hanna Wiszniowska JKW Poznań 05.05.2018 22:02:34
Logo OPTIMIST B POL 1705 Anna Banaszak UKŻ Błękitni Grzybowo 05.05.2018 20:37:54
Logo OPTIMIST B POL 104 Jakub Chudyk UKŻ Błękitni Grzybowo 05.05.2018 20:36:16
Logo OPTIMIST B POL 11965 Maja Harasimowicz-Krysztofiak UKŻ Błękitni Grzybowo 05.05.2018 20:34:10
Logo OPTIMIST B POL 2586 Filip Harasimowicz-Krysztofiak UKŻ Błękitni Grzybowo 05.05.2018 20:32:10
Logo OPTIMIST B POL 10 Franciszek Kolikow UKŻ Błękitni Grzybowo 05.05.2018 20:29:57
Logo OPTIMIST B POL 1479 Zuzanna Szymanowicz UKŻ Błękitni Grzybowo 05.05.2018 20:27:51
Logo OPTIMIST B POL 2 Małgorzata GĂłrnisiewicz UKŻ Błękitni Grzybowo 05.05.2018 20:24:44
Logo OPTIMIST B POL 1310 Jan Kubiak CHKŻ Chojnice 05.05.2018 08:48:13
Logo OPTIMIST B POL 1071 Adam Cieminski CHKŻ Chojnice 05.05.2018 08:48:13
Logo OPTIMIST B POL 13 Borys Matysiak CHKŻ Chojnice 05.05.2018 08:48:13
Logo OPTIMIST B POL 2079 Maurycy Odejewski CHKŻ Chojnice 05.05.2018 08:48:13
Logo OPTIMIST B POL 757 Tadeusz Wiatrowski CHKŻ Chojnice 05.05.2018 08:48:13
Logo OPTIMIST B POL 158 Igor Pawlowski CHKŻ Chojnice 05.05.2018 08:48:13
Logo OPTIMIST B POL 2114 Tymon Wiatrowski CHKŻ Chojnice 05.05.2018 08:48:13
Logo OPTIMIST B POL 2113 Wiktor Pawłowski CHKŻ Chojnice 05.05.2018 08:48:13
Logo OPTIMIST B POL 758 January Szczukowski CHKŻ Chojnice 05.05.2018 08:48:13
Logo OPTIMIST B POL 1549 Antoni Kniter CHKŻ Chojnice 05.05.2018 08:48:13
Logo OPTIMIST B POL 2111 Krzysztof Szczodrowski CHKŻ Chojnice 05.05.2018 08:48:13
Logo OPTIMIST B POL 1066 Franciszek Kosecki CHKŻ Chojnice 05.05.2018 08:48:13
Logo OPTIMIST B POL 1175 Alicja Dampc CHKŻ Chojnice 05.05.2018 08:48:13
Logo OPTIMIST B POL 2121 Joanna Michalska UKS Yacht Club Sława 04.05.2018 20:54:08
Logo OPTIMIST B POL 2122 Kajetan Stein UKS Yacht Club Sława 04.05.2018 20:54:08
Logo OPTIMIST B POL 1306 Igor Gruszczyński UKS Yacht Club Sława 04.05.2018 20:54:08
Logo OPTIMIST B POL 8 Igor Piechota UKS Yacht Club Sława 04.05.2018 20:54:08
Logo OPTIMIST B POL 1053 Aleks Ertel UKS Yacht Club Sława 04.05.2018 20:54:08
Logo OPTIMIST B POL 1405 Oskar Kielnar UKS Yacht Club Sława 04.05.2018 20:54:08
Logo OPTIMIST B POL 1053 Karol Kucharczyk UKS Yacht Club Sława 04.05.2018 20:54:08
Logo OPTIMIST B POL 1305 Zuzanna Rzadkowska UKS Yacht Club Sława 04.05.2018 20:54:08
Logo OPTIMIST B POL 1767 Nina Gaweł AZS Poznań 04.05.2018 20:40:10
Logo OPTIMIST B POL 25 MIKOŁAJ MAJCHRZYCKI ŻLKS POZNAŃ 04.05.2018 17:08:57
Logo OPTIMIST B POL 1485 ANTONI RACHUTA ŻLKS POZNAŃ 04.05.2018 17:08:57
Logo OPTIMIST B POL 125 ANNA WITCZAK ŻLKS POZNAŃ 04.05.2018 17:08:57
Logo OPTIMIST B POL 673 Martyna Mariak ŻLKS POZNAŃ 04.05.2018 17:08:57
Logo OPTIMIST B POL 880 Marcel Haufa ŻLKS POZNAŃ 04.05.2018 17:08:57
Logo OPTIMIST B POL 2035 Aniela Frąckowiak OPTI CWM Gdynia 03.05.2018 23:09:41
Logo OPTIMIST B POL 1384 Bianka Kus OPTI CWM Gdynia 03.05.2018 23:09:41
Logo OPTIMIST B POL 5 Sonia Zagórska Gdański Klub Żeglarski 03.05.2018 23:09:41
Logo OPTIMIST B POL 6 Antonina Zagórska Gdański Klub Żeglarski 03.05.2018 23:09:41
Logo OPTIMIST B POL 1290 Ida Kocięda OPTI CWM Gdynia 03.05.2018 23:09:41
Logo OPTIMIST B POL 1961 Agata Targowska OPTI CWM Gdynia 03.05.2018 23:09:41
Logo OPTIMIST B POL 61 Jakub Wąsikowski Gdański Klub Żeglarski 03.05.2018 23:09:41
Logo OPTIMIST B POL 2 Kacper Wąsikowski Gdański Klub Żeglarski 03.05.2018 23:09:41
Logo OPTIMIST A POL 1960 Miłosz Samek Klub Sportowy Centrum Żeglarskie 03.05.2018 22:53:02
Logo OPTIMIST A POL 1957 Wanda Szylińska Klub Sportowy Centrum Żeglarskie 03.05.2018 22:53:02
Logo OPTIMIST B POL 5119 Kajetan Kaska Klub Sportowy Centrum Żeglarskie 03.05.2018 22:53:02
Logo OPTIMIST B POL 18 Tomasz Obecny Klub Sportowy Centrum Żeglarskie 03.05.2018 22:53:02
Logo OPTIMIST B POL 1209 Lena Kaczmarek Klub Sportowy Centrum Żeglarskie 03.05.2018 22:53:02
Logo OPTIMIST B POL 1506 Mateusz Hrymajło Klub Sportowy Centrum Żeglarskie 03.05.2018 22:53:02
Logo OPTIMIST B POL 1500 Magdalena Luśnia Klub Sportowy Centrum Żeglarskie 03.05.2018 22:53:02
Logo OPTIMIST B POL 1482 Roch Dmuchowski SSW MOS Iława 03.05.2018 20:13:50
Logo OPTIMIST B POL 2007 Alicja Michalewska SSW MOS Iława 03.05.2018 20:13:50
Logo OPTIMIST B POL 1001 Wit Dmuchowski SSW MOS Iława 03.05.2018 20:13:50
Logo OPTIMIST B POL 1908 Malina Pietrzak WTW Warszawa 03.05.2018 18:34:37
Logo OPTIMIST B POL 1201 Krzysztof Ciborowski WTW Warszawa 03.05.2018 18:34:37
Logo OPTIMIST B POL 1888 Joanna Dyja WTW Warszawa 03.05.2018 18:34:37
Logo OPTIMIST B POL 879 Igor Grzelak WTW Warszawa 03.05.2018 18:34:37
Logo OPTIMIST B POL 1975 Maja Kwiek WTW Warszawa 03.05.2018 18:34:37
Logo OPTIMIST B POL 88 Hanna Duda Klub Port Mechelinki 02.05.2018 19:56:42
Logo OPTIMIST B POL 936 maurycy kosmowski Klub Port Mechelinki 02.05.2018 19:56:42
Logo OPTIMIST B POL 1007 Wiktor Pawelczyk Klub Port Mechelinki 02.05.2018 19:56:42
Logo OPTIMIST B POL 49 Maja Molik Klub Port Mechelinki 02.05.2018 19:56:42
Logo OPTIMIST B POL 1802 Piotr Trella MKŻ Arka Gdynia 30.04.2018 06:57:07
Logo OPTIMIST B POL 12 Aleksander Paczos MKŻ Arka Gdynia 30.04.2018 06:55:02
Logo OPTIMIST B POL 1876 Maja Reszka MKŻ Arka Gdynia 30.04.2018 06:53:05
Logo OPTIMIST B POL 1612 Maksymilian Betlejewski MKŻ Arka Gdynia 30.04.2018 06:50:53
Logo OPTIMIST B POL 17 Szymon Łysik MKŻ Arka Gdynia 30.04.2018 06:49:20
Logo OPTIMIST B POL 2070 Jacek Dyguś MKŻ Arka Gdynia 30.04.2018 06:46:37
Logo OPTIMIST B POL 1138 Michał Kuchtyn UKS Bryg Wrocław 29.04.2018 15:37:44
Logo OPTIMIST B POL 2076 Ignacy Kalinowski UKS Bryg Wrocław 29.04.2018 15:37:44
Logo OPTIMIST B POL 1403 Kacper Kibiersza UKS NAVIGO SOPOT 29.04.2018 13:19:46
Logo OPTIMIST B POL 1672 Kacper Barszczyk UKS NAVIGO SOPOT 29.04.2018 13:19:46
Logo OPTIMIST B POL 1596 Zuzia Tomaszewska UKS NAVIGO SOPOT 29.04.2018 13:19:46
Logo OPTIMIST B POL 2918 Piotr Rodzewicz UKS NAVIGO SOPOT 29.04.2018 13:19:46
Logo OPTIMIST B POL 3002 Marysia Retecka UKS NAVIGO SOPOT 29.04.2018 13:19:46
Logo OPTIMIST B POL 1185 Aleksander Daniszewski UKS NAVIGO SOPOT 29.04.2018 13:19:46
Logo OPTIMIST B POL 1548 Andrzej Thomas UKS NAVIGO SOPOT 29.04.2018 13:19:46
Logo OPTIMIST B POL 1254 Franciszek Thomas UKS NAVIGO SOPOT 29.04.2018 13:19:46
Logo OPTIMIST B POL 1704 Franiszek Wołyniec UKS NAVIGO SOPOT 29.04.2018 13:19:46
Logo OPTIMIST B POL 181 Borys Podumis UKS NAVIGO SOPOT 29.04.2018 13:19:46
Logo OPTIMIST B POL 1228 Olga Kanikowska AZS Poznań 28.04.2018 23:41:25
Logo OPTIMIST B POL 229 Ignacy Pospieszny AZS Poznań 28.04.2018 23:41:25
Logo OPTIMIST B POL 1230 Alicja Koczorowska AZS Poznań 28.04.2018 23:41:25
Logo OPTIMIST B POL 58 Lena Gaweł AZS Poznań 28.04.2018 23:41:25
Logo OPTIMIST B POL 390 Matylda Młodzianowska AZS Poznań 28.04.2018 23:41:25
Logo OPTIMIST B POL 1229 Zofia Pospieszna AZS Poznań 28.04.2018 23:41:25
Logo OPTIMIST B POL 1380 Emilia Siekierczak AZS Poznań 28.04.2018 23:41:25
Logo OPTIMIST B POL 157 Mikołaj Mataczyński AZS Poznań 28.04.2018 23:41:25
Logo OPTIMIST B POL 1499 Maksymilian Czarnecki AZS Poznań 28.04.2018 23:41:25
Logo OPTIMIST B POL 991 Marta Gajdzińska AZS Poznań 28.04.2018 23:41:25
Logo OPTIMIST B POL 1594 Szymon Janiak OPTI CWM GDYNIA 27.04.2018 23:17:50
Logo OPTIMIST A POL 2403 Pola Schmidt OPTI CWM GDYNIA 27.04.2018 23:17:50
Logo OPTIMIST B POL 1288 Piotr Muchlado Opti CWM Gdynia 27.04.2018 23:17:50
Logo OPTIMIST B POL 165 Igor Kawałko OPTI CWM GDYNIA 27.04.2018 23:17:50
Logo OPTIMIST A POL 2033 Julia Schmidt OPTI CWM GDYNIA 27.04.2018 23:17:50
Logo OPTIMIST A POL 1660 Zuzanna Figel OPTI CWM GDYNIA 27.04.2018 23:17:50
Logo OPTIMIST B POL 1541 Jakub Porębski Opti CWM Gdynia 27.04.2018 23:17:50
Logo OPTIMIST A POL 203 Małgorzata Figel OPTI CWM GDYNIA 27.04.2018 23:17:50
Logo OPTIMIST B POL 2031 Fabian Kocięda OPTI CWM GDYNIA 27.04.2018 23:17:50
Logo OPTIMIST B POL 1595 Jakub Targowski Opti CWM Gdynia 27.04.2018 23:17:50
Logo OPTIMIST B POL 2034 Natasha Anolik OPTI CWM GDYNIA 27.04.2018 23:17:50
Logo OPTIMIST B POL 2037 Paweł Łoboda OPTI CWM Gdynia 27.04.2018 23:17:50
Logo OPTIMIST B POL 1943 Wiktor Łasak Opti CWM Gdynia 27.04.2018 23:17:50
Logo OPTIMIST B POL 1246 JAN WIŚNIEWSKI MKS DWÓJKA WARSZAWA 27.04.2018 08:32:59
Logo OPTIMIST B POL 1137 MARIANNA GĘBICKA MKS DWÓJKA WARSZAWA 27.04.2018 08:32:59
Logo OPTIMIST B POL 925 NINA ZYGO MKS DWÓJKA WARSZAWA 27.04.2018 08:32:59
Logo OPTIMIST B POL 2005 MICHAŁ KUCZMARSKI MKS Dwójka Warszawa 27.04.2018 08:32:59
Logo OPTIMIST B POL 1136 ROZALIA ROZUM MKS DWÓJKA WARSZAWA 27.04.2018 08:32:59
Logo OPTIMIST B POL 1139 HANNA GĘBICKA MKS Dwójka Warszawa 27.04.2018 08:32:59
Logo OPTIMIST A POL 2025 Mikołaj ŁANGOWSKI BRE MANAGEMENT sp. z o.o. - Klub Żeglarski 26.04.2018 11:39:57
Logo OPTIMIST A POL 1611 Antoni Nazimek JKW Poznań 26.04.2018 09:23:36
Logo OPTIMIST B POL 460 Alan Kurzawa ŻMKS Poznań 26.04.2018 09:13:39
Logo OPTIMIST B POL 739 Daniel Śmiałowski ŻMKS Poznań 26.04.2018 09:13:39
Logo OPTIMIST B POL 1224 Adrian Kurzawa ŻMKS Poznań 26.04.2018 09:13:39
Logo OPTIMIST B POL 1278 Adam Cwojdziński ŻMKS Poznań 26.04.2018 09:13:39
Logo OPTIMIST B POL 1871 Wojciech Stefaniak ŻMKS Poznań 26.04.2018 09:13:39
Logo OPTIMIST B POL 187 Nela Kasprzyk ŻMKS Poznań 26.04.2018 09:13:39
Logo OPTIMIST B POL 1473 Amelia Kałużyńska ŻMKS Poznań 26.04.2018 09:13:39
Logo OPTIMIST B POL 2139 Paweł Piankowski YKP Gdynia 26.04.2018 01:22:21
Logo OPTIMIST B POL 2138 Max Berliński YKP Gdynia 26.04.2018 01:22:21
Logo OPTIMIST B POL 2118 Maciej Maćkowiak YKP Gdynia 26.04.2018 01:22:21
Logo OPTIMIST B POL 1932 Konrad Wlazłowski YKP Gdynia 26.04.2018 01:22:21
Logo OPTIMIST B POL 1862 Zuzanna Zielińska YKP Gdynia 26.04.2018 01:22:21
Logo OPTIMIST B POL 2040 Zofia Kucharska YKP Gdynia 26.04.2018 01:22:21
Logo OPTIMIST B POL 1561 Krzysztof Ołowiak YKP Gdynia 26.04.2018 01:22:21
Logo OPTIMIST B POL 2108 Julia Wróblewska YKP Gdynia 26.04.2018 01:22:21
Logo OPTIMIST B POL 1927 Mikołaj Czałbowski YKP Gdynia 26.04.2018 01:22:21
Logo OPTIMIST B POL 1925 Alicja Wróblewska YKP Gdynia 26.04.2018 01:22:21
Logo OPTIMIST B POL 2141 Natalia Ziółkowska YKP Gdynia 26.04.2018 01:22:21
Logo OPTIMIST B POL 1812 Matteo Rastelli YKP Gdynia 26.04.2018 01:22:21
Logo OPTIMIST B POL 2022 Iwo Dudek YKP Gdynia 26.04.2018 01:22:21
Logo OPTIMIST B POL 1665 Mateusz Kluczka YKP Gdynia 26.04.2018 01:22:21
Logo OPTIMIST B POL 1780 Szymon Kolka YKP Gdynia 26.04.2018 01:22:21
Logo OPTIMIST B POL 1970 Aleksander Kosowski YKP Gdynia 26.04.2018 01:22:21
Logo OPTIMIST B POL 4 Piotr Kosowski YKP Gdynia 26.04.2018 01:22:21
Logo OPTIMIST B POL 9 Aleksandra Zastawna YKP Gdynia 26.04.2018 01:22:21
Logo OPTIMIST B POL 1857 Szymon Szykowny MLKS KRAJNA Sępólno Krajeńskie 25.04.2018 23:26:42
Logo OPTIMIST B POL 1353 Aleksandra Piątkowska MLKS KRAJNA Sępólno Krajeńskie 25.04.2018 23:26:42
Logo OPTIMIST B POL 1288 Amelia Tram MLKS KRAJNA Sępólno Krajeńskie 25.04.2018 23:26:42
Logo OPTIMIST B POL 8455 Bogna Tłok MLKS KRAJNA Sępólno Krajeńskie 25.04.2018 23:26:42
Logo OPTIMIST B POL 2124 Agata Koropecka YK Stal Gdynia 25.04.2018 00:03:50
Logo OPTIMIST B POL 2117 Alicja Tutkowska YK Stal Gdynia 25.04.2018 00:03:50
Logo OPTIMIST A POL 1619 Szymon Gąsiorowski YK Stal Gdynia 25.04.2018 00:03:50
Logo OPTIMIST B POL 1523 Olga Wietek YK Stal Gdynia 25.04.2018 00:03:50
Logo OPTIMIST A POL 1803 Zofia Czerniawska YK Stal Gdynia 25.04.2018 00:03:50
Logo OPTIMIST B POL 1940 Filip Bil YK Stal Gdynia 25.04.2018 00:03:50
Logo OPTIMIST B POL 1396 Mateusz Gąsiorowski YK Stal Gdynia 25.04.2018 00:03:50
Logo OPTIMIST A POL 1904 Igor Wójcik YK Stal Gdynia 25.04.2018 00:03:50
Logo OPTIMIST B POL 2057 Natalia Kilar YKl Stal Gdynia 25.04.2018 00:03:50
Logo OPTIMIST B POL 585 Michał Trafalski YK Stal Gdynia 25.04.2018 00:03:50
Logo OPTIMIST B POL 1904 Norbert Herba YK Stal Gdynia 25.04.2018 00:03:50
Logo OPTIMIST B POL 1985 Konrad Kunc YK Stal Gdynia 25.04.2018 00:03:50
Logo OPTIMIST B POL 884 Anna Chomont UKS Barnim Goleniów 24.04.2018 15:08:37
Logo OPTIMIST B POL 1647 Bartłomiej Karolkiewicz KS Zjednoczeni Bydgoszcz 24.04.2018 02:18:20
Logo OPTIMIST B POL 165 Stanisław Chilewski KS Zjednoczeni Bydgoszcz 24.04.2018 02:16:34
Logo OPTIMIST B POL 1657 Zofia Szcześniak KS Zjednoczeni Bydgoszcz 24.04.2018 02:16:34
Logo OPTIMIST B POL 927 Hugo Marciniak JKW Poznań 23.04.2018 19:21:38
Logo OPTIMIST B POL 1829 Stanisław Wojda JKW Poznań 23.04.2018 19:21:38
Logo OPTIMIST B POL 2555 Jan Sawicki JKW Poznań 23.04.2018 19:21:38
Logo OPTIMIST B POL 163 Jan Kamieński JKW Poznań 23.04.2018 19:21:38
Logo OPTIMIST B POL 2551 Jerzy Gałęza JKW Poznań 23.04.2018 19:21:38
Logo OPTIMIST B POL 1622 Stanisław Cholewicki JKW Poznań 23.04.2018 19:21:38
Logo OPTIMIST B POL 1438 Zuzanna Borucka JKW Poznań 23.04.2018 19:21:38
Logo OPTIMIST B POL 978 Grzegorz Janicki JKW Poznań 23.04.2018 19:21:38
Logo OPTIMIST B POL 1778 Marcel Rumiński MKŻ Żnin 23.04.2018 12:56:12
Logo OPTIMIST B POL 2634 Angela Zubel MKŻ Żnin 23.04.2018 12:56:12
Logo OPTIMIST B POL 1752 Justyna Jurkowska MKŻ Żnin 23.04.2018 12:56:12
Logo OPTIMIST B POL 1376 Matylda Brelińska MKŻ Żnin 23.04.2018 12:56:12
Logo OPTIMIST B POL 1945 Zuzanna Zielińska MKŻ Żnin 23.04.2018 12:56:12
Logo OPTIMIST B POL 2625 Kornelia Dobaczewska MKŻ Żnin 23.04.2018 12:56:12
Logo OPTIMIST B POL 1883 Aleksandra Bobrowska UKS Barnim Goleniów 19.04.2018 21:17:56
Logo OPTIMIST B POL 1884 Adrian Majdosz UKS Barnim Goleniów 19.04.2018 21:17:56
Logo OPTIMIST B POL 18681 Maciej Cymerman UKS Barnim Goleniów 19.04.2018 21:17:56
Logo OPTIMIST B POL 188 Filip Oleszczyk UKS Barnim Goleniów 19.04.2018 21:17:56
Logo OPTIMIST B POL 1708 Stanisław Maik UKS Barnim Goleniów 19.04.2018 21:17:56
Logo OPTIMIST B POL 664 Oskar Sawicki UKS Barnim Goleniów 19.04.2018 21:17:56
Logo OPTIMIST B POL 1745 Marek Szczepankowski UKS Barnim Goleniów 19.04.2018 21:17:56
Logo OPTIMIST B POL 2010 Jakub Gil TKŻ Toruń 19.04.2018 19:03:46
Logo OPTIMIST B POL 1671 Hanna Rogowska TKŻ Toruń 19.04.2018 19:03:46
Logo OPTIMIST B POL 1141 Tola Szukaj TKŻ Toruń 19.04.2018 19:03:46
Logo OPTIMIST B POL 67 Hieronim Hendler TKŻ Toruń 19.04.2018 19:03:46
Logo OPTIMIST B POL 1225 Jan Lemański TKŻ Toruń 19.04.2018 19:03:46
Logo OPTIMIST B POL 1226 Teresa Masztalerz TKŻ Toruń 19.04.2018 19:03:46
Logo OPTIMIST B POL 1823 Gustaw Zalewski TKŻ Toruń 19.04.2018 19:03:46
Logo OPTIMIST A POL 1754 Hubert Adamów KS Dobra Marina 18.04.2018 11:22:29
Logo OPTIMIST A POL 13 Michał Szklarz KS Dobra Marina 18.04.2018 11:22:29
Logo OPTIMIST A POL 51 Jan Borowiak KS Dobra Marina 18.04.2018 11:22:29
Logo OPTIMIST B POL 1111 Aleksander Nowakowski KS Dobra Marina 18.04.2018 11:22:29
Logo OPTIMIST B POL 2 Franciszek Szykuć KS Dobra Marina 18.04.2018 11:22:29
Logo OPTIMIST B POL 4112 Jan Zamojski UKS Żeglarz Wrocław 01.01.1 00:00:00
Logo OPTIMIST B POL 396 Paweł Romanowicz UKS Żeglarz Wrocław 01.01.1 00:00:00
Logo OPTIMIST B POL 1491 Mateusz Tokarski UKS Żeglarz Wrocław 01.01.1 00:00:00
Logo OPTIMIST B POL 1750 Filip Nosol UKS Żeglarz Wrocław 01.01.1 00:00:00
Logo OPTIMIST B POL 1493 Marta Sochacka UKS Żeglarz Wrocław 01.01.1 00:00:00
Logo OPTIMIST B POL 1370 Maksymilian Kleszcz UKS Żeglarz Wrocław 01.01.1 00:00:00
Logo OPTIMIST B POL 1370 Maksymilian Kleszcz UKS Żeglarz Wrocław 01.01.1 00:00:00
Logo OPTIMIST B POL 1772 Witold Safijan MKŻ ŻNIN 01.01.1 00:00:00
Logo OPTIMIST B POL 1735 Bartosz Dynia MKŻ ŻNIN 01.01.1 00:00:00
Logo OPTIMIST B POL 1016 Wawrzyniec Żelazny MKŻ ŻNIN 01.01.1 00:00:00
Logo OPTIMIST B POL 1989 Filip Pańczyszyn WKŻ WOLSZTYN 01.01.1 00:00:00
Logo OPTIMIST B POL 1089 Jan Kisielewicz WKŻ WOLSZTYN 01.01.1 00:00:00
Logo OPTIMIST B POL 1439 Szymon Wójcik WKŻ WOLSZTYN 01.01.1 00:00:00
Logo OPTIMIST B POL 1222 Jakub Bendowski WKŻ WOLSZTYN 01.01.1 00:00:00
Logo OPTIMIST B POL 1457 Zofia Jaśniewicz WKŻ WOLSZTYN 01.01.1 00:00:00
Logo OPTIMIST B POL 1150 Maja Wójcik WKŻ WOLSZTYN 01.01.1 00:00:00
Logo OPTIMIST B POL 1917 Filip Sikorski CSW OPTI USTKA 01.01.1 00:00:00
Logo OPTIMIST B POL 1710 Alicja Piątak CSW OPTI USTKA 01.01.1 00:00:00
Logo OPTIMIST B pol 1176 Mateusz Graczyk CSW OPTI USTKA 01.01.1 00:00:00
Logo OPTIMIST B pol 1650 Artur Radowski CSW OPTI USTKA 01.01.1 00:00:00
Logo OPTIMIST B POL 1815 Waldemar Boczkowski CSW OPTI USTKA 01.01.1 00:00:00
Logo OPTIMIST B POL 1651 Tymoteusz Grygorcewicz CSW OPTI USTKA 01.01.1 00:00:00
Logo OPTIMIST B POL 704 Krzysztof Łucyk MKŻ ARKA Gdynia 01.01.1 00:00:00
Logo OPTIMIST B POL 21 Antonina Puchowska YK Stal Gdynia 01.01.1 00:00:00
Logo OPTIMIST B pol 893 Małgorzata Wyrebska YK Stal Gdynia 01.01.1 00:00:00
Logo OPTIMIST B POL 1050 Szymon Rossa ŻMKS POZNAŃ 01.01.1 00:00:00
Logo OPTIMIST B POL 198 Antoni Krzyżaniak ŻMKS POZNAŃ 01.01.1 00:00:00
Logo OPTIMIST B POL 910 Wojciech Jankowski KS AZS AWFiS Gdańsk 01.01.1 00:00:00
Logo OPTIMIST B POL 182 Kacper Janowicz KS AZS AWFiS Gdańsk 01.01.1 00:00:00
Logo OPTIMIST B POL 1753 Michał Jankowski KS AZS AWFiS Gdańsk 01.01.1 00:00:00
Logo OPTIMIST B POL 1644 Nina Janowicz KS AZS AWFiS Gdańsk 01.01.1 00:00:00
Logo OPTIMIST B POL 2042 Tymon Sochaj KS AZS AWFiS Gdańsk 01.01.1 00:00:00
Logo OPTIMIST B POL 2043 Lila Sochaj KS AZS AWFiS Gdańsk 01.01.1 00:00:00
Logo OPTIMIST B POL 91 Jakub Zapalski MLKS KRAJNA SĘPÓLNO 01.01.1 00:00:00
Logo OPTIMIST B POL 121 Małgorzata Górnisiewcz UKS BŁĘKITNI GRZYBOWO 01.01.1 00:00:00
Logo OPTIMIST B POL 22 Wiktor Wiecki UKS BŁĘKITNI GRZYBOWO 01.01.1 00:00:00
kontakt | polityka prywatności | © 2018 sailingnet All rights reserved.